2024 Link Kısalt Para Kazan – Ödeme Al Siteleri Hangileri ?

2024 yılında ek gelir sağlamak için en yüksek ödemeleri yapan link kısalt para kazan sitelerini mi arıyorsunuz? Link kısalt para kazan siteleriyle ek gelir elde etmek mi istiyorsunuz? Tüm bu işlemlerin nasıl yapıldığını yazımızda detaylarıyla bulabilirsiniz.

Bu yöntemler ile özellikle blogu olanlar küçümsenemeyecek bir ek gelir elde ediyorlar. Ancak blogu olmayanlar için bu yol ile para kazanmak yine mümkün. Makalemizin ilerleyen yazılarında bundan bahsedeceğiz. Sonuna kadar okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yazımızda ek gelir elde edebilmek amacıyla en yüksek ödeme yapan Link kısalt para kazan siteleri üzerinde detaylı anlatım yapmaya çalışacağız. Bu siteler ile link paylaşabilir ve ek bir gelir kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Konumuza giriş yapmadan önce ilk olarak Link yani Url kısaltmanın ne olduğuyla ilgili bilgilendirme yapalım.

Link Kısaltma Nedir? Neden link Kısalt Para Kazan Sistemine İhtiyaç Var?

Konu başlığımızdan anlaşılacağı üzere link kısaltma(URL kısaltma) web site adreslerinin bağlantılarında yapılan kısaltmadır. Bağlantılarda yapılan kısaltma sonrasında yeni görünen bir URL(Link) yapısı karşımıza çıkacaktır.

Kullanıcı bu linke tıklayarak gitmek istediği ana linke(Daha önce kısaltılan link) ulaşır. Ulaşma esnasında bir süre reklamlar görüntülenir. Bu yöntem aynı zamanda reklamlar ile para kazandırması nedeniyle her ne kadar bir uygulama olmasa da para kazandıran uygulamalara örnek gösterilebilir. Peki bu görüntülenen reklamlar ne işe yarıyor?

Uygulamalar ile para kazanmak isterseniz Para kazandıran uygulamalar isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Link kısalt para kazan sistemi sayesinde ziyaretçi bu kısaltılmış linke tıkladığında web site sahibinin veya yayıncının gelir elde etmesini sağlar. İşte sizlere İnternetten para kazanma yolları arasında gösterilebilecek güzel ve uygulaması kolay bir örnek.

İnternetten para kazanmanın yüzlerce yolu bulunuyor. Ancak bunlardan bazıları ziyaretçileri uğraştırmasına rağmen ödeme yapmamakta. Bu nedenle online olarak ödeme almak için derinlemesine bir araştırma yapmanız gerekiyor.

İnternettten para kazanma yolları üzerine yazdığımız yazımızda bu araştırmaları sizler için yaptık. Para kazanabileceğiniz yöntemlerden biris olan URL kısaltma ile nasıl kazanabileceğinizi aşağıda ifade ediyoruz. yaımızı sonuna kadar okuarak link kısalt para kazan yöntemi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online girişim yöntemleri ile nasıl para kazanılır? Hemen okuyun!

URL kısaltma sitelerinden para kazanmak kolay bir işlemdir. Yapmanız gerekenler son derece basit. Aşağıda sayacağımız sitelere kayıt olun sonrasında kısaltmak istediğiniz url ile istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşacaksınız.

Link Kısaltma İle Nasıl Para Kazanılır?

Link kısalt para kazan yolu ile kazanmak, para kazanma yolları içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. Bu şekilde sık kullanılmasının nedenleri arasında uygulanmasının son derece basit olması gösterilebilir.

Yapmanız gereken sadece URL yi kısaltmak ve bu kısaltılmış linki ziyaretçileriniz ile paylaşmaktır. Hepsi bu kadar. Bunu dışında paylaşım işlemlerinin kolay olması açısından kısalttığınız linki sosyal medyada paylaşmanız önerilir.

Linkinizi Sosyalk Ağlarda Paylaşın

Sosyal medyada ürettiğiniz bir içerik varsa bunun linkini yine başka bir sosyal ağda paylaşarak kullanıcı ile buluşmasını sağlayabilirisniz. Örneğin Youtube’da paylaştığınız içeriğin linkinini kısaltarak Facebook, Linkedin vb. ağlarda paylaşmanız kullanıcı etkileşimi için önemlidir. Böylece daha fazla etkileşim alabilirsiniz.

Paylaştığınız kısaltılmış linki ziyaretçileriniz nerede tıklamış olursa olsun doğrudan ana yayınlanan içeriğe ulaşırlar. Ancak ana yayınlanan içeriğe ulaşmadan hemen öncesinde 5 ile 10 saniye kadar kısa bir reklam izlerler. Bu reklam sayesinde Link sahibi para kazanır.

Reklam süresi 5-10 sn aralığında iken dilerse kullanıcı reklamı geçebilir veya reklamı izlemeye devam edebilir. “Reklamı geç” seçeneği ile istediği yayına yönlendirilir. Url kısalt para kazan sistemiyle reklam verenler ile ziyaretçiler buluşturulmuş olur. Şimdi Link kısalt para kazan 2023 yöntemiyle ödeme yapan siteler üzerinde yazımıza giriş yapalım.

Link Kısalt Para Kazan Yöntemlerini uygulayabiğiniz Siteler Hangileridir?

ShrinkEarn.com 

ShrinkEarn.com link kısalt para kazan servisleri arasında yüksek ödeme sağlamayı amaç edindiğini açıklayan ücretsiz bir URL kısaltma aracıdır. RPM yani gösterim başına ücret türünden kazandırma sistemine sahiptir. ABD için 1000 gösterim başına 20$ ödemektedir.

Arkadaş davet sistemine sahip olan ShrinkEarn.com link kısalt para kazan platformu davet edilen her kullanıcı için %20 komisyon vermektedir.

Uygulamaya herkesin kolayca ulaşabilmesi için hem masaüstü hem de mobilden girme imkânı bulunmaktadır. Böylece ev dışında bile ShrinkEarn.com ile ilgilenebilmeniz mümkündür. ShrinkEarn.com kullanıcılarının yaptığı yorumlara bakarsak kazançları konusunda endişe etmedikleri görülmekte. Yorumlara göre ödemeler zamanında yapılmakta.

ShrinkEarn.com ile Nasıl Kazanılır?

Uygulama ile kazanabilmek için yapılması gerekenler benzer anlattığımız uygulamalar ile hemen hemen aynı. İstediğiniz URL’yi ShrinkEarn.com üzerindeki uzun beyaz kutuya yapıştırarak kısaltın ve paylaşın. Sonrasında kısaltılmış bağlantınız ile para kazanmaya başlayın.

Bağlantınızın durumuyla ilgili değişimleri istatiksel olarak görebilir ve popülaritesini yakından takip edebilirsiniz. Kısaltılmış bağlantınızı Youtube, Facebook, instagram vb. sosyal medya platformlarında paylaşarak çok sayıda kitleye ulaşın. Böylece kazancınızı daha fazla arttırabilmeniz mümkün.

ShrinkEarn.com’da Nasıl Para Çekilir?

ShrinkEarn.com link kısalt para kazan servisinde paranızı çekebilmek için ilk olarak profil bilgilerinizin tam olması gerektiğini unutmayın. Kayıt sırasında eksik olarak bıraktığınız profil bilgileri varsa sonradan bunları tamamlayabilirsiniz. Tüm alanları doğru şekilde doldurun.

Mutlaka Okuyun: Doordash ile Amerikada nasıl para kazanılır? Doordash’in faaliyette olduğu ülkeler hangileridir?

ShrinkEarn.com yöneticileri yaptıkları açıklamada ödemeleri günlük olarak yaptıklarını belirtmektedirler.

Ödeme Eşiği Nedir?

ShrinkEarn.com servisinde ödeme eşiği 3$ olarak belirlenmiştir. Kazancınız 3$ ve üzerindeyse para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Ödeme alabileceğiniz birden çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemler arasından Paypal, WebMoney, Payeer, AirTm, Perfect Money, Paysera, Google pay, Paytm, UPI ve Banka havalesi seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

ShrinkEarn.com Özellikleri

 • 1000 gösterim başına ABD ‘de 20 $ ödeme yapmakta
 • Ödemelerin günlük olarak zamanında yaptığı belirtilmekte
 • Minimum ödeme eşiği 3$
 • Paypal, WebMoney, Payeer, AirTm, Perfect Money, Paysera, Google pay, Paytm, UPI ve Banka havalesi gibi ödeme seçenekleri,
 • 7/24 müşteri hizmetleri

Clk.sh Link Kısalt Para Kazan

Clk.sh link kısalt para kazan

Kısa süre önce piyasada yerini alan Clk.sh platformu link kısaltarak para kazanmak isteyenler için iyi bir URL kısaltma aracı olarak yerini aldı. Uygulamayı kullanmak ücretsiz. Herhangi bir ön ödeme veya ek ödeme istemeden sınırsız sayıda link kısaltabilir ve bu linkler ile para kazanabilirsiniz.

Clk.sh ile banner reklamlarını, açılır pop up reklamlarını ve geçiş reklamlarını ücretsiz olarak kullanabilmeniz mümkün. Geçtiğimiz yıllara baktığımızda clk.sh platformunun kullanıcılarına en yüksek ödeme yapan siteler arasında olduğunu görebiliyoruz. Bu durum platformun yoğun şekilde kullanıldığının bir göstergesi. Masrafsız şekilde kullanıcılarına para kazandırması clk.sh’nin para kazandıran uygulamalar arasında yerini almasını sağlıyor.

Nasıl Para Kazanılır?

Clk.sh ile para kazanmak benzer rakiplerinde olduğu gibi aynı şekilde mümkün. Sadece 3 adımda para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için;

 1. Bir hesap oluşturun,
 2. Bağlantınızı kopyalayın,
 3. Clk.sh üzerinden kısaltın ve paylaşın.

Hepsi bu kadar. Sonrasında gelen her ziyaretçi üzerinden para kazanmaya başlayacaksınız.

%20 Arkadaş daveti bonusu kazanın

Platform üzerinden para kazanmak yalnızca link kısaltmakla gerçekleşmiyor. Aynı zamanda arkadaş daveti ile ek bir %20’lik bonus kazanabilirsiniz. Üstelik bu bonusu davet ettiğiniz kişi kazandığı sürece sağlıyorsunuz.

Ayrıntılı İstatistik ile Kitlenizi öğrenin

Uygulamanın sahip olduğu ayrıntılı bir istatistik tablosu bulunuyor. Bu tablo sayesinde nerden ne şekilde para kazandığınızı kolaylıkla anlayabilirsiniz. Böylece kazançlarınızı arttırmak için bir strateji oluşturmanız kolaylaşır.

Minumum Ödeme Eşiği Nedir ve Nasıl Ödeme Alınır?

Clk.sh sitesinin minimum ödeme eşiği 4$ olarak belirlenmiştir. Bu miktarı kazandıktan sonra ödemenizi çekme talebinde bulunabilirsiniz. Para çekme yöntemi ise PayPal, WebMoney, Payeer, AirTm, PaySera, Perfect Money & UPI

Clk.sh Sitesinin Genel Özellikleri

 • En yüksek ödemesi 1000 ziyaretçi başına 20$ olarak belirlenmiştir.
 • Ücretsiz şekilde kullanılmaktadır,
 • Ayrıntılı olarak istatistik seçeneği sunması,
 • Minimum ödeme eşiğinin 4$ olması,
 • Arkadaş davetine %25 ek ödeme vermesi,
 • Ödeme yöntemi olarak PayPal, WebMoney, Payeer, AirTm, PaySera, Perfect Money & UPI belirlenmiştir.

Smoner.com

İyi bir trafiği olan web sitesi veya Bloğuna sahipseniz link kısalt para kazan özelliği sayesinde para kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Somoner.com verdiği yüksek BGBM oranları ve yaptığı ödemeler ile kullanıcıları arasında isim yapmayı başaran bir site olmayı başarmış görünüyor.

Somoner.com kullanıcılar tarafından yapılan görüntülemelerden bin gösterim başına 5-7$ aralığında bir ödeme yapıyor. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında ödeme konusunda sorun yaşamadıklarını belirtmeleri sisteme duyulan güveni arttırmış.

Benzeri uygulamalar olduğu gibi Somoner.com sitesi de arkadaş davetlerine belli bir komisyon vermekte. Bu site için %10 ek bir kazanç getirisi vermekte.

Somoner.com sitesinin yönetim paneli incelendiğinde basit ve sade olduğu görülüyor. Bu sayede uygulamayı kullanan herkes kısa sürede nasıl kullanıldığı öğrenebilecektir. Bu durum kullanıcıların uygulamayı terk etmemesi konusunda yardımcı olabilir. Bunun yanında sitenin gelişmiş ve ayrıntılı bir istatistik sayfası bulunuyor. Bu sayfa sayesinde yaptığınız işlemler karşılığında ne kadar kazandığınızı rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. ayrıca bu ayrıntılı istatistik ile beraber en fazla geliri ve kazandıran stratejiyi anlayabilmeniz mümkün.

Asgari Ödeme Tutarı Nedir?

Uygulamadan para çekme talebşnde bulunabilmeniz için minumum ödeme eşiği 3$’dır.

Smoner.com Ödeme Oranları NAsıl?

Ülke1000 Görüntüleme Başına Kazanç
 Amerika Birleşik Devletleri5,00 $
 İngiltere4.00$
 İsveç3,50 $
 İtalya3,50 $
 İrlanda3,50 $
 Finlandiya3,50 $
 Belçika3,50 $
 Kanada3,50 $
 İzlanda3,50 $
 Avustralya3,50 $
 Fransa3,50 $
Smoner.com Ülkelere Göre Ödeme Oranları

Yukarıdaki tabloda smoner.com sitesinin ülkelere göre yaptığı ödemelerden bir kısmı gösterilmiştir.

Smoner.com Özellikleri Neler?

 • Kullanıcılarına verdiği yüksek BGBM oranları,
 • Minumum ödeme eşiği 10$,
 • PayPal, Bitcoin, truemoney wallet ödeme sistemleri bulunmaktadır,
 • Ödemelerin aksamaması, zamanında yapılması
 • Müşteri destek hizmetinin gelişmiş olması ve 7/24 ulaşılabillmesi,

Shorte.st Link Kısalt Para Kazan

Shorte.st para kazandıran sitesi para kazanmak adına kullanılabilecek ve çok sayıda kullanıcısı bulunan bir site olarak karşımıza çıkıyor. shorte.st’nin 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Ayrıca 100 milyon üzerinde kısaltılmış Url’nin paylaşıldığı bir platform. Bu açıdan baktığımızda çok yüksek bir trafiğinin olduğunu görebiliyoruz.

Shorte.se web sayfasını kullanarak kısa sürede iyi bir ek gelir kazanabilirsiniz. Platform ile bin gösterim için 14,4$’lık bir ödeme alabilirsiniz. Bu oranlar ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyor. 1000 Gösterim başına verilen ödeme miktarları arasında göze çarpanlardan başlıcaları şu şekilde;

Türkiye1,55 dolar
Malta$1,40
Fransa$4,86
Güney Afrika$6,97
Almanya7,16 dolar
Amerika Birleşik Devletleri$14,04
İngiltere$10,75
Kanada$5,81
Avustralya$8,61
Ülkelere göre Shorte.st sitesi tıklama oranları

Bu miktar diğer platformlar ile karşılaştırdığımızda iyi bir kazanç. Hatırlarsanız daha önceki reklam izleyerek para kazanma isimli yazımızda reklam izleyerek nasıl para kazanılacağından bahsetmiştik. Link kısalt para kazan yöntemi de buna benzer bir kazanç sağlar ancak reklam izleyen taraf bu kısımda siz değil kullanıcı. Shorte.se ile kazandığınız parayı her ayın 10’unda alabilirsiniz.

Shorte.st ile Nasıl Ödeme Alırım?

 • PayPal – minimum 5 USD para çekme
 • WebMoney – minimum 5 USD tutarında para çekme
 • Payoneer – minimum 20 USD para çekme

Shorte.st Özellikleri Nelerdir?

 • Arkadaş davetine %20 bonus kazanma şansı tanıması,
 • Her bin görüntülemeye yüksek kazanç sağlaması
 • demeyi her ayın 10 unda alabilirsiniz,
 • Ödeme eşiği Paypal için5$,webmoney için 5$, payoneer için 20$

ShrinkMe.io ile Kazanın

ShrinkMe.io internet üzerinden para kazanmak için kullanılabilecek başlıca yöntemlerden bir tanesi. Platformun sunmuş olduğu Link kısalt para kazan sistemi sayesinde kullanıcılar ek bir gelir kazanabilmekte. Yapmanız gereken ise üye olmak, linkinizi kısaltmak ve bu kısaltılmış linki paylaşmak.

ShrinkMe sitesi de benzerleri gibi bin gösterim başına ödeme yapıyor. Her bin gösterime 22$ kazanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız davet ederek para kazanmanız mümkün. Bu sayede davet ettiğiniz kişinin kazancının %20 ödemesini alailirsiniz.

ShrinkMe ile paylaşımlarınızın analizini yapabilirsiniz. Paylaştığınız linkin gösterimleri, istatistikleri ve raporlarını analiz etmeniz mümkün. Her hangi bir konuda sorun yaşamanız halinde ise müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz çok kolay. Destek sistemi Facebook, Skype ve Canlı sohbet olarak çalışmakta.

ShrinkMe ile son ödeme alan kullanıcıları görebiliyorsunuz. Bu sayede platform yatığı ödemelerin kanıtını sunuyor.

Link kısalt para kazan konusunda ShrinkMe para kazanabileceğiniz popüler bir uygulama. Kazanç sağlamak kolay bir kaç işlem ile gerçekleşiyor. Üye olun, linki kısaltın ve paylaşın. Hepsi bu kadar. Bundan sonra yapmanız gereken sadece arkanıza yaslanıp beklemek.

ShrinkMe ile Nasıl Ödeme Alırım?

ShrinkMe ile ödeme alabilmenin pek çok yolu var. Uygulamayı güzel kılan bir diğer özellikte bu. Müşteri destek hizmeti, ödeme konusunda cömert oluşu ve ödeme yönteminin çeşitli olması platformu tercih sebebi yaptığı görülüyor. ödeme yöntemi olarak;

Bitcoin, PayPal,  Payeer , WebMoneyZ, Airtm, Perfect Money, UPI[Hindistan], Paytm [Hindistan], Banka Havalesi [Hindistan] platformlarını tercih edebilirsiniz.

ShrinkMe.io Özellikler Nelerdir?

 • Her 10.000 görüntülemeye 220$ kazandırması,
 • Yeni üye olan kullanıcılara hoşgeldin bonusu olarak 1$ vermesi,
 • Trafiğinin benzerlerine göre büyük olması,
 • arkadaş davetine %20 kazanç,
 • Müşteri hizmetleri desteği,
 • Ödeme yöntemindeki çeşitlilik

Exe.io – Lİnks Kısalt Para Kazan 2023

Exe.io sitesi üzerinden dilediğiniz bir URL’yi kısaltabilir, bu kısaltılmış url’yi paylaşabilir ve sonrasında takibini yapabilirsiniz. Exe.io diğer platformlardan ayıran en önemli özelliği paylaştığınız bağlantı için sizi hemen ödüllendirmesi. Platformu kullanmak ücretsizdir. Herhangi bir önce ödeme sonra kullanma seçeneği yok. Kullanmak için yapmanız gereken sadece üye olmak. Sonrasında bağlantınızı kısaltın ve paylaşın. Bu kısım zaten diğer benzer uygulamalar ile aynı. O sebeple herhangi bir yabancılık çekmeyeceksiniz.

Exe.io platformu kullanıcılarına karşı şeffaf olmaya çalıştığını ödeme alan kullanıcılarını ve aldıkları ödemeyi yayınlayarak göstermeye çalışıyor.

Exe.io kullanıcılarına detaylı bir yönetim paneli sunuyor. Ayrıntılı olarak istatistiklere sahip olabilirsiniz. Bu sayede kitlenizi tanıyabilir ve en fazla geliri nereden aldığınızı görebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinizi tek tıklamayla kullanabilir ve bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz. Exe.io’nun sunduğu ayrıntılı istatistikler ile kendinize göre yeni stratejiler oluşturmanız kolay olacak.

Platformu kazanç bakımından incelediğimizde benzerlerine göre en yüksek oranı sunduğu görülebiliyor.

ÜLKEMobilMasaüstü
Kanada7,50 $7,50 $
İngiltere7,00 $7,00 $
Avustralya6,00$6,00$
Birleşik Arap Emirlikleri5,00$5,00$
Almanya5,00$5,00$
Diğer Tüm Ülkeler3,00$3,00$
Bin görüntüleme başına ödeme oranları

Herhangi bir ücret ödemeden yapacağınız link kısalt para kazan yöntemiyle para kazandığınızı düşünürsek Exe.io gerçekten kullanılması gereken önemli bir iş yapıyor. Platformun ödeme eşiği 3$. Bu miktara ulaşmanız halinde ödeme talep edebiliyorsunuz. Ayrıca arkadaş daveti ile arkadaşınızın kazandıklarının %15’ini sizde kazanıyorsunuz. Karşılaşabileceğiniz sorunlar için müşteri hizmetleri desteği bulunuyor. Bu sayede 7/24 destek hizmeti alabileceksiniz.

Exe.io ile Nasıl Ödeme Alırım?

Platformun ödeme yöntemi yaptığı çeşitli ödeme metotları bulunuyor. Buda kullanıcılar için kolaylık sağlamakta. Ödeme yöntemleri arasında;

PayPal, Bitcoin, PAYEER, Perfect Money, Airtm, Advcash yöntemleri bulunmakta.

Exe.io Özellikleri Nelerdir?

 • Ödeme eşiği 3$
 • Arkadaş davetine %15 bonus
 • ödeme yöntemleri: PAYEER, Perfect Money, Airtm, Advcash
 • Ayrıntılı yönetim paneli

Adf.ly ile Para Kazan

Adf.ly sitesi eski ve köklü bir geçmişe sahip olup, link kısaltma alanında en çok bilinenler arasına girmeyi başarmıştır. Platform bin gösterim başına her ülkeye farklı tıklama oranı verse de ortalama 13$’lık kazancı ile iyi bir kazanç oranı veriyor.

Adf.ly Bin Gösterim Başına Verdiği Ücretler

ÜlkeMasaüstü BGBM’siMasaüstü BGBM’siMobil BGBMMobil BGBM
 BenzersizHamBenzersizHam
Amerika Birleşik Devletleri$8.23$4.62$6,19$3,60
Kanada$4.402,40$$3.64$2.44
Birleşik Krallık$5.112.54$$3.58$2,18
Avustralya$5.062,78$$3.582,62$
Belçika$5.532,74$$1,73$1.21
Hollanda$5.072,58$$1,71$1,14
Almanya$4.92$2.48$2.97$2.08
Benin2,67$$1,18$4.78$3.44
Güney Afrika2,35$2.00$$4.62$2,83
Finlandiya$4,42$1,99$3.52$1.97
Fransa$4.262,31$$1,24$0,82
Adf.ly Geçiş Reklamları Ülkelere Göre Ödeme Oranları

Benzersiz: 24 saat içerisinde bin gösterim için ödenen ücreti gösterir.

Ham: 24 saatlik dönem içerisinde 1000 bağlantı görünümü için 1. reklam görünümünde ödenen ortalama tutarı gösterir.

Yukarıda verilen rakamlar Adf.ly nin geçiş reklamları için 1000 gösterim başına ödenen ödeme oranlarıdır. Bunlar dışında ayrıca afiş reklamları ve pop up reklamları bulunuyor. Bu oranları inceleme için Adf.ly üzerinden ilgili alana ulaşabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Alırım?

Adf.ly ile ödeme alabilmek için kazandığınız tutarın 5$ limitine ulaşması gerekmektedir. Kazanmak benzer uygulamalar da olduğu gibi çok Kolay. Linkinizi Adf.ly üzerinden kısaltın ve kısaltılmış linkinizi paylaşın. Ne kadar çok paylaşım yaparsanız kazanma oranınız o derece artacaktır. Böylece link kısalt para kazan konusunda kazancınızı arttırabileceksiniz.

Ödeme yöntemlerine gelirsek ödeme alabilmek için Paypal veya Payoneer hesabınızın olması gerekiyor.

Uygulamanın yönetim paneli ayrıntılı istatistikleri kullanıcılarına sunuyor. bu ayrıntılı istatistikler ile kazandığınız parayı anlık olarak takip edebilirsiniz. Arkadaş davet yöntemiyle benzer uygulamalar da olduğu gibi para kazanmanız mümkün. Davet ile birlikte %20 bonus kazanabilirsiniz.

Adf.ly Özellikleri Nelerdir?

 • Güvenli olarak hazırlanmış ağ sistemi sizi virüslerden korur,
 • Ödeme eşiği 5$,
 • Ödeme yöntemi Paypal, Payoner,
 • Arkadaş davetine %20 komisyon

LinkSpy.cc

LinkSpy.cc sitesi link kısaltmamızı sağlayan ve bu sayede para kazandıran bir uygulamadır. Benzer link kısalt para kazan uygulamalarından birtakım farklılıkları bulunmaktadır. Örneğin; LinkSpy.cc platformu ile birden fazla link kısaltma aracından faydalanabilirsiniz.

Platformun Dünyanın her yerinden kendisine gelen bir trafiği bulunmaktadır. Bu durumda kullanıcılar açısından sıklıkla tercih edildiğini bize gösteriyor.

Kısa bağlantılarınız ile para kazanmak için LinkSpy.cc uygulamasının sunduğu en son kısaltma aracını kullanabilirsiniz. Platform bağlantılarınızı manuel olarak kısaltma özelliği sunduğu gibi ayrıca API ya da tam sayfa komut dosyası ile bu işlemleri yapabilmek seçeneği sunmaktadır.

LinkSpy.cc sitesinin yaptığı ödeme ülkelere göre ve URL kısaltıcısına bağlı olarak değişir. ABD için ortalama olarak 1000 görüntüleme için 5$ vermektedir.

LinkSpy.cc Platformunun Özellikleri

 • Abd için 1000 Gösterim başına 5$ kazandırmaktadır,
 • Dünyanın her yerinden gelen ziyaretçileri bulunmaktadır,
 • Trafik işleme aracının gelişmiş olması,
 • Ücretsiz bir uygulamadır

Linkspy.cc ile Nasıl Kazanmaya Başlanır

Linkspy.cc ile link kısalt para kazan özelliği ile kazanmak için;

 1. Kısaltmak istediğiniz linki kopyalayın,
 2. Linkspyy.cc sayfasına gidin,
 3. Bağlantıyı bu sayfaya yapıştırın veya API kullanın,
 4. Kısaltılmış bağlantıyı kopyalayarak paylaşmaya başlayın,
 5. İstatistik sayfanızdan gelirinizi kontrol edin.

LinkSpy.cc Kullanmak için Bir Web site Sahibi Olunmalı mı?

Hayır, Linkspy.cc platformuna dilediğiniz URL’yi yapıştırıp kısaltabilirsiniz. Kendinize ait bir web sitesinin URL’si olmaz zorunluğu bulunmamaktadır.

Ouo.io İle Kazan

Ouo.io kontrol edildiğinde Alexa sıralaması yönünden en iyi siteler arasında görülmektedir. Link kısalt para kazan özelliğini kullanan kullanıcılar Ouo.io ile ödemelerini Ayın 1’i ile 152ine rastlayan günlerde alırlar. Site kullanıcılarına uygulamaları kısa sürede kısaltabilmeleri için toplu bağlantı kısaltma aracı sunmuş durumdadır.

Arkadaş daveti yöntemiyle ekstra kazanç sağlayan Ouo.io ile kullanıcılar davet ettikleri kişilerden %20 oranında bonus kazanmaktadırlar. Yakın arkadaşlarınızı, ailenizden kazanmak isteyen kişileri veya çevrenizden iş arkadaşlarınızı davet ederek ekstra gelirden yararlanabilirsiniz.

Ouo.io rakiplerine göre BGBM oranında iyi bir kazanç vadediyor. 10.000 görüntüleme de 50$ gibi iyi bir kazanç sağlayan uygulama ile link kısaltarak nasıl para kazanılır sorusuna cevap bulunabilir.

Ouo.io Sitesinin Özellikleri Nelerdir?

 • Web sitesinin alexa değeri ilk sıralarda yer alır.
 • Ödemeleri ayın 1’i ve 15’inde yapar. 15 günde bir ödeme yapabilir.
 • Ödeme eşiği 5$ olarak belirtilmiştir.
 • Ödeme yöntemleri Payoner, Paypal, Payaza, Payeer, Bitcoin gibi araçlardır.

Yatırımsız Para Kazan

Ouo.io ile herhangi bir ücret ödemeden ekstra kazanç elde edebilirsiniz. İşlemler için önceden para talep edilmediğinden yatırımsız para kazandıran siteler arasına girmeyi başarmıştır.

Ouo.io web sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre reklam gelirlerinin %93’lük kısmı kullanıcılara dağıtılmaktadır. Bu rakam gerçekten ciddi bir pay demek.

Siteye gitmek için: Ouo.io

ekishaberleri

10 yıllık teknoloji ve internet üzerine olan bilgi birikimimle özgün yazılar hazırlamaya gayret ediyorum. Ziyaretçiler için faydalı olabilecek içerikler hazırlamak en büyük hedefim. Özellikle android uygulamala rv ekullanım alanlarını inceleyerek içerikler üretmeye çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu