Reklam İzleyerek Para Kazanmak 2024-Reklam İzle Kazan

Reklam izleyerek para kazanmak 2023 yılında popüler para kazanma yolları arasındaydı?” Akıllardaki soru bu durumun 2024 yılında da devam edip etmeyeceği. 2024 yılında izle kazan imkanı kazandırmaya devam edecek mi? soruları son dönemlerin arama konularından biri haline geldi. Aslında ilk duyulduğunda sıradışı gelse de, boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanmak isteyenler için oldukça cazip bir seçenek olabilir.

Bu seçenekler arasında bulunan reklam izleyerek para kazanma bunlardan belki de en kolayı olarak adlandırılıyor.

Reklam izle para kazan yöntemiyle kazanabilmek için tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzu kullanmak.

Telefonunuza yükleyeceğiniz para kazandiran uygulamalar ile nakit para ödeyen, hediye çekleri veren veya Marketlerde kullanabileceğiniz hediyeler kazanabilirsiniz.

Tüm bu işlermleri Android ve İOS uygulamalarını keşfederek para harcamadan yapabilmeniz mümkün. Nasıl mi? Yazımızın tamamını okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

Not: İçeriğimiz çok sayida sayfadan oluşmakta ve her bir sayfada biririnden farkli reklam izleyerek para kazanma yöntemleri bulunmaktadir. Sayfa sonunda ki yönlendirmeleri takip ederek diğer sayfalara gecebilirsiniz.

Reklam izleyerek para kazanma işlemi, uygulanmasında herhangi bir deneyim, yetenek tecrübe gerektirmediğinden, reklam izlerken arka planda başka işler yapılabildiğinden online olarak para kazanmanın en kolay yolu olarak tercih edilmektedir.

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2024 – Hangi Uygulamalar ile KAzanılabilir?

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2024 - Hangi Uygulamalar ile Kazanılabilir?
Reklam İzleyerek Para Kazanma 2024 – Hangi Uygulamalar ile Kazanılabilir?

Aşağıda anlatacağımız uygulamalar ve web sitelerinin, reklamizle para kazan şeklinde çalışarak kullanıcılarına ödeme yaptığı bilinmektedir. Reklam izleyerek para kazanma yorumları çerçevesinde hazırlamaya gayret ettiğimiz yazılar ile kendinize bir yol çizebilirsiniz.

Kazanmak için aslında yapılması gereken basit. Doğru uygulamaları belirlemek ve üye olarak ilk adımı atmak.

Kazandıran site ve uygulamalara üye olmak tamamen ücretsizdir. Herhangi bir sermayeniz olmadan ekstra para kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bir açıdan sermeyesiz para kazanma yolları hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz.

Peki sermayesiz para kazanmak neyi ifade ediyor? Reklam izleyerek para kazanmaya başlarken sermayesiz kazanmak neyi anlatıyor.

Sermayesiz terimini, kazanmaya başlamak için maliyet gerektiren durumların olmaması olarak değerlendirebiliriz.

Kısacası para yerine emek ve zaman ortaya koymanız kazanmanız için bir fırsat oluşturmakta.

Sermayesiz para kazanmak – SAdece Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü?

Sermayesiz para kazanmak - SAdece Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü?
Sermayesiz para kazanmak – Sadece Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü?

Sermayesiz para kazanma şeklinde değerlendirebileceğiniz bu uygulamalar ile reklam izleyerek günlük harçlığınızı kazanabilmeniz mümkün görünmektedir.

Elbette ilk aşama da ciddi paralar kazanmanız pek mümkün değildir. Ancak zamanla uzmanlaşmanız ve kaynakları çoğaltmanız durumunda gelirinizde artış olması muhtemeldir.

Not: Belirttiğimiz web siteleri ve uygulamalar reklam izleyerek para kazanma yorumlarına göre değerlendirilmiştir. İçeriklerimiz yalnızca incelemelerden oluşan bilgilerden ibarettir.

1- Paidwork – Reklam İzleyerek para kazanma

Paidwork - Reklam İzle Kazan Uygulaması
Paidwork – Reklam İzle Kazan Uygulaması

Paidwork uygulaması daha önce karşılaştığımız ve yabancı olmadığımız bir uygulama. Bu konuda para kazandıran uygulamalar bölümünde uygulamadan bahsetmiş, Paidwork ile oyun oynayarak, anketler doldurarak metinler yazarak para kazanabileceğimizden bahsetmiştik. Bu makalemizde Paidwork ile reklam izleyerek para kazanma yolları üzerinde duracağız. 

Paidwork ile Nasıl Kazanılır?

Reklam izle para kazan özelliğini konuşturan Paidwork, katılımcı sayısına baktığımızda tüm dünyaya hitap eden bir uygulama olarak bilinmekte. Uygulama ile para kazanabilmek için akıllı bir cihaz ile boş zamanlarınızda görevleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Görev yap para kazan uygulamalarına bu yönüyle benzese de Paidword daha çok reklam izleyerek para kazanma uygulaması yönüyle ağırlık kazanmaktadır.

Platform aracılığıyla para kazanabilmenin çok çeşitli yolları bulunuyor. Bu farklılıklar rakiplerine oranla uygulamayı bir adım öne çıkarıyor. Farklılıklar arasında Paidwork ile yukarıda kısaca belirtiğimiz gibi;

 • Reklam izleyerek para kazanma
 • Oyun oynayarak para kazanma
 • Anket doldurarak para kazanma
 • Online alışveriş yaparak para kazanma
 • Video izleyerek para kazanma
 • Reklam izle para kazan

Seçenekleri bulunmaktadır. Uygulamayı incelediğimizde üye olmak ve giriş yapmanın son derece kolay olduğunu görebilmekteyiz. Hazır kayıtlı bir Gmail hesabınızla anında giriş ve kayıt yapabiliyorsunuz.

Paidwork uygulamasının ara yüzü oldukça sade. Program dili Türkçe olduğundan anlama yönünden herhangi bir sıkıntı çekilmiyor. Girer girmez zaten az çok reklam izleyerek para kazanma yollarını anlayabiliyorsunuz.

Paidwork ile Reklam İzleyerek Nasıl para Kazanırım?

Paidwork-Reklam İzleyerek Para Kazanma- Ekran Görüntüsü
Paidwork-Reklam İzleyerek Para Kazanma- Ekran Görüntüsü

Reklam izleyerek para kazanma ekşi forum gibi sosyal medya sitelerinde de tartışılan bir konu. Kısacası alıcısı çok olan bir alan.

Böylesine arayanı çok bir platformdan yararlanmak için bu konuda imkan tanıdığı görünen Paidwork ana sayfadasında ki “video izle” bölümünden yararlanıyoruz. Bu butonu tıklayarak talimatları izliyoruz. Bu bölümde ne kadar puan karşılığı kaç saniyelik video izleneceği belirtiliyor. Bu sayede kazancınızı hesaplayabilmektesiniz. Reklamları sırasıyla izleyerek paranızı toplamaya başlayabilirsiniz.

Kazancınızı görmek isterseniz ana sayfa kısmına giderek gün gün toplam kazancınızı görebilirsiniz.

Paidwork Uygulamasının Ödeme Eşiği Nedir?

Paidwork reklam izleyerek para kazanma uygulaması ile paranızı çekebilmek için minimum 120TL miktara ulaşmanız gerekiyor.

Paidwork ile 2024’te Ne kadar Kazanabilirim?

Paidwork ile kazanma miktarı konusunda net bir bilgi vermek pek mümkün değil. Kazanç, kişiden kişiye göre değişebilen bir miktarı oluşturacaktır.

Uygulama ile geçireceğiniz zamana göre kazanılacak ücrette değişiklik olacaktır. Platformda geçireceğiniz zaman kısıtlı bir süre olursa kazancınız da buna göre az olacaktır. Ayrıca uygulamada geçirilen zaman içerisinde reklamın verdiği ücrete göre de kazancınız değişecektir.

Ancak uygulamayı yapan yöneticilere göre yeterince zaman ayırarak ayda 150$ kazanılması hayal değil. Bu konuda deneme yapan kullanıcılarımız deneyimlerini yorumlar kısmından belirtebilir.

Paidwork Sisteminden Paramı Nasıl Çekebilirim?

Uygulama ile para çekebilmenin iki yöntemi bulunuyor. Bu yöntemlerden birincisi PayPal ikincisi ise banka havalesidir. Yeni üye olanlar için ödeme yöntemi hemen belirlenemiyor. Ödeme eşiğine ulaşmanın ardından bu kısım aktif olmakta.

Arkadaş Davet Ederek Kazanın

Uygulamadan daha fazla para kazanabilmek için arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Onlar kazandıkça sizde böylece kazanmış olursunuz. Böylece evde reklam izleyerek para kazanma olayının bir başka adını görmüş oluyoruz.

İndirmek için Android: Paidwork

İndirmek için İOS: Paidwork

2- CASHKARMA – Reklam İzle Para KAzan

CashKarma kullanıcılarına reklam izleyerek para kazanma uygulaması potansiyeli sunan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda anket doldurarak para kazanma seçeneğini de sunmakta olan uygulama, dilinin İngilizce olmasından dolayı ülkemizdeki kullanıcılarını bir nebze zorlamakta. Ancak bu çok önemli bir sorun teşkil etmemekte.

Cashkarma ile kazanmaya başlamak için yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve kurmak. Platform hem Android ile hemde İOS ile çalışmakta. Bu işlemlerden sonra kazanmak için geriye sadece emek harcamanız kalıyor.

Cashkarma uygulamasını kurmak için birtakım izinleri vermeniz gerekecek. Gerekli izinler sonrasında kurulum gerçekleşiyor. Reklam izle para kazan özelliği dışında Cashkarma’da anket doldurarak para kazanma özelliğinin bulunması kullanıcılar için daha çok kazanç demek.

Cashkarma Uygulamasının İyi Yanları Nelerdir?

Cashkarma uygulamasının belki de en iyi yanı para kazanabilmek için farklı seçeneklere sahip olmaktır. Reklam izle para kazan özelliğinin yanı sıra anket doldurarak para kazanma alternatif bir seçenek olarak kullanıcıya sunulmuş durumda.

Bunlar dışında oyun oynama ve belirli seviyelere ulaşma durumunda yeni fırsatalar kazanabilirsiniz. Bir açıdan para kazandıran oyunlar yazımızda anlattığımız, oyun oynayarak para kazanma şansına da sahip olabilirsiniz.

Uygulama içerisinde farklı görevler yaparak rozetler kazanabiliyorsunuz. Örnek olarak 50 kez platforma giriş yaptığınızda 250 puan almaya hak kazınırsınız. Anket doldurduğunuzda 25 puan kazanabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et Puan Kazan

Cashkarma ile platforma davet ettiğiniz arkadaşlarınız üzerinden de puan kazanabiliyorsunuz. Davet ettiğiniz bir arkadaşınız için 300 puan alırken, bu arkadaşınızın ilerleyen dönemlerdeki kazançlarından da %10 almaya hak kazanırsınız.

Ödeme Eşiği Nedir?

Ödeme alabilmek için minimum 10$ ödeme eşiğine ulaşmanız gerekiyor. Bu miktara ulaşabilmek için bol miktarda video izlemenizi öneriyoruz. Ayrıca anketleri doldurarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Cashkarma ile Nasıl Ödeme Alırım?

Platform üzerinden ödeme alabilmenin farklı yolları bulunuyor. Bu yollar arasında;

 • Google Oyun
 • Starbucks
 • PayPal
 • Amazon hediye kartı
 • iTunes

Seçenekleri mevcuttur.

3- İzle Kazan

Reklam İzleyerek Para Kazanmak - İzle Kazan
Reklam İzleyerek Para Kazanmak – İzle Kazan

Reklam izleyerek para kazanma günümüzün popüler ek gelir konuları arasında. Bu konuda çok sayıda popüler uygulama Play store arasında yerini almaya çalışıyor. İzle Kazan uygulaması da popüler olmaya çalışan uygulamalar arasında görünüyor.

Uygulama ile gününüzün boş vakitlerinde reklam izle para kazan şansını yakalayabilirsiniz. İzle Kazan’da yayınlanan reklamlar süre olarak en fazla 30 saniye olarak yayına alınmış. Süre uzunluğu can sıkıntısına mahal vermeyecek ölçüde. Bu süreden daha uzun reklamların kullanıcılar üzerinde olumsuz etki oluşturduğu ve ziyaretçileri bu tür uygulamalardan uzaklaştırdığı biliniyor. Bu açıdan bakarsak reklam süresi gayet makul bir sürede ayarlanmış görünüyor.

İzle kazan benzer uygulamalarda olduğu gibi arkadaş davet sistemine ekstra para kazanma şansını eklemiş. Davet edeceğiniz her arkadaş için kazancınız aynı oranda artıyor.

İzle Kazan ile Nasıl Kazanılır?

İzle kazan reklam izleyerek para kazanma uygulamasını indirip mobil telefonunuza kurduktan sonra karşınıza üye giriş ve üye kayıt ekranı geliyor. Buradan üye değilseniz üye olmanız gerekli.

Kayıt işlemi son derece kolay. 20 saniyede hemen kayıt olup giriş yapabilirsiniz. Ancak doğrudan Google Gmail ile otomatik kayıt sistemi olmaması gözümüzün aradığı bir eksiklik olmuş. El ile manuel kayıt olmak gerekmekte.

Sisteme giriş yapınca güzel ve sade bir ara yüz ile karşılaşıyorsunuz. Uygulama yan menüsüne baktığımızda profil bilgilerimizi ayarlayabileceğimiz panel ile bizi ilgilendiren izle kazan butonunun olduğu görebiliyoruz.

İzle Kazan butonu üzerinden izlemek istediğimiz reklamlara kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Bu bölümde reklamlar ve karşılığında verilecek puanlar görülüyor. Reklamları izledikten sonra aynı puandaki başka bir reklamı izlemek için 10dk beklemeniz gerekiyor. İlk girişte 6 adet izlenebilir reklamla karşılaşmıştık. Reklamlardan ilk ikisi, 2 hafta içerisinde açılımakta. Diğer reklamların ise hemen izlemeniz mümkün.

Bu reklamların hepsinin puan değerleri farklı. İlk 2 reklam hariç dilediğinizi hemen izleyebilirsiniz. İzleme sonrası reklamın olduğu yerde geri sayım sayacı çıkıyor. Bu sayaçtaki süreler bitene kadar aynı bölümde tekrar reklam izleyemiyorsunuz. Bu durumda 6 adet reklam izleyip bir süre beklemekten başka çare yok. Ancak bu reklamların hepsini izledikten sonra kalan diğer reklamlar için sayaçtaki kalan sürelerin az olduğunu belirtelim.

İzle Kazan İle Nasıl Ödeme Alınır?

Hesabınızdaki Puan 4000 olduğunda TL ye çevirebilirsiniz. 4000 puanı 1TL olarak çevirebiliyorsunuz. Bu çevirme sonrasında Uygulama üzerinden para çekme talebinde bulunmanız mümkün. Para çekme işleminizi dilerseniz İban ile dilerseniz Papara hesabınız üzerinden yapabilirsiniz.

Hesabınızdaki bakiyelerin her ayın 15’inde verdiğiniz bilgilere göre hesabınıza yattığını İzle kazan açıklamış.

İzle Kazan ile ödeme limiti 50TL olarak belirlenmiş. Bu durumda 200.000 Puan karşılığında 50TL paranızı çekme hakkınız oluyor.

Ne Tür reklamlar Karşımıza Çıkıyor?

Uygulama Yöneticileri izlenilen reklamların Google, Unityads ve Startapp reklamları olduğunu açıklamış. Ayrıca izlenilen reklamların uygulama ile alakasının olmadığını ve kullanıcıların çerezlerine göre şekillendiğini belirtmişler. Biz inceleme yaptığımızda çoğunlukla oyun reklamları ile karşılaştık. Şu durumda, araştırdığınız içeriklere göre uygun reklamlar ile karşılaşmanız mümkündür.

4- Reklam Geldi – Reklamizle Para Kazan Uygulaması

Reklam İzleyerek Para Kazanmak - Reklam Geldi
Reklam İzleyerek Para Kazanmak – Reklam Geldi

Reklam geldi uygulaması kullanıcılarına reklamlar ile ilgili algıyı değiştirmek üzerine tasarlandığını belirterek, binlere farklı hediyeyi ücretsiz olarak dağıtmakta olduğunu kendi sitesi üzerinden anlatıyor.

Uygulama reklam izleyerek para kazanma mantığı üzerinde kurulmuş. Aradaki fark, Reklam geldi uygulaması hediye dağıtarak bu işlemi gerçekleştiriyor. Platforma üye olarak giriş yaptıktan sonra çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

Reklam geldi Nedir?

Reklam geldi, para kazandıran uygulamalar arasına reklam izleyerek kazandırması ile girmiş bir uygulamadır. Doğrudan para kazandırmasa da kazanılan puanlar ile haftalık olarak kullanıcılarına hediyeler kazanma şansını sunmaktadır. Ayrıca 3 ayda bir büyük çekiliş ile haftalık verdiyi hediyelere oranlar çok daha iyi hediyeler kazanma şansını kullanıcılarına sunmakta.

Reklamları her işleyişte kullanıcı 1 adet çekiliş hakkı kazanıyor. Biriken çekiliş haklarının çekiliş günü geldiğinde size avantaj olarak geri dönmekte olduğu görünüyor. Reklam geldi uygulama yöneticileri yaptıkları duyurularda çekilişlerin noter huzurunda yapıldığını ve Milli Piyango’nun izni ile gerçekleştiğini belirtmekteler.

Uygulama ile daha fazla kazanma şansı yakalamak istiyorsanız arkadaşlarınızı davet etmeniz yararınıza görünüyor. Arkadaşlarınızla uygulamayı paylaştığınızda çekiliş hakkınız artıyor. Böylece kazanma şansınız aynı oranda artmakta.

Genel olarak Reklam geldi uygulaması aşağıdaki gibi çalışıyor;

 1. Reklam izle: reklamları izleyin, her reklam bir çekiliş hakkı demek. Ne kadar reklam o kadar kazanma şansı.
 2. Çekiliş Hakkı Kazanın: İzlediğiniz reklam kadar çekiliş hakkı kazanacaksınız. Ayrıca arkadaş davetlerinde yine ekstra çekiliş hakkı sizi bekliyor,
 3. Çekilişlere Katılın: Reklam geldi uygulaması çekilişlerle ilgili iddialı olduğunu ve şeffaf, güvenilir ortamda çekiliş gerçekleştirdiklerini belirtiyor.
 4. Uygulamayı Arkadaşlarınızla paylaşın: Uygulamayı ne kadar çok paylaşırsanız ve bu sayede arkadaşlarınızı davet ederseniz kazanma şansınız aynı oranda artacaktır.
 5. Reklamlarda Çıkan ürünleri almak isterseniz reklam sonunda linke tıklayarak ilgili ürüne ulaşabilirsiniz.

Reklam geldi Uygulaması Ücretli mi?

Uygulamaya katılmak tamamen ücretsizdir. Akıllı telefonunuza kurmak ve üye olma işlemlerini tamamlama sonrası çekiliş hakkı kazanmaya başlayabilirsiniz

5- İnboxdollar

Inboxdollar-Reklam-Izleyerek-Para-Kazanma
Inboxdollar-Reklam-Izleyerek-Para-Kazanma

İnboxdollars bizim yabancı olmadığımız bir para kazandıran uygulama. Hatırlayacak olursanız para kazandıran oyunlar isimli makalemizde de bu uygulama bize yardımcı olan ekstra kazanç kapısı olarak anlatılmıştı.

Reklam izle para kazan uygulamaları arasında inboxdollars hızlı ve kolay şekilde para kazanma imkânı sunduğu görünüyor.

Uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya bilgisayarınız üzerinden izleyeceğiniz videolar ve TV içerikleri göreceksiniz. Sunulan videolar ve bu videolardaki reklamlar günlük olarak güncellenmektedir. Gün içerisinde toplam 30 video izleyebiliyorsunuz.

Reklamlar içerik olarak çoğunlukla haberler, ünlüler, eğlence haberleri, teknoloji ve sağlık üzerine bilgiler gibi konuları içermektedir.

İnboxdollars İle Nasıl Ödeme Alırım?

Videoların çoğunluğu ortalama olarak 5-25 Cent aralığında bir ödeme yapmaktadır. Ancak bazen 25 Dolara kadar kazanabiliyorsunuz. Elbette bu miktarı yakalamak kolay değil. Düzenli olarak çalışmanız gerek.

İnboxdollar ile kazındığınız paraları Pay pal ile ödeme şeklinde alabilirsiniz. Ancak pay pal şu an Türkiye’de faaliyet göstermiyor. Bunun haricinde biriken paranızı Amazon, Walmart, Target gibi sitelerde hediye kartı olarak kullanabiliyorsunuz. Ödemeler çarşamba günleri yapılmaktadır. Ancak ödeme alabilmeniz için minimum eşik değeri;

MİNİMUM EŞİK DEĞERİ: 30$

İnboxdollara hemen kayıt olarak 5$ kazanabilirsiniz

İnceleme Yazısı: 2023 Yılında İnboxDollars ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

6- İbotta

İbotta Reklam İzleyerek Para Kazanma
İbotta Reklam İzleyerek Para Kazanma

İbotta, diğer reklam izleyerek para kazanma uygulamalarından biraz daha farklı çalışmaktadır. Bu uygulama öncelikle bir geri ödeme uygulaması olarak daha çok tanınır. Uygulama ile online mağazalardan yapacağınız alışverişler sonrasında maksimum %30 para iadesi kazanabilme fırsatını yakalamanız mümkün.

Bu özelliği nedeniyle İbotta ile yalnızca reklam izleyerek para kazanma uygulaması değil aynı zamanda tasarruf etme uygulamasıdır. İbottayla ilgili daha önce hazırlamış olduğumuz makalemizi buradan okuyabilirsiniz. İbotta ile;

 • Arkadaşlarınızı davet ederek %$ bonus para kazanabilirsiniz,
 • Alışverişlerinizden %30’a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.
 • Binlerce mağazadan nakit geri ödeme alabilirsiniz.

7- Swagbucks

Swagbucks Reklam izle Para Kazan
Swagbucks Reklam izle Para Kazan

Reklamizle para kazan uygulamaları arasında en popüler olanlardan birisi Swagbucks uygulamasıdır. Swagbucks kayıt işlemlerinin ardından hemen para kazanmak için hesabınıza girerek video oynatma listenize göz atın.

Uygulama üzerinden yalnızca reklamlar ile para kazanmıyorsunuz. Bunun yanında 1500’den fazla mağazada online alışveriş yapmanız, uygulamadaki oyunları oynamanız halinde ödeme kazanabilirsiniz.

Ödeme nasıl yapılıyor?

Swagbucks üzerinden kazanacağınız oyunları, hediye kartı olarak kullanabilirsiniz ya da Pay pal hesabınız varsa bu hesap üzerinden çekebilirsiniz.

Swagbucks ile Nasıl Kazanılır?

Swagbucks bizim yabancı olmadığımız bir uygulama. Daha önce para kazandıran oyunlar isimli yazımızda oyun kısmıyla incelediğimiz Swagbucks aynı zamanda farklı özellikleri ile de kazandırıyor. Bu özellikleri arasında reklam izleyerek para kazanma yönü de ayrıca dikkat çekiyor.

İnternetten para kazanma yolları üzerinde araştırma yapmaya koyulduysanız muhtemelen Swagbucks karşınıza çıkacaktır. Anket doldurarak para kazanma, oyun oynayarak kazanma, video izleyerek ve reklam izleyerek para kazanma gibi çok sayıda özelliği bu uygulama bünyesinde barındırıyor. 20 milyondan fazla kullanıcı Swagbucks üzerinden para kazanmaya çalışıyor. Kazanılan puanlar nakit olarak alınabileceği gibi çeşitli hediye kartları olarakta kullanılabilmekte.

Swagbucks Nasıl Çalışıyor?

Platformda belirtiğimiz gibi çok sayıda para kazanma bölümü bulunuyor. Bunlar arasında en çok öne çıkmayı başaran kısmı anket doldurarak para kazanma kısmı. Bu yönüyle benzer diğer uygulamalarında önüne geçmiş olduğu görünüyor.

Swagbucks - Anket Doldur Para Kazan
Swagbucks – Anket Doldur Para Kazan

Swagbucks anket yollamak için sizin profil bilgilerinizden yararlanıyor. Bunun içinde ilk kayıt esnasında doğru ve güncel bilgileriniz ile kayıt olmaya özen gösterin. Ancak buna rağmen gönderilen anketlerin üçüncü taraf durumunda olması yeniden temel bilgi istediği oluşturuyor.

Swagbucks Kayıt olun Bonusu Kapın

Swagbucks üyeliği sonrasında ilk 2 aylık dönemde 2500 Swagbucks Puanı kazanmanız durumunda 5$ kayıt bonusu hediye etmektedir. Kazandığınız bonuş şartları yerine getirdikten sonraki gün hesabınıza atar.

Swagbucks ile Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Fırsatları Keşfetmelisiniz

Swagbucks aracılığı ile para kazanmanın ilk yolu Keşfet kısmını bilmekten geçiyor. Keşfet yani Discovery bölümü özel fırsatları bulabileceğiniz alandır. Keşfet giriş paneli uygulamanın üst kısmında yer alır. Discovery bölümünde aşağıdaki içerikler yer alır;

Discovery-Keşfet
 • En çok kullanılan Popüler Teklifler,
 • Kullanıcılara sunulan öne çıkan teklifler,
 • Swagbucks ortaklarında verilen teklifler,
 • Web içeriğinin keşfedilmesi ile kazanma yolları
 • En son verilen teklifler,

Bu kategoriler ile Swagbucks üzerinden Swagbucks puanları (SB) kazanabilirsiniz.

Uygulama Ücretli mi?

Rakipleriyle karşılaştırdığımızda uygulamanın ücretli olması bir dezavantaj gibi görünebilir. Ancak kayıt bonusu olark verdiği para ilk çekim ücretinden fazla. Swagbucks reklamizle para kazan uygulamasının aylık ücreti 2,99$’dır. Ancak ilk 30 günlük kullanım ücretsiz.

Kayıt işleminden sonra sizden banka bilgilerinizi girmeniz isteniyor. Para çekim işlemi her ne kadar bir ay sonra olsa da uygulama ilk kayıt işleminde banka bilgilerinin girilmesini talep etmekte.

Swagbucks Puanları Kazanma Teknikleri

Uygulama ile puan kazanmak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Deneme amaçlı, verilen bir hizmete kayıt olun: deneme amaçlı sunulan uygulamaları indirin ve bunun karşılığında 500SB alabilirsiniz.
 • Belirtilen sitelere kayıt olun: önerilen sitelere kayıt olarak karşılığında 40SB kazanmanız mümkündür.
 • Bir uygulamaya kayıt olun ve karşılığında 500SB kazanın:
 • Anketlere Katılarak SB kazanın: Swagbucks anketleri ile kısa zamanda SB kazanabilirsiniz. Bu anketler 5 SB ile 50SB aralığında puan getiri olan fırsatlardır.
 • Oyun oynayarak puanlar kazanın: uygulamada yer alan oyunları indirerek oynadıkça ve seviye atladıkça daha çok puan kazanabilirsiniz. İyi bir oyuncuysanız 700SB puan kazanabilmeniz mümkün.

Online Alışverişler Yaparak Kazanın

Zaman zaman alışveriş yapan biriyseniz bu alışkanlığınızı Swagbucks ile tasarruflu hale getirebilirsiniz. Bu kategori uygulamanın isminin sıkça duyulduğu yer olarak bilinir.

Paradan yapacağınız tasarrufun yanında bu platformda ayrıca SB kazanırsınız. Benzerlerine oranla Swagbucks’ın kullanıcılarına bu konuda ayrıcalık tanıdığı görünmekte.

Örneğin online olarak belirli sitelerden alışveriş yapın ve her dolar için 12SB kazanın. Biriken puanlarınız size tasarruf olarak geri dönsün.

Tarayıcınıza Eklenti Yükleyin

Swagbucks mevcut kullandığınız taracınıza Swagbutton adında bir uzantı eklemeniz karşılığında 50SB veriyor. Safari, Chorome, Mozilla , Microsoft Edge gibi tarayıcılar için uzantısı bulunan uygulama ile bu sayede 50SB cebinizde. Peki uzantı ne işe yarıyor?

Eklenti ile birlikte mağazalarda alışveriş yaparken aynı zamanda Swagbucks kuponu olup olmadığını görebiliyorsunuz. Böylece Swagbucks sitesi içerisinde mağazanın olup olmadığını aramak gibi zahmete girmeden işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Arkadaşlarınızı Davet ederek Kazanın

Uygulamaya getireceğiniz her arkadaşınız için benzer platformlarda olduğu gibi puan kazanabilirsiniz. Şu an için her arkadaş getirmeye 300SB puan kazanacaksınız. Bunun yanında davet ettiğiniz kişiler eklentiyi bilgisayarlarına yüklerlerse ayrıca 100SB daha kazanıyorsunuz. Hepsi bununla da kalmıyor.

Bu kişilerin ömür boyunca kazandığı SB puanların %10’u kadarı aynı zamanda size ekleniyor. Örneğin arkadaşınız her ay 200$ kazandıysa hiçbir şey yapmadan 20$ bakiye size yüklenecek. Tüm bunalrı oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Evde reklam izleyerek para kazanma işte bu kadar kolay.

Videoları İzle – Reklam İzle Kazan

Bu platform ile kazanmanın çok çeşitli yolları olduğunu yazımızın başında belirtmiştik. Reklam izleyerek para kazanma ve videolar ile kazanma bunlardan birisi. Bu ayrıcalığa erişmek için uygulamanın kenar çubuğunda bulunan Watch (İzle) butonuna gidiyoruz.

1 ile 4 dakika aralığında bulunan her 30 video için 2SB kazanacaksınız.  

8- AdWallet

Adwallet Reklam İzleyerek para Kazanma ygulaması
Adwallet Reklam İzleyerek para Kazanma Uygulaması

Adwallet reklam izleyerek para kazanma sitesi, kullanıcılarına yaklaşık 1 milyon dolar ödeme yapmış, piyasaya yeni giren bir oyuncudur. Ad wallet henüz bir uygulama geliştirmedi ancak web tabanlı olarak reklamizle para kazan istemi bulunuyor.

İzleme başına yaptığı ödemelerin benzer rakiplerine göre daha fazla olduğu görünmekte. Bazen 0,50$ ile 3$ aralığında ödeme yapabiliyor. Ancak izlenebilecek reklam sayısı ve para kazanmanın çeşitliliği Adwalet sitesinde sınırlıdır. Çeşitliliğin az olması web tabanlı bu siteyi, online alışveriş yaparak kazanma, anket doldurarak kazanma gibi sitelerden ayırmakta.

Adwallet web tabanlı sitesi reklam izleme ve bu reklamlar hakkında yorumlar ya da anketler yaparak para kazandıran bir platformdur. Platformun bir diğer güzelliği işe koyulmadan önce görevi tamamlamanız halinde ne kadar kazanacağınızı size bildiriyor olması.

Hesabınızda biriken paranızı çekebilmek için eşik değeri aşmanız gerekiyor. Söz konusu eşik değer ise 10$’dır. Buraya kadar Adwallet web tabanlı Platformunu özetlersek;

 • Tarayıcı tabanlıdır, henüz uygulaması geliştirilmemiştir,
 • Paranızı çekebilmeniz için eşik değer 10$,
 • 13 yaş ver üzerinde ki kişiler kullanabilir.

9- PrizeRebel

Prizerebel video reklamlar izleyerek para kazandıran özelliğinin yanında ayrıca anketler, çeşitli teklifler, arkadaş davetleri gibi farklı kazanma yöntemleri bulunan bir platformdur.

Kurulduğu 2007 yılından buyana istatistiklere göre 22 milyon dolar değerinde ödeme yapmış bir uygulama. Prizerebel günümüzde çok sayıda ülkede faaliyet göstermekte.

Ödeme nasıl yapılıyor?

Kazandığınız puanları Pay pal hesabına çekebilir veya hediye kartı olarak alabilirsiniz. Uygulamanın minimum ödeme eşiği Amazon hediye kartı için 2$’dır.

10- Earnably

Earnably

Earnably reklam izle para kazan sitelerinden bir tanesi olarak kaşımıza çıkıyor. Bunun yanında vereceği özel görevleri tamamlamanız halinde hediye kartları ile puanlar kazandırıyor.

Earnably ile kazanmaya başlamak için ödeme eşiği 1$’dır. Bu platformu diğerlerinden ayıran en önemli özellik arkadaşlarınızı davet etmeniz ve sisteme kazandırmanız durumunda, kazandıkları puanların %10’u kadar bonusu sizin de kazanmanız. Bu sebeple sosyalleşme avantajını doğru şekilde kullanarak davet edebildiğiniz kadar arkadaşınızı sisteme sokmaya çalışmalısınız.

Earnably reklamizle para kazan platformu görevin daha başındayken süresi ve kazanılacak ödül hakkında bilgi veriyor. Bu sayede görevin başında kendinize göre bir zamanlama planı yapabiliyorsunuz. Özetle Earnably;

 • Minumum eşik değeri 1$
 • Reklam izleyerek para kazanmanın yanı sıra hediye kartları ve cüzdan kodları ile kazandırıyor,
 • Katılmak için 18ve daha üstü yaşlarda olmasınız.

11- Mypoints

Mypoints, reklam izleyerek para kazanmak için kullanılabilen ve ayrıca farklı yollarla yine para kazanma konusunda size rehber olabilecek para kazandıran bir uygulamalardan birisidir.  İlk kayıt esnasında 10$’lık hızlı ödülü kullanıcılara sunan uygulama, bu açıdan hoş geldiniz demeyi biliyor. Kazandığınız paraları Amazon sitesinde ya da Visa hediye kartları ile kullanabilmektesiniz. Bu özellik sayesinde alışveriş yaparken tasarruf yapmanız mümkün.

Mypoints para kazandıran uygulaması 1996 yılından beri aktif bir uygulama. Köklü uygulama olması kullanıcılarına güven veriyor. Ayrıca bu platform ile Altın küre ve Hollywood kliplerini izleyebiliyorsunuz. Özetle;

 • 10$ hoş geldin bonusu,
 • Reklamizle para kazan özelliği bulunmaktadır,
 • Hediye kartı, seyehat mili ile ödeme alma, Pay pal ile ödeme alma gibi seçenekleri bulunmakta,
 • Uygulamaya katılabilmek için 13 yaş üzerinde olmalısınız.

 12- InstaGC reklamizle Para Kazan

İnstaGC, reklam izlzyerek, çeşitli anketler doldurarak, internette aramalar yaparak ve online alışveriş ile hediye kartı kazanarak sizi ödüllendiren bir para kazanma sitesidir.

İnstgaGC ile ödeme taletp edilmesi durumunda hediye kartınızı anında alabilirsiniz.

İnsta GC ile Nasıl Ödeme Alınır?

İnstaGC sitesinde dilediğinizi seçebileceğiniz 330 dan fazla sayıda hediye kartı bulunuyor. Pay pal kartları ve Visa ön ödemeli kartlar ile ödemenizi çekebilirsiniz. Hesabınızda minumum 1$ ve üzeri para olması durumunda para çekme talebinde bulunabiliyorsunuz.

13- Slidejoy

Slidejoy, reklam izleyerek para kazanma şansınız bizlere sunan, kullanımı son derece basit bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek ve kilit ekranınızda reklam görünmesine onay vermek.

Slidejooy para kandıran uygulamalar arasında girmiş bir platformdur. Hatırlayacak olursanız bu uygulamayı para kazandıran uygulamalar bölümünde detaylıca anlatmıştık. Dilerseniz bu yazımızı para kazandıran uygulamalar tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bu uygulamada sistem puan kazanma üzerine çalışmakta. Reklamlar kilit ekranınızda yayınlandıkça puanlar kazanmaya başlıyorsunuz. Ne kadar çok reklam o kadar puan demek. Puan sistemine ile döviz kuru arasında 1000’e karşılık 1 Dolar oranında bir karşılık var. Uygulama ile zenginlik hayali kurulamada da ek bir kazanç olması kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Üstelik bu ek gelir için olağan dışı bir çaba göstermeniz gerekmiyor. Kilit ekranınıza slidejoy yüklemeniz yeterli.

Slidejoy yalnızca puan kazandırmakla kalmıyor aynı zamanda çeşitli hediyeler kazanabilmenin imkanını sunuyor.  Hediye kazanmanın yolu da puan kazanmakla aynı. Kilit ekranınızda yayınlanan reklamlar ve haberler ile bu şekilde hediyeleri kazanmak isin elinizde.

Uygulama ile ekranınıza düşen kartları kaydırarak yine çeşitli hediyeler kazanabilmeniz mümkün. Kazandığınız kartları Amazon, Googleplay, Walmart vb. çok sayıda platformda kullanabiliyorsunuz.

14- AppNana Reklam izleyerek Para Kazandıran Uygulaması

AppNana Reklam İzleyerek Para Kazanma
AppNana Reklam İzleyerek Para Kazanma

Appnana uygulaması ile birbirinden farklı görevleri tamamlayarak puanlar kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda reklamlar izleyerek kazancınızı arttırabilirsiniz. Uygulamayı indirmek, kurmak ve kullanmak ücretsizdir. Üstelik arkadaş davet sistemiyle kazancınızı arttırabilmeniz mümkün. Düzenli ziyaretler ile ekstra kazançlar elde reklam izleyerek para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Uygulamadan kazanacağınız puanlar “NANA” olarak adlandırılır. Asıl amaç puanlar kazanarak Nana biriktirmektir. Kazanılan Nanalar ile ücretli uygulamalar, oyunlar satın alabilir veya Amazon, İtunes, Xbox ve Google Play’de kullanılmak üzere hediye kartı alabilirsiniz.

Ödeme Eşiği Nedir?

AppNana uygulamasında ödeme eşiği 1$’dır. Bu değer yaklaşık olarak 30.000 Nana puanına karşılık gelir.

Nasıl Kazanırım?

AppNana ile kazanmak çok kolay görünüyor. Uygulamayı indirerek kurun ve oyunlar oynayın, uygulamaları test edin, reklamları izleyin. Bu işlemleri yaparak Nana puanlar biriktirin.

AppNana uygulamasının GooglePlay mağazası üzerinde 4,3 puan aldığını ve yarım milyondan fazla yorumu olduğunu görebiliyoruz. Uygulamayı kullanan ve deneyimlerini paylaşmak isteyen kullanıcılarımız yorumlar kısmında deneyimlerini ifade edebilirler.

Andorid işletim sistemi için: AppNana

İOSS İşletim sistemi için: AppNana

Devamı için diğer sayfaya geçiniz…

15- WowApp – Reklam İzle Para Kazan Uygulaması

Wowapp google play Store üzerinden ücretsiz indirebileceğiniz, reklam izleyerek para kazanma şansını size tanıyan bir uygulamadır.

Uygulama reklamizle para kazan özelliğinin yanında anketler, alışverişler, para kazandıran oyunlar, görev yaparak kazanabileceğiniz para kazandıran uygulamalar ile de kazandırmakta.

Hesabınızda yeterli para olduğunda para çekme talebinde bulunabileceğiniz gibi WowAPP uygulaması ile bunu hayır kurumlarına da bağışlayabilirsiniz. Esasında uygulama daha çok hayırseverliği teşvik amacına yönelik görünüyor. Bunu da kullanıcılarına sık sık gelir eşitsizliğini hatırlatmasından görebilmekteyiz.

WowAPP ile Nasıl Kazanırım?

Uygulamayı indirip kurun ve kayıt işlemlerini tamamlayın. Bundan sonra reklam izleyerek para kazanma ve diğer görevleri yapmaya başlayabiliriz.

UBI (Universal Basic İncome

Günlük olarak uygulamayı ziyaret ederek oyunun dijital parasını almaya hak kazanırsınız.

Anında Kazan – Reklamizle Kazan

Videolar izlemek, reklamlar izlemek, uygulama yüklemek, oyunlarda belirli seviyelere ulaşmak gibi eğlenceli aktiviteleri tamamlamanız halinde dijital para kazanırsınız.

Alışveriş Yap Kazan

10.000’den fazla mağazadan 42 milyondan fazla ürün içerisinden seçim yaparak alışveriş yapıp para kazanabilirsiniz.

Alışverişlerinizi Wowapp ile yapın ve mağazanın sitesinden alışverişinizi gerçekleştirin. Siparişiniz takip edilecek ve geri ödeme alacaksınız.

Satın alma işlemi sırasında ödediğiniz tutarın bir kısmı size geri ödenmektedir. Geri ödeme miktarı, ürüne, mağazaya göre değişebilmektedir.

Para Kazandıran Oyunlar

Wowapp aracılıpıyla üyelere özel oyunlardan oynayabilir ve bu oyunlar ile para kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayı ister kendinize çeker isterseniz iyilik işlerinde harcayabilirsiniz.

Oyun oynamanın yanında diğer oyuncuların oyunlar hakkında ki fikirlerini görebilir ve kendinizde oyunu yorumlayabilirsiniz.

Sohbet Edin

Wowapp üyeleri sabit hatları ve cep telefonlarını en düşük fiyatlar üzerinden arayabilmekteler. WowAPP üzerinden başka WowAPP yüklü cihazları internet üzerinden ücretsiz şekilde aramak mümkün.

İndirmek için: WowAPP

16- İrazoo ile İzleyerek Kazan

Swagbucks gibi çok fonksiyonlu olan İrazoo ile farklı özellikleri sayesinde para kazanabilmek mümkün. Ücretli anketler, Para kazandıran oyunlar, çeşitli teklifler ve video izleyerek para kazandırması İrazo’yu ön plana çıkartan faktörler arasında.

İrazoo ile yapılan görevler bittikçe puanlar kazanırsınız. Dolayısıyla ne kadar çok görev tamamlarsanız kazanacağınız puan ve para fazla olacaktır.

Nasıl Puan Kazanırım?

İrqazo ile çeşitli seçenekleri sunulan oyunlar oynayarak ya da yardımcı uygulamaları kullanarak puanlar kazanabilirsiniz. Duyulacak tek gereksinim ise uygulamayı yükleyerek görevleri yapmaya başlamak.

İlginizi çekebilir: Görev yaparak nasıl para kazanılır? Görev yap para kazan siteleri hangileridir?

Oyunlar dışında anketler ve reklamlar ile puan toplayabiliyorsunuz.

İrazo ile Nasıl Para Kazanılır?

İrazo Newyork merkezli bir firmadır. Ancak Dünyanın 4 bir yanından kullanıcılara sahiptir. Firma 2007 yılında kurulmuştur ve açıkladığına göre bugüne dek 88 milyon dolar kullanıcılarına ödeme yapmış.

Benzer ücretli uygulamalara göre İrazoo ile kazanmanın farklı yolları bulunmaktadır. Bu yolları düzenli takip etmek sizin için zor olabilir. Yardımcı olmak adına İrazoo ile hangi yollarla kazanılacağını detaylandırarak anlatmaya çalıştık.

Anketler ile kazanın

Anket sitelerinde olduğu gibi irazoo ile de çok  sayıda ankete ulaşabilirsiniz. İrazoo’yu anket sitelerinden farklı kılan anket özelliğinin sunduğu hizmetin sadece bir parçası olması.

İrazoo tek başına bir anket sitesi olarak çalışmaz. Farklı ortaklarından anketleri toplar ve kullanıcılara iletir. Kullanıcılar anketleri yanıtlamak istediğinde başka sitelere yönlendirilir. Ancak ödemenizi İrazoo yapar.

Görev ve Teklifleri Tamamlayın

İrazoo kullanıcılarına aşağıdaki görevleri yapması durumunda puanlar kazandırmaktadır.

 • Uygulama indirme,
 • Yarışmalara katılma,
 • Oyunlar indirme ve oynama,
 • Bir ürünü ya da hizmeti deneme,

Belirttiğimiz görev teklifleri her ne kadar sık şekilde gelmese de geldiklerinde değerlendirmek yararınıza olacaktır. Teklifleri kabul etmeden önce şartları okumayı ihmal etmeyin.

Reklam İzle Para Kazan

Her gün gerek youtube üzerinden gerekse internet üzerinden bir içerik izlerken videoları izlediğiniz olmuştur. Bunu ücretsiz şekilde yaparken İrazoo reklam izleyerek para kazanma şansını sunuyor. Siteler veya önerilen uygulamalar üzerinden video izleme karşılığında puan toplayabilirsiniz.

Arama Motorları ile Kazanın

İrazo da arama motorları üzerinden kazanç sağlamak mümkün. Uygulama Yahoo tabanı üzerinden çalışır ve ekstra puanlar kazandırır.

Oyna Kazan

Solitaire, Çapraz bulmacalar, briç gibi oyunlarla puan kazanabilirseniz. Eğlenirken aynı zamanda para kazanmanın keyfine varın.

Puan Karşılığı Ne Kadar Para Kazanırım?

İrazoo’da bir puan karşılığı olarak 0,0016$ kazanırsınız. Bu durumda 100 puan kazanmanız durumunda 16 cent kazanma hakkına ulaşırsınız.

Paypal ile ödeme almak için 12.000 puan eşiğine ulaşmanız gereken uygulama da ödeme eşiği aynı zamanda 20$ olarak belirlenmiştir. Hediye kartı kullanmak isteyenler için ise en az 3.000 puan kazanma eşiği ön görülmüştür.

İncelemek için: İrazo

ekishaberleri

10 yıllık teknoloji ve internet üzerine olan bilgi birikimimle özgün yazılar hazırlamaya gayret ediyorum. Ziyaretçiler için faydalı olabilecek içerikler hazırlamak en büyük hedefim. Özellikle android uygulamala rv ekullanım alanlarını inceleyerek içerikler üretmeye çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

11 Yorum

   1. Merhaba. Konu icerigimiz altinda kazanç elde edilebilen reklam uygulamalari hakkinda bilgi verilmistir.

  1. Bună ziua. În funcție de aplicația cu care doriți să câștigați, metoda de primire a venitului în contul dumneavoastră variază. Unele aplicații plătesc prin PayPal și Coin, în timp ce altele trimit direct în conturile bancare. Pe de altă parte, există platforme care oferă vouchere cadou pentru cumpărături sau recompense Google Play fără plată. Trebuie remarcat faptul că nu toate jocurile sau aplicațiile sunt valabile în toate țările. Prin urmare, este util să faceți o cercetare în prealabil. În acest sens, puteți obține informații directe vizitând site-ul aplicației. Dacă aveți alte întrebări, ne puteți întreba și direct. Vom încerca să investigăm pentru dumneavoastră. Vă salutăm cu drag.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu