En İyi İnstagram Pazarlama ve Planlama Araçları 2023

İnstagram pazarlama araçları sosyal medya kullanıcıalrın işlerini kolaylaştıran uygulamalardır. Sosyal medya araçları arasında yer alan ve milyarlarca kişinin aktif olarak kullanmış olduğu İnstagram, kenara atılıp yokmuş gibi düşünülebilecek bir platform değildir. Kazanç elde edebilmek için ve para kazanma yolları arasında başı çeken uygulamalardan birisi olarak İnstagram gösterilebilir.

İnstagram konusunda hesap nasıl açılır konusudna bilgi sahibi değilseniz, daha önce hazırladığımız instagram hesap açma isimli yazıyı okuyabilirsiniz.

Instagram’ı kullanan kullanıcıların %80’inden fazlası hesaplar arasında işletme türünden olanları takip etmektedir. Giderek büyüyen kullanıcı tabanına sahip olan Instagram günlük olarak 1 milyar aktif kullanıcısı ile sosyal medya platformları arasında öne çıkmayı başarmaktadır.

Instagram hesabını kullanarak kendisine kitle oluşturmak isteyen kişilerin, yayınlamış oldukları içerikleri düzenli olarak kullanıcılara ulaştırması son derece önemlidir. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için sürekli cihaz başında durmaktansa bir takım Instagram pazarlama araçlarını kullanmak çok daha mantıklıdır.

Gönderilerinizi otomatik gerçekleştirmek, takipçi sayısını arttırmak ve İnstagram üzerinden ciddi kazançlar elde etmek için Instagram planlama araçlarını sizler için araştırdık. Aşağıda özellikleri birbirinden farklı olan en iyi Instagram pazarlama araçları arasından kendinize uygun olanı seçerek gönderilerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

İnstagram pazarlama araçları ile gönderilerinizi otomatikleştirerek, intagram para kazanma konusunda kolaylık elde edebilirsiniz.

2023’ün En iyi İnstagram pazarlama araçları hangileridir?

İçindekiler

1- Iconosquare İnstagram Planlama Aracı

Iconosquare pazarlama aracı
Iconosquare pazarlama aracı

Iconosquare pazarlama aracı ile sosyal medya hesaplarınızı ve bu hesapların analizlerini tek bir elden yönetebilirsiniz. Ajanslar ve işletmeler, gönderilerin dışında analizler yapma ve buna benzer çok daha işleme kolaylıkla gerçekleştirebilir. Platform Facebook, Instagram, linkedin, Twitter ve TikTok desteği sunmaktadır.

Iconosquare, Instagram pazarlama araçları içerisinde en çok tercih edilenlerden bir tanesi olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Tercih edilmesindeki başlıca nedenlerden bir tanesi gerçek zamanlı etkileşim sayesinde takipçilerin dikkatini çekebilmeyi başarmasıdır. Uygulama ile birlikte analitik değerler, paylaşmak istediğiniz gönderideki başlıklar ve gönderilerin sitelere zamanı geldiğinde paylaşılması gibi işlemler otomatik gerçekleştirilir.

Bu konuda Iconosquare bahse konu işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için mühendisleri ile birlikte büyük bir çalışma yapmıştır. Böyle bir büyük çalışmanın sebebi planlama ve pazarlama işlemlerinin titizlik gerektirmesidir. Benzeri görevleri gerçekleştirmeye çalışan pek çok uygulama işlemleri zamanında yapamadığı için kullanıcılar tarafından eleştiriye maruz kalmaktadır. Iconosquare uygulaması sade ve temiz tasarıma sahip olması ve işlemleri eksiksiz gerçekleştirmesi nedeniyle hem kullanıcılar hem de takipçiler tarafından beğenilmektedir.

Iconosquare İnstagram pazarlama aracı, sahip olduğu ücretli özelliklerinin yanında 2 adet ücretsiz araç sunmaktadır. Bu ücretsiz araçlar Twinsta ve İnstant Instagram audit’tir. Twista aracılığıyla, Instagram üzerinden ya da diğer sosyal medya platformları ile paylaşmış olduğunuz tweetlerin ekran görüntülerini alabilirsiniz. Bu uygulamanın bünyesinde bulunan denetim aracı işletme hesabınızın düzgün şekilde Optimize edilip edilmediği hakkında size fikir sunmaktadır.

Uygulamayı incelemek içn: Iconosquare

Iconosquare Instagram pazarlama aracının özellikleri nelerdir?

1- Gönderilere istenilen zamana ayarlayabilme,
2- Analitik değerler, gönderi başlıkları ve gönderilerin istatistiklerinin belirtilmesi,

Iconosquare İnstagram Planlama Aracının Ücreti Nedir?

Iconosquare Instagram planlama aracı ücretli bir uygulamadır. Uygulamanın ücreti aylık 49 ABD dolarıdır.

ÖzelliklerAvantajlarDez avantajlar
Otomatik olarak YayınlamaRekabet AnalizleriÖzelliklereden bazıları hata verebilmektedir
Anahtar Kelimeleri Filteleme ÖzelliğiOtomatik gönderi Sunması
Birden Çok Hesabı YönetebilmeGelişmiş işlevselliği
Analitik
Iconosquare Özellikler, Avantajlar ve Dez Avantajlar

2- Keyhole

Keyhole - İnstagram Pazarlama Aracı
Keyhole – İnstagram Pazarlama Aracı

Kullanıcıların pek çoğu ünlü markaların sözlerini ve hashtag’lerini takip edebilmek için Keyhole uygulamasını kullanmaktadır. Keyhole Instagram planlama aracı ile üretmek istediğiniz projeleri takip edebilir ve müşteriler üzerindeki etkisini ölçebilirsiniz.

Keyhole uygulaması ile, projelerinizin veya yatırım yapmak istediğiniz kampanyaların devamını izleyebilir, yatırımların etkisini görebilir ve bu şekilde yolunuza nasıl devam etmeniz konusunda size fikirler sunabilir.

Bilindiği üzere Instagram için hashtag’ler son derece önemlidir. Bu uygulama ile hashtag’lerin takibi mümkün olduğundan Instagram üzerinden yapılan paylaşımların analizleri görülebilir.

Uygulamayı İncelemek için: Keyhole

Keyhole Uygulamasının Özellikleri Nelerdir? 

1- Paneli üzerinden verilerin canlı analizi,
2- Kullanıcılara sunulan özel raporlar,
3- Instagram’da paylaşılan hikayelerin analizleri,

Keyhole Platformunun Ücreti Nedir?

Keyhole Uygulamasının aylık kullanım ücreti 39 dolardan başlamaktadır.

ÖzelliklerAvantajlarDez avantajlar
Rekabet analiziAra Kapsamlı Şekilde Kullancıya Sunulan Panolar Ve RaporlarDışa Aktarmada Eksiklikler
Yapılandırılabilen Uyarı SistemiKullanıcılar için BAsit Ara Yüz
Müşteri Hizmeleri Biraz Yavaş Dönüş Sağlamakta
Gösterge PaneliFarklı Fiyat Seçenekleri
Kitlenin Segmante edilebilmesi
Keyhole Özellikler, Avantajlar ve Dez Avantajlar

3- Linktree İnstagram Planlama Aracı

Linktree - İnstagram Planlama Aracı
Linktree – İnstagram Planlama Aracı

Linktree, içerik oluşturucular tarafından tercih edilen ücretsiz bir Instagram planlama aracıdır. Linktree Instagram Pazarlama aracının dünya genelinde 8 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. 

Bu kadar çok sayıda kullanıcının Linktree’yi tercih etmesinin temel nedenleri arasında uygulamanın güvenilir ve sevilen bir platform olması yer almaktadır. Uygulama, içerik oluşturuculara etkileyici ve beğenilen özellikler kazandırmaya çalışmaktadır. 

Kariyer fikirlerinden hangileri size uygun? İşte detaylar…

Bu konuda yabancı basında çok sayıda beğeni yorumları ve övgü dolu yazılar uygulama için yazılmıştır. Uygulamanın sahip olduğu temel özellikler aşağıda sıralanmıştır.

Linktree Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

1- Kullanıcılara özel renkler, farklı yazı tipleri ve resim imkânı sunması,
2- Üçüncü taraf için entegrasyon çalışmalarına imkan tanıması
3- Sürükle bırak gibi pratik kullanım özelliklerini taşıması,

Linktree Uygulamasının Ücreti Ne Kadar?

Kullanıcılar tarafından Linktree’nin en beğenilen yönleri arasında temel özelliklerinin ücretsiz sunulmasıdır. Telefon numaraları ve e-posta adresleri gibi çeşitli bilgiler talep eden ileri seviye özellikler ücretlidir. Ancak benzer uygulamalara göre ücret miktarı daha düşüktür. Aylık 5 ABD doları ile başlangıç planına sahip olabilirsiniz.

ÖzelliklerAvantajlarDez avantajlar
Pazarlama Teknolojisine Olanak TanımasıAra yüzü sade – Kullanıcıların Amacına Uygun bir Hizmet SunmaktadırGezinmesi KolayÖzel Alan Adı bulunmamaktadır
Para KAzanma İmkanı sunmasıBioda yer alan “Tek Bağlantı” Sorununa Kolay Çözüm Sunmaktadır
Özelleştirme Yapılması
Analitik
Linktree Özellikler, Avantajlar ve Dez Avantajlar

4- Sprout Social

Sprout Social
Sprout Social

Sprout Socia Instagram planlama aracı analiz, program ve katılım araçları sunmaktadır. Bu araçlar sayesinde popüler bir sosyal medya yönetim hizmeti sunar. Sunduğu tüm hizmetler ile çok sayıda sosyal medya platformunu tek elden yönetebilir ve Hedef kitlenize kolaylıkla gönderilerinizi ulaştırabilirsiniz.

Sprout Social, Instagram pazarlama araçları içerisinde işletmeler için tercih edilebilecek en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Sprout Social ile gönderilerinizi kolaylıkla planlayabilir, Hashtaglere takip edebilir ve ortaya çıkan hatalarla ilgili hata raporlarını çalıştırabilirsiniz.

Uygulamanın kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özelliklerinden bir tanesi çok sayıda Instagram profiline platform ile aynı anda kullanabilmektir. Bu sayede bir ekip oluşturabilir ve çok daha büyük bir pazarın parçası haline gelebilirsiniz.

Sprout Social Uygulamasının Kullanıcılara Sunmuş Olduğu Temel Özellikleri Nelerdir?

1- Instagram gönderilerini planlama
2- Performans bilgilerini görebilme
3- Raporları sunuma hazırlama
4- Akıllı mesaj kutusu

Sprout SocialUygulamasının Ücreti Ne Kadar? 

Sprout Social Platformu ücretlendirmesi aylık olarak yapılmaktadır. uygulamanın aylık ücreti 249 ABD dolarından başlar.

ÖzelliklerAvantajlarDez avantajlar
Otomatik olarak YayınlamaAra yüzü sade – Gezinmesi KolayFİyatı Pahalı Görünmekte – 249$ Başlangıç Fiyatı
İletişim YönetimiKullanıcı Dostu Gönderi TakvimiBazı Sosyal Ağlar için Yerel Destek izmeti Eksik olabilir
Dönüşü İzlemeRekabet ile iligli Analiz Hizmeti
AnalitikRaporlama Hizmeti
Sprout Social Özellikler, Avantajlar ve Dez Avantajlar

5- Canva İçerik Oluşturma Aracı

Canva İçerik Oluşturm aracı
Canva İçerik Oluşturm aracı

Canva, bünyesinde bulunan yüzlerce Instagram hikayeleri, çeşitli gönderiler ve hazır tasarımlar ile çok sayıda kullanıcının ilgisini çekmiş ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan bir platformdur.

Kendinize ait benzersiz Instagram hikayeleri oluşturabilmek için kütüphanesinde bulunan 90 binden fazla özelleştirilebilir şablona Canva üzerinden ulaşabilirsiniz. Instagram gönderileri olarak incelendiğinde ise Canva uygulamasının kütüphanesinin çok daha gelişmiş olduğunu görebiliyoruz.

Tüm bunların yanında fiyat olarak rakiplerine oranla çok daha uygun görünen platform özellikle son birkaç yıldır kullanıcı sayısını arttırmıştır. Bu başarısındaki temel nedenlerinin arasında geniş kütüphanesinin olmasıyla birlikte Pro yani ücretli sürümünün dışında kullanıcılara binlerce şablon ve gönderiye ücretsiz olarak sunması gelmektedir.

Canva Uygulamasının Temel Özellikleri Nelerdir?

1-Online video kaydetme
2-Video düzenleme
3-Metin animasyonu oluşturma
4-Ücretsiz stok videoları kullanabilme
5-Konuşma baloncuklarını özelleştirme

Canva Uygulamasının Ücreti Nedir?

Canva platformu kullanıcılara ücretli sürümün yanında ücretsiz olarak kısıtlı da olsa kullanım şansı tanımaktadır. Ancak tüm özellikleri aktif şekilde kullanmak isteyen kullanıcıların Pro sürümüne aylık olarak 119,99 ABD dolarından üye olmaları gerekmektedir. Yıllık olarak yapılan kayıtlar bu ücretlendirmeye göre daha uyguna gelmektedir.
 

6-  Palanx İnstagram Kazanç Hesaplama Uygulaması 

Phlanx İnstagram Etkileşim Hesaplama
Phlanx İnstagram Etkileşim Hesaplama

İnstagram üzerinden yapılan çalışmalar sonucunda elde edilecek geliri hesaplamak için Palanx aracını kullanabilirsiniz. İnstagram üzerine özel olarak tasarlanmış olan platform denetim yapabilmeniz için kullanılabilecek en iyi araçlar arasında yer alır.

Palanx kullanıcılara gerçekleşen etkileşimi sunmak için iki türlü hesaplama yöntemi sunmaktadır. Bunlar Instagram etkileşim hesaplayıcı ve Instagram gönderi beğeni hesaplayıcı araçlarıdır. Bu araçlardan ikincisi olan gönderi beğeni hesaplayıcı ile tek bir gönderi türünden etkileşim bulmak için hesaplama yapabilirsiniz.

Rakiplerinizin yapmış olduğu hamleleri görebilmek için Instagram rakip takip hesaplayıcı aracı bulunmaktadır. Bu araç sayesinde rakiplerinizin durumlarını detaylıca inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Palanx uygulamasının ücreti nedir?

Palanx platformunun kullanıcılara sunmuş olduğu en güzel avantajlardan bir tanesi deneme sürümü ile kullanıcıların uygulama ile tanışmasıdır. Bu sayede kullanıcılar nasıl bir uygulama ile çalıştıklarını anlayarak sonrasında satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Palanx 3 aylık bir deneme süresi tanımak. Bu süre sonunda uygulama ile çalışmak isteyen kullanıcıların ücretli sürüme geçmeleri gerekmektedir. Ücretli sürüm aylık 39 dolardan hizmete sunulmuştur.

7- Mentionlytics Sosyal Medya Planlama Aracı

Mentionlytics Sosyal Medya PLanlama Aracı
Mentionlytics Sosyal Medya PLanlama Aracı

Mentionlytics, bir tür sosyal medya planlama, izleme ve aynı zamanda yayınlama aracıdır. Instagram planlama ve Instagram pazarlama araçları içerisinde tercih edilen bir uygulama olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Mentionlytics platformunu, Instagram hesabınızla Entegre ederek gönderilerinizin ayrıntılı şekilde performansını inceleyebilir, iletilerinizin göstermiş olduğu performansı rakiplerinizinkiyle karşılaştırabilir ve bu şekilde kanalınızı büyütebilirsiniz.

Mentionlytics Sosyal medya planlama aracının yapısında SIA isminde bir Yapay Zekâ programı bulunmaktadır. Yapay Zekâ programı, kanalınızı kısa sürede analiz ederek sosyal medya uygulamasını nasıl Optimize edeceğiniz hakkında tavsiyelerde bulunur. Bu açıdan baktığımızda Mentionlytics platformunun kullanıcılarına bir tür danışmanlık yaptığını söyleyebiliriz.

Mentionlytics Sosyal Medya Planlama Aracının Temel Özellikleri Nelerdir?

1-Rakiplerinizi analiz etme
2-Içeriğinizle ilgili fikirler sunma
3-Öngörülerde bulunma
4-Analiz yapma
5-İçerik takvimi

Mentionlytics Sosyal Medya Planlama Aracının Ücreti Nedir?

Mentionlytics sosyal medya planlama aracının aylık 49 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunmaktadır
 

8- Hootsuite İnstagram Planlama

Hootsuite - İnstagram Planlama Aracı
Hootsuite – İnstagram Planlama Aracı

Hootsuite uygulaması ile İnstagram’da yapacağınız gönderileri anlık olarak hesaplayarak yayına almanız mümkündür. Sunmuş olduğu bu özelliğinin yanında sosyal medya platformunu kullananlar için tüm hesapların tek bir kontrol paneli üzerinden kullanılabilmesine imkân tanımaktadır.

YouTube, Pinterest, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformları Hootsuite  ile tek bir çatı altında birleştirilmiştir.

Uygulama tarafından sunulan bu özelliklerin dışında rakiplerinizin yapmış olduğu değişiklikleri ve yenilikleri takip etmek için Synapwiew uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama Hootsuite tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Ancak Synapwiew’i kullanabilmek için Hootsuite’ün Enterprise paketini satın almanız gerekmektedir. Bu paketi satın almamanız durumunda ekstra 8 dolarlık bir ödeme yapmanız halinde yine Synapwiew’i kullanabilirsiniz.

HootsuiteUygulamasının kullanıcılara sunmuş olduğu temel özellikler nelerdir?

Platformu kullanan kişilerin faydalanabildikleri temel özellikler aşağıda sıralanmıştır. Bu özellikler;

1- Yayınlama takvimi
2- Toplu şekilde plan yapabilme
3- Gönderileri yayınlayabilmek için en iyi zamanı görme
4- Görsel olarak raporlama yapabilme

Hootsuite Uygulamasının Ücreti Ne Kadar?

Hootsuite uygulaması 1aylık deneme sürümü sunmaktadır. Bu sürenin sonunda devam etmek isteyenler aylık 99 Euro’luk bir başlangıç ücreti ödemelidir. Bu ücret başlangıç tarifesi olarak değerlendirilir.

ÖzelliklerAvantajlarDez avantajlar
Otomatik olarak YayınlamaÖzelleştirilebilir yapısı vardır. Sosyal medya ile ilgili görünmesi gereken özellikler özelleştirilebilirDemo özelliği yok
İletişim YönetimiBasit yapısı vardır. Esnek bir Gönderi oluşturma imkanı sunar.
İçerik YönetimiHerhangi bir sohbet kaçırmamanız için mesaj kutusu özelleştirilmiştir.
Analitik
Hootsuitel Özellikler, Avantajlar ve Dez Avantajlar

9- VSCO

VSCO - Fotoğraf Düzenleme Aracı
VSCO – Fotoğraf Düzenleme Aracı

Instagram konusunda bir içerik üreticisinin en çok ihtiyaç duyduğu uygulamalardan bir tanesi yüksek kaliteli bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Bu konuda Vsco, içerik oluşturucuların bu ihtiyacına yönelik olarak hazırlanmış bir platform olarak karşımıza çıkmakta.

Uygulamanın en çok tercih edilenlerden bir tanesi olmasının nedenleri arasında çok yönlü bir kullanım şekli sunması, keskinlik, kontrast, parlaklık ve renk dengesi gibi, nesneleri istenilen şekillere değiştirmeye imkân tanımasından ileri gelmektedir.

Vsco, kullanıcılara ücretsiz olarak değerlendirebilecekleri filtreler, etkileyici düzenleme araçları ve işleri kolaylaştıran hazır ayarlar sunmaktadır. Tüm bunlar içerik üreticilerin başlıca ihtiyaç duyduğu fotoğraf düzenleme özellikleri olarak bilinmektedir. 

Vsco uygulamasına üye olmanız halinde çeşitli eğitimlerin kilitlerini açarak platform hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında haftalık olarak katılabileceğiniz fotoğraf yarışmaları da yine üye olunması halinde üye kullanıcılara açılmaktadır. 

Vsco Uygulamasının temel özellikleri nelerdir?

1- Gelişmiş video düzenleme araçları
2- Eski film görünümleri sunan ayarlar
3- Önceden belirlenmiş kitaplıklar

Vsco Platformunun ücreti ne kadar?

VSCO kullanıcılara yapmış oldukları projeleri geliştirmeleri için ücretsiz bir plan sunmaktadır. Ancak daha gelişmiş fotoğraf düzenleme araçları isteyen kullanıcıların aylık veya yıllık olarak planlara abone olması gerekmektedir.

10- Milkshake Web Site Oluşturucu

Milkshake - Web Sİte Oluşturucu
Milkshake – Web Sİte Oluşturucu

Milkshake, kitlenize sunduğunuzu ürünlerle ilgili olarak detaylı bilgiler aktarabileceğiniz web site kurma konusunda yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Bu sayede takipçileriniz doğru şekilde bilgilendirilecektir. 

Platform ile aynı zamanda Analitik istatistikler ve Öngörü sahibi olunmaktadır. Vermiş olduğu bilgiler dahilinde içeriklerinizden hangilerinin daha iyi sonuçlar verdiğini anlamak için Milkshake uygulamasını kullanabilirsiniz.

Milkshake Web Site Oluşturucunun Temel Özellikleri Nelerdir?

 1- Platform ile kolaylıkla web site oluşturabilirsiniz,
 2- Uygulama link in Bio aracı olarak tercih edilebilir

Milkshake Web Site Oluşturucunun Fiyatı Ne Kadar? 

Milkshake Web site oluşturucu kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamayı Android marketlerden veya iOS kullananlar için App Store’dan indirmeniz mümkündür.

Uygulamayı İncelemek için: Milkshake

11- ShortStack

Shortstack - Yarışma Düzenle
Shortstack – Yarışma Düzenle

ShortStack, özellikle Instagram yarışmaları ile ilgilenenler için ihtiyaçlarına karşılık verecek harika bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Platform ile fotoğraf ya da video yarışmalarına katılabilir ve bunlarla ilgili çok sayıda içerik hazırlayabilirsiniz.

ShortStack kullanıcılara bir fotoğraf ya da video ile ilgili oylamaları sınırlandırma seçeneği de sunmaktadır. Ayrıca oy verme sırasında kullanıcıların e-posta adresi girmesini zorunlu hale getirebilirsiniz. Tüm bunlar dürüst bir oylama yapılabilmek için düzenlenmiş olan işlemlerdir.

Platform farklı kişilerle rekabetinizi yürütebilmek için size alternatif seçenekler sunmaktadır. Ayrıca oylama sonucunda kazanan kişiye seçmek için tüm oylamaları incelemenize gerek yoktur.

ShortStack Uygulamasının Temel Özellikleri Nelerdir?

1- Video yükleme yarışmaları düzenleme 
2- Hashtag yarışmaları
3- Çeşitli kampanyalar düzenleme

ShortStack Platformunun Fiyatı Nedir?

ShortStack uygulamasının ücretlendirmesine bakıldığında aylık olarak 99$ başlayan fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulduğu görülmektedir

12- Snapseed

Snapseed İnstagram Düzenleme Aracı
Snapseed İnstagram Düzenleme Aracı

Fotoğrafları temel düzeyde düzenlemek için kullanabileceğiniz bir başka program Snapseed’dır. Snapseed uygulaması Google tarafından geliştirilmiş ve kullanım açısından incelendiğinde son derece kolay olduğu görülmektedir. 

Snapseed ile fotoğraflarınıza eski bir görünüm kazandırabilir, değişik açılarda görüntünüzü çevirebilir, parlaklık tonunu değiştirebilir ya da kontrastı ile oynayabilirsiniz. Kısacası Snapseed, bir kullanıcının fotoğraf adına düzenlemek isteyebileceği hemen her şeye sahip görünmektedir.

Benzerlerinden farklı olarak Snapseed platformunda kullanıcının kendisinin isteğine göre oluşturabileceği filtre bölümü bulunmaktadır. Bu filtre sayesinde fotoğraflarınıza değişik görünümler kazandırmanız sadece birkaç tıklama ile gerçekleşmektedir.

Snapseed Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

1- Rakiplerinden farklı olarak farklı filtrelere sahip olması,
2- Kendisine ait özel efektlerinin bulunması,
3- Raw uzantılı görüntülerin içe aktarılabilmesine imkân tanıması

Snapseed Uygulamasının Ücreti Nedir?

Snapseed platformu kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Pek çok özelliğe sahip olması ve bunun yanında ücretsiz olması uygulamanın kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Ayrıca Snapseed’ı Android cihazlar için Google Play Store’dan, İOS cihazlar için ise App Store’dan indirebilirsiniz

13- Adobe Lightroom

Adobe Lightroom
Adobe Lightroom

Instagram pazarlama araçları içerisinde düzenleme yapmak ve içeriklerinizi geliştirmek istiyorsanız bu alanda ileri seviyede deneyebileceğiniz Adobe Lightroom uygulaması bulunmaktadır.

Özellikle Instagram’a gönderdiğiniz içeriklerin bilgisayardan olması durumunda Adobe Lightroom, kullanılabilecek iyi bir seçenektir. Ancak bu durum mobilden içerik gönderemeyeceğiniz anlamına gelmemelidir. Platform ile fotoğraflarınızı doğrudan doğruya Instagram hesabınıza gönderebilirsiniz.

Kullanım açısından geniş bir İçeriğe sahip olan platform, sahip olduğu büyük yapısı nedeniyle öğrenmek için emek gerektirmektedir. Benzerlerine oranla çok daha işlevsel olduğundan dolayı Adobe Lightroom ile boş zamanlarınızı değerlendirmenizi öneriyoruz. Bu sayede Platformu tüm özellikleriyle kısa sürede kavrayabilirsiniz.

Adobe Lightroom Uygulamasının Fiyatı Nedir?

Adobe Lightroom uygulaması Adobe Creative Clod platformunun bir parçasıdır. aylık olarak 9,19 Dolar karşılığında Adobe Lightroom uygulamasını kullanabilirsiniz.
 

Uygulamayı incelemek için: Adobe Lightroom

ekishaberleri

10 yıllık teknoloji ve internet üzerine olan bilgi birikimimle özgün yazılar hazırlamaya gayret ediyorum. Ziyaretçiler için faydalı olabilecek içerikler hazırlamak en büyük hedefim. Özellikle android uygulamala rv ekullanım alanlarını inceleyerek içerikler üretmeye çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu