Yapay Zeka ile Youtube Videolarını Düzenlemek 2023

YouTube videolarını düzenlemek için kullanabileceğiniz çok sayıda yapay zekâ uygulaması bulunmaktadır. Bu Yapay Zekâ uygulamaları ile hedef kitlenize yeni görseller kazandırabilir, çekici içerikler üreterek birtakım görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

YouTube videolarını düzenlemek için kullanılan Yapay Zeka uygulamaları sayesinde aydınlatmadan tutun renk uyumuna kadar pek çok ayar Otomatik olarak gerçekleştirilir. Böylece yapılması istenen tüm işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Bununla beraber al düzenleme yazılımları, yorumladıkları videolardan çok daha özlü ve bir o kadar tutarlı görüntüleri tercih ederek, bu görüntüler üzerinde kesme, oynama, yeniden sıralama gibi seçenekleri tercih edebilir. Özel efektler ve geçişler sayesinde videolarınız hedef kitleniz için heyecan verici bir hale gelir.

MUTLAKA OKUYUN: Bing İmage Creator nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir?

YouTube videolarını düzenlemek ve bu videoları yayına almak için, kendinize göre doğru Yapay Zekâ uygulamasını seçme konusunda bu yazımızda size yardımcı olmaya çalışacağız. Sektörde öne çıkan ve kullanıcılar tarafından beğenilen Yapay Zekâ uygulamalarını derleyerek bu uygulamalar hakkında bilgiler hazırladık.

YouTube videolarını düzenlemek için kullanılan Yapay Zekâ uygulamalarında nelere dikkat edilmeli?

YouTube Videolarını Düzenlemek
YouTube Videolarını Düzenlemek

Yapılan anketlere göre, geçtiğimiz yıl video araçları kullanarak müşterilerle etkileşim haline geçmek, pazarlama başarısı açısından olumlu sonuçlar vermiştir. Bu konuda pazarlamacıların büyük bir kısmı başarılı bir kampanya yapılması durumunda satışlarının artacağına inanmaktadır.

Başarılı bir kampanya yapmak için ise ürünlerle ilgili videolar oluşturmak, ürünleri anlatan görüntüler üretmek ve bu görüntüleri müşterilere ulaştırmak gerekmektedir. Pazarlamacılar bu sayede, müşterilerin ürünleri ve hizmetleri anlama konusunda çok daha başarılı olduğunu savunmaktadır.

Dijital pazarlama içerisindeki rekabetçi seviyeden başarıyla ayrılmak için, videolarınızı doğru video düzenleme aracı tercih ederek düzenlemeniz son derece önemlidir. Başarılı olmak açısından video düzenlerken göz önünde bulundurulması gereken birtakım faktörler bulunur. Şimdi bu faktörlerin neler olduğunu sırasıyla açıklayalım.

1- Uyumluluk

Video düzenlerken seçeceğiniz yazılım ve düzenleme programı çekim yapılan video formatına uygun olmalıdır. Bu nedenle bilgisayarınızın işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışabilecek bir yazılım tercih etmelisiniz.

Video düzenleyicinizin kameranız, mikrofonunuz, ekran kaydediciniz veya oyun konsollarınız ile uyum halinde çalışıp çalışmadığını mutlaka kontrol edin. 

2- Yazılımınızın Kullanımı Kolay Olsun

YouTube videolarını düzenlemek için yazılım tercihi yaparken video düzenleme becerilerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuda incelemeler yaparak hangi markanın veya modelin becerilerinize daha yakın olduğunu belirlemeli ve tercihinizi bu uygunluğa göre yapmalısınız.

YouTube videolarını düzenlemek için tercih edeceğiniz yazılımda aşağıdaki özelliklerin olup olmadığını inceleyerek bir ön fikir edinebilirsiniz. Bu özellikler;

  • Bölünmüş ekran ve resim içerisinde resim özelliğine sahip olma. Bu özellik aynı anda birden fazla pencere görüntüleyebilmenize imkân tanır. Ayrıca içeriği kırparken gözden geçirebilmenizi sağlar. Bu sayede farklı video dosyaları kolaylıkla birleştirilebilir.
  • Tercih edeceğiniz yazılımda kısayol tuşlarının bulunmasına özen gösterin. Bu tuşlar işlemlerinize kolaylıkla yapmanızı sağlayacaktır. 
  • Renk anahtarları sayesinde orijinal görüntüdeki renklerin ayrılması kolaylaşır. Bu durum 2 video akışını ya da 2 videodaki görüntüyü birleştirmenize yardımcı olur. Bu nedenle yazılımınızda renk anahtarları olmasına dikkat edin.

3- Maliyeti Göz Önünde bulundurun

YouTube videolarını düzenlerken çalışacağınız yazılımlar göz önüne alındığında ücretli yazılımları tercih etmek zorunda kalacağınızı söyleyebiliriz. Bu durumun temel sebebi profesyonel müdahale şansına imkân tanıyan özelliklerin uygulamaların Pro sürümlerinde bulunmasındandır.

Ancak bu konuda yeni başlayan kullanıcılara önerebileceğimiz yöntem, ilk olarak ücretsiz olarak sunulan uygulamaların tercih edilmesidir. Ücretsiz olarak kullanılan yazılımlar sayesinde öncelikle uygulamalar denenebilirsiniz. Uygulamadan memnun kalmanız halinde kendinize göre yeterli gördüğünüz platformu satın alabilirsiniz.

Bununla beraber yeni başlayan kişiler için abonelik talep eden yazılımların temel planlarını denemeleri önerilir. Uygulamaların Pro sürümleri satın almadan önce kullanıcılara sunduğu ücretsiz deneme hakları bulunmaktadır. Bu deneme süreci içerisinde yazılımları test ederek benzer şekilde kendinize uygun olanı seçmeniz mümkündür.

4- İşlevsel Yazılımları Tercih Edin

YouTube videolarını düzenlerken tercih edeceğiniz uygulamaların işlevsellik yönünden gelişmiş olması size birtakım avantajları beraberinde getirir. Gelişmiş özelliklere sahip platformlar videonuzdaki çekiciliği arttırır. Ortalama olarak gelişmiş bir video düzenleme aracında aşağıdaki özelliklerin bulunması önerilir.

  • Renklere müdahale edebilme, düzeltebilme ve derecelendirebilme işlemleri,
  • Videolarınızı kişilere tanıtmak ve değişiklikler gerçekleştirebilmek için stok şablonlar bulunmalı,
  • Ekranınızdaki görüntüleri kaydedebilmek, arka planda değişiklik yapabilmek ve canlı akışlar gerçekleştirebilmek için ekran kaydedicinin bulunması,
  • Videonuzda Metin ya da grafiklerin hareketlerinin takip edilebilmesi için nesne takip aracı bulunmalı,
  • Sahip olduğunuz uygulamanın hızlı yüklenebilmesi ve geçişlerinin hızlı olması,
  • Uygulamanın cep telefonu ile de kontrol edilebilmesi,

Gibi özelliklerden tamamı veya bir kısmının uygulamanızda bulunmasına mutlaka Özen gösterin. Yukarıdaki özellikler YouTube videolarını düzenlerken sıklıkla kullanılan işlemleri içerir.

5- Uygulamaların müşteri hizmetleri ile Görüşün ve eğitici videolarını inceleyin

Bazı yapay zekâ uygulamaları, video düzenleme ile ilgili olarak eğitici içerikler sunar. Bu nedenle bu tür platformlara katılmadan önce tercih etmek istediğiniz planla ilgili eğitici video olup olmadığını kontrol edin.

Uygulamaların web sitesini ziyaret ederek iletişim bölümünden müşteri hizmetlerine kafanızda takılan sorular ile ilgili sorular sorabilirsiniz. Platformun sık sorulan sorular bölümünde yer alan problemleri inceleyerek başka kullanıcıların sormuş olduğu sorulara ne tür yanıtlar verildiğini okuyun. Bu cevaplar uygulama ile ilgili size ön bilgi verecektir.

2023’te YouTube videolarını düzenlemek için kullanılabilecek en iyi uygulamalar hangileridir?

2023 yılını ortlalarına geldiğimiz şu günlerde video düzenlemek için kullanabileceğiniz en güncel uygulamalar aşağıda sıralanmıştır. 

1- İnvideo

YouTube Videolarını Düzenlemek - İnvideo
YouTube Videolarını Düzenlemek – İnvideo

İnvideo uygulaması profesyonel seviyede video oluşturmak için kullanılabilecek ilgi çekici bir platformdur. Kullanım yönünden bakıldığında basit bir menü içerdiği görülmektedir. Bu sayede bir Youtuber, fikirlerini videolara dönüştürürken zorlukların da üstesinden gelmektedir.

Platform incelendiğinde, videoları dönüştürmek üzere kullanıcıların beğenisine sunulan yerleşik şablonların ve Medya kitaplıklarının daha ön planda olduğu görülmektedir. Bu özellikler İnvideo’nun kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Diğer yandan İnvideo ile yeni seslendirmeler ekleyebilir, mevcut görselde bulunan geçişleri, şekilleri, animasyonları veya emojileri değiştirerek farklı görünümler kazandırabilirsiniz.

İnvideo, kullanıcılar arasında sunmuş olduğu ses seçeneklerinin çokluğuyla bilinmektedir. Platform ile daha önceden kaydetmiş olduğunuz sesi yükleyebilir veya metnin içerisinde yer alan yazıları konuşmaya çevirebilirsiniz.

İnvideo yapay zekâ uygulamasının geniş bir kitaplık hafızası bulunmaktadır. Bu kitaplık içerisinde binlerce özelleştirilmeye hazır şablon, çeşitli geçişler ve görselleri çok daha güzel konuma getirecek efektler bulunur.

Uygulamaya abone olmanız halinde 8 milyondan fazla resim, müzik veya videoya erişim hakkı elde edeceksiniz. 

Yukarıda belirttiğimiz tüm özelliklerin yanında İnvideo’nun sistemsel uyum sorunu bulunmadığını da belirtelim. Apple, Linux ve Microsoft sistemlerinin tamamıyla uyumlu halde çalışır. Uygulamanın sahip olduğu akıllı Asistan sistemi yeni üyeler için online eğitimlerle ilgili dersler vererek kullanıcıya düzenleme süresince eğitmenlik yapar.

Uygulama içerisinde yer alan düzenleyiciler sayesinde, ziyaretçi yeni medya dosyaları yükleyebilir ve bu dosyaları medya kitaplığında bulunan içerikler ile beraber kullanabilir.

İnvideo’nun en güzel yanlarından bir tanesi de müşteri hizmetlerinin 7/24 süreyle destek vermesidir. Kafanıza takılan herhangi bir problemle ilgili destek ile iletişime geçerek sorununuzu halledebilirsiniz.

İncelemek için: İnvideo

2- Magisto

Magisto Video Düzenleme Uygulaması
Magisto Video Düzenleme Uygulaması

Magisto, YouTube videolarını düzenlemek için üretilmiş ve 3 adımlık basit süreçlerden oluşan bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok sayıda kullanıcı tarafından video düzenlemenin PowerPoint’i olarak adlandırılmıştır.

Magisto’yu kullanmak son derece basit. Belirtmiş olduğumuz gibi 3 kolay adım ile video düzenlemenizi tamamlayabiliyorsunuz. Bu adımlar arasından ilki medya dosyalarını seçmektir. Sonra, uygulamanın kitaplarında yer alan bir müzik tercih edebilirsiniz. İkinci işlemin tamamlanması akabinde ise sırada 3. adım yer almaktadır. Bu adımda yüzlerce parça koleksiyonu arasından videonuzu oluşturabilmek için bir şablon seçmeniz yer almaktadır.

Platformun kitaplığında geniş bir koleksiyon bulunmaktadır. Bu koleksiyonda 3 milyondan fazla HD stok video klip, çok sayıda arka plan müziği ve yüzlerce çıkartma yer alır.

Magisto ile kullanıcılar, renk düzeltme ve kamera hareketlerini sabitleme gibi işlemleri otomatik olarak gerçekleştirebilirler. Ayrıca videoya başlık dizisi ekleme ve alt yazı eklemek için farklı araçlar bulunur.

Magisto uygulamasını hem masaüstünde hem de telefon uygulaması ile kullanmanız mümkündür. Uygulamanın ücretli olan Pro sürümü bulunduğu gibi, yeni başlayanlar için ücretsiz bir deneme sürümü de yer almaktadır.

Anlaşılacağı üzere ücretsiz sürümde özelliklerin bir kısmı kısıtlı olmaktadır. Örnek olarak video oluşturmak için, bir dakikaya kadarlık bir içerik uzunluğu süresi kullanıcılara ücretsiz olarak tanımlanmıştır. Bununla birlikte ücretsiz sürümü kullanan bir kullanıcı 1 dakikalık video içerisinde 10 adet fotoğraf ve 10 adet video klibe erişim yapabilir.

Magisto’nun ücretli olan Premium sürümü aylık 9,99 dolardır. Bu şekilde 10 dakikaya kadar video üretebilir ve Premium imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı incelemek için: Magisto

3- Wisecut

Wisecut
Wisecut

Wisecut, Youtube video oluşturma aracı, özellikle kamera karşısında konuşan kişilerin kullanmış olduğu popüler bir video düzenleme aracıdır. Bu araç sayesinde videolara, zaman zaman karşılaştığımız konuşan kafa simgeleri ya da çeşitli açıklayıcılar eklemek mümkün olmaktadır.

Wisecut Platformu ile düzenleme işlemini gerçekleştirirken videoyu arka arkaya gözden geçirmeniz gerekmez. Uygulamanın sahip olduğu otomatik özellik ile video içerisinde yer alan duraklamalar tespit edilir ve kendiliğinden silinir.

Kullanıcı tarafından videonun daha ilgi çekici bir görüntüye kazanması için geçişler arasında efektif atlamalar oluşturulur ve olumsuz yönde dikkat çeken boşluklar bu şekilde kaldırılabilir. Ayrıca video oluştururken yapılan konuşmalarda arka plan müziğinin kısılması otomatik olarak gerçekleştirilir.

Wisecut uygulamasının benzerlerinden farklı olarak beğenilen bir başka özelliği de farklı dillere çeviri yapabilme yeteneğinin bulunmasıdır. Bu sayede ulaşabileceğiniz hedef kitlenizi genişletmeniz mümkündür. Platformun kullanmış olduğu çeviri dilleri arasında Portekizce, Fransızca, Korece, İspanyolca, Japonca, Hintçe, Almanca ve Arapça gibi dünya genelinde kullanılan diller yer alır.

Wisecut uygulamasını hem masaüstünde hem de mobil cihazınızda kullanmanız mümkündür.

Uygulamanın profesyonel sürümüne abone olan kişiler birtakım ayrıcalıkları kullanma hakkına sahiptirler. Bu ayrıcalıklar arasında videoda filigran yer almaksızın çıkış alabilme, videonun en boy oranını dönüştürebilme, arka oluşan gürültüyü azaltabilme ve ses dalgalarına erişim sağlayabilme gibi özellikler yer alır. Uygulamanın otomatik çeviri özelliği ise yalnızca ücretli sürümde bulunmaktadır. 

Uygulamayı incelemek için: Wisecut 

4- Lümen 5

Lümen 5
Lümen 5

Lümen 5 Yapay Zeka video düzenleme uygulaması, wisecut’ta olduğu gibi videolara konuşan kafa ekleme özelliğine sahiptir. Bununla beraber sürükle ve bırak özelliği ile kullanıcılara kolay bir kullanım sunmaktadır. Sürükle bırak özelliği sayesinde rakiplerinden bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz.

Lümen 5’in avantajları arasında, makalelerin veya blokların gönderilerini video olarak dönüştürme gibi yeteneğe sahip olması da yer alır. 

Lümen 5, YouTube video düzenleme araçları içerisinde sürükle bırak özelliğini kullanan gelişmiş bir uygulamadır. Profesyonel olarak video hazırlamak isteyen kullanıcılara sunduğu yazı tipleri, filigranlar, marka renkleri gibi özellikler ile, kişiselleştirme imkânı sunması da bu aracın gelişmiş bir özelliğidir.  

Platform, uygulamaya tanımlamış olduğunuz metni, içeriğin uzunluğuna göre birkaç bölüme ayırır. Yazı içerisinde yer alan anahtar kelimeleri sahip olduğu yapay zekâsı ile tespit edebilir. Böylece içeriye göre neyi, nereye yapacağına karar verir.

Özetlemek gerekirse lümen 5 ile, sürükle bırak özelliğini kullanarak mevcut içeriği kolaylıkla değiştirebilir, çeşitli sesler ve görüntüler yükleyebilir ve bunları kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler basit adımlarla gerçekleşir.

Uygulamayı incelemek için: Lumen 5

5- VEED

Veed - Youtube Video Düzenleme Aracı
Veed – Youtube Video Düzenleme Aracı

Veed Uygulaması, YouTube üzerinden açtığınız kanalın öğretici ya da açıklayıcı videolara doğru odaklanması konusunda değerlendirmelerde bulunabileceğiniz alternatif bir uygulamadır.

Platform profesyonel olarak düzenlenen video bileşenlerini basitleştirerek, bunları bulut tabanlı bir video üzerinden düzenleme imkânı sunar. Bir tıklamayla alt yazılar oluşturma, videolar arasındaki duraklamaların kaldırılması, kesme işlemleri, kırpma, özel geçişler, sıkıştırma, arka planın değiştirilerek yeni bir görüntü eklenmesi, videonun formatının değiştirilmesi gibi çok sayıda özellik Veed’te bulunur.

Uygulamanın Bulut tabanlı olmasından dolayı özellikle ekip şeklinde çalışanlar için ideal bir platformdur. Veed kullanıcılara çok sayıda avantajı beraberinde getirir. Bu avantajlar arasında dosyaların yavaş aktarılması veya oluşturulan projelerin dizüstü bilgisayarda depolanması gibi sorunların ortadan kalkması öne çıkan yeniliklerdendir.

 Ayrıca bir projeye birden fazla kişinin bulut tabanlı olmasından dolayı ulaşmasına izin vermektedir. Platform ile oluşturulan videoları URL ile doğrudan paylaşmak mümkündür. Bu sayede geri bildirimler toplamak ve sonrasında düzenlemeler yapmak son derece kolaydır.

Veed ile paylaşmaya hazır olduğunuz bir URL’yi doğrudan web sitesine yerleştirebilirsiniz. En çok kullanılan konular arasında sosyal medya üzerinden yapılan eğitimler, farklı alanlarda gerçekleştirilen eğitim videoları, yardım amaçlı çekilen videolar, pazarlama üzerine hazırlanan videolar, işe alım videoları ve benzeri konular yer alır.

Veed ile kullanıcı temel seviyede veya profesyonel düzeyde, video, stok ses kayıtları ve Metin şeklinde hazırlanmış animasyonlara sınırsız şekilde erişim sağlayabilir. Arka planda bulunan gürültülerin silinmesi ve gereksiz duraklamaların ortadan kaldırılabilmesi için platformun ücretli uygulamasına abone olunması gerekmektedir.

YouTube düzenleme araçları arasında sıklıkla tercih edilen Veed ile altyazı çevirisinden yararlanabilmek için Pro sürümünü geçmeniz gerekmektedir. Platform genellikle tatil dönemlerinde kullanıcılara çeşitli indirimler sunmaktadır. Bu indirimlerden yararlanabilmek için fiyat bilgisinin yer aldığı sayfayı sıklıkla takip etmenizi öneriyoruz.

Uygulamayı incelemek için: Veed

 6- FİLMORA

Filmora - Video Düzenleme Programı
Filmora – Video Düzenleme Programı

Filmora, wondershare tarafından desteklenen ve kullanımı son derece sade olan, Youtube video düzenleme araçları arasındadır. Ara yüzünün kolay ve anlaşılır olması platform üzerinden hazırlanan videoların diğer kullanıcılara ulaştırmasını da bir o kadar mümkün hale getirmiştir. Filmora, Youtuberlar, sosyal medya kullanıcıları ve içerik oluşturmak isteyen diğer kişiler için oluşturulmuş bir çalışmadır.

Filmora, kullanıcılar arasında üretken özelliğe sahip, yeni fikirlere açık ve geniş alanda kullanılabilen efekt yelpazesi ile bilinmektedir. Uygulama üzerinden önceden hazırlanmış binden fazla şablon ve müzik kliplerine birleştirerek çeşitli eserleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Platform, yapmış olduğunuz çalışmadaki fazlalıkların ortadan kaldırılması ve son halinin verilmesi açısından kullanılabilecek harika bir seçenektir. Temiz bir montaj oluşturmak isteyenler için ya da bir çalışmadaki beğenilmeyen kısımların videodan kaldırılması için Filmora uygun seçenekler sunar.

Bununla beraber uygulamanın sahip olduğu hız düzenleme özelliği ile video bölümlerinin hızları azaltılıp arttırılabilir. Filmora ile maskeleme yapmak, bölünmüş ekran üzerinde çalışmak, videonun başlıklarını düzenlemek, ekran kaydetmek, hareketleri izlemek ve otomatik olarak yeniden çerçeveleme işlemlerini tamamlamak sunmuş olduğu özelliklerle son derece kolaydır.

Filmora üzerinden tercih edilen planların tümünde ses ve renk düzenleme işlemleri, gelişmiş videolara ulaşma, profesyonel kalitede ayarlanabilen efektlere erişim, önceden hazırlanmış binden fazla şablona ulaşım ve tüm bunların yanında yüzlerce matlaştırma efektine erişim imkânı sunulmuştur.

Uygulamayı İncelemek için: Filmora 

7- RunwayML

RunWAy - Düzenleme Uygulaması
RunWAy – Düzenleme Uygulaması

RunwayML, özellikle hazırlanan projelerin arka planlarını değiştirmeye imkân tanıyan yeşil ekran düzenleme üzerinde uzmanlaşmış bir uygulamadır. Uygulamanın kullanıcılar açısından beğenilen bir başka özelliği de arka planda az sayıda hareket eden ve orijinal projede yer alan nesnelerin kaldırılması konusunda yardımcı olmasıdır.

RunwayML platformunu kullanabilmek için doğrudan indirmenize gerek bulunmamaktadır. Tarayıcıyı kullanarak videoları internet üzerinden yükleyebilir ve çalışmalarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanında RunwayML ile başlıkları yeniden özelleştirebilir otomatik olarak hareketleri izleyebilir ve çeşitli animasyonlar üzerinde çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı incelemek için: RunwayML

8- MOVAVİ 

Movavi
Movavi

Movavi, sahip olduğu filtreler ve geçişler ile videolara profesyonel bir dokunuş katmaktadır. Bu durum kuruluş tarihi 2004’lere dayanan uygulamanın kullanıcılar açısından vazgeçilemez olmasına sebep olmaktadır.

Movavi, yeni bir proje üretmek ve fikirlerinizi tüm dünya ile paylaşmak için harika bir araç olarak görünmektedir.

Platformun kendisine ait çok sayıda özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler arasında en çok öne çıkanlar, arka planı değiştirmek, bir kaynak cihazdan başka bir kaynak cihaza ek bir pencere açmak, filtrelemeler ve seslendirme özellikleri ve resim içerisinde resim modunun bulunması başlıcaları arasında gösterilebilir.

Kullanıcılar açısından Movavi’nın tercih edilmesinin bir başka sebebi de tüm işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesidir. Bu durum Işık hızı olarak proje üreticileri tarafından adlandırılmıştır. Uygulama ile ışık hızında dosya oluşturma ve videoları düzenleme keyfinden mahrum kalmazsınız. Proje oluştururken aynı zamanda işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Movavi Youtube düzenleme aracını kullanarak çeşitli video klipler ve kısa filmler oluşturmanız son derece kolaydır. Üstelik bu projeleri oluştururken genişletilmiş şekilde oluşturulan uygulama kitaplığını kullanarak video ve kısa filmlerinizi görsel açıdan zenginleştirebilirsiniz.

Movavi ile projelerinize dikkat çekecek başlıklar, özel efektler, filtreler ve geçişler ekleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın sunmuş olduğu animasyonları videonuzda kullanarak çok daha etkili içerikler oluşturabilmeniz mümkündür.

İncelemek için: MOVAVİ

ekishaberleri

10 yıllık teknoloji ve internet üzerine olan bilgi birikimimle özgün yazılar hazırlamaya gayret ediyorum. Ziyaretçiler için faydalı olabilecek içerikler hazırlamak en büyük hedefim. Özellikle android uygulamala rv ekullanım alanlarını inceleyerek içerikler üretmeye çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu