Gamee Para Kazandıran Oyunlar İncelemesi 2024

Gamee, para kazandıran oyunu kullanıcılar arasında popüler olan bir uygulamadır. Hatırlayacak olursanız Gamee uygulamasına daha önce hazırlamış olduğumuz para kazandıran oyunlar isimli yazımızda kısaca değinmiştik. Dilerseniz bu yazımızı ve daha çok para kazandıran oyunlar incelemizi buradan okuyabilirsiniz.

Şimdiki yazımızda  Gamee için detaylı bir inceleme kılavuzu hazırladık. İçeriğimizde uygulamanın tasarımı ve menüsü hakkında bilgiler,ayrıca para kazanmak için ne tür işlemler yapılacağı ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Yazımızı sonuna kadar okuyarak uygulama ile ilgili detaylıca bilgiye sahip olabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan platformun incelemesine geçelim. 

2024 Gamee’i İncelemesi – Gamee Hakkında Herşey

Google Play store Android Market üzerinde 10 milyondan fazla indirme sayısına sahip uygulama kullanıcı puanlarına göre 4.4 bir ortalamaya sahip. Bu oran 5 üzerinden düşünüldüğünde gerçekten iyi bir rakam olarak görünüyor.

Kullanıcı yorumları genel olarak olumlu. Ancak bazı kullanıcılar uygulamayı tam olarak nasıl kullanacağını keşfedememiş. Bunu da yorumların içeriğinden görebilmekteyiz. Yazımızın içeriğinde Gamee uygulamasının Özellikle anlaşılamayan bölümleri üzerinde anlatımlar sunmaya gayret edeceğiz 

Kayıt olma ve Giriş

Platforma kayıt olmak son derece kolay.  Sadece birkaç basit işlemle uygulamanın arayüzüyle tanışmaya başlıyorsunuz. Bir Facebook hesabı veyahut Google’a bağlı bir Gmail adresi ile doğrudan uygulama içerisine giriş yapmak mümkün.

Tüm kayıt işlemleri bu şekilde 20-30 saniye arasında tamamlanmakta. Geçmiş dönemlerde yapmış olduğumuz incelemelerde benzer başka uygulamalarda hızlı kayıt imkanının olmadığını gördük. 

Böyle durumlarda kayıt formunun tek tek elle doldurulması gerekiyor. Bu süreçte yapılacak yanlışlıklarda ise kayıt gerçekleşmemekte ve yeniden bilgilerin tam ve eksiksiz şekilde doldurulması istenmekteydi.

Kullanıcı açısından böyle bir durumla karşılaşmak kayıt olmaktan vazgeçme ile bile sonuçlanabilmekte.

Gamee bu durumu görmüş olacak ki hızlı kayıt imkanı sistemine entegre etmiş. Kullanıcı Böylece vakit kaybetmeden uygulama arayüzüne giriş yapabilmekte. 

Arayüz İncelemesi

Platformun arayüzünde kayıt yapan kullanıcıları karşılayan küçük bir animasyon sistemi tanımlanmış. Bu sistem kullanıcıya kısa bir ön tanıtım yapmaktadır. 

Ana Sayfa

Uygulamanın ana sayfası incelendiğinde alt bölümde küçük bir menü olduğunu görüyoruz.  Menü içerisinde tıklandığında farklı kategorilere yönlendiren farklı seçenekler mevcut. 

Bu seçenekler sırasıyla Oyna, Çevir, Ödüller, En iyi Teklifler ve Para Çek bölümlerinden oluşmaktadır.  Menüdeki bu Bu kategorilerin ne işe yaradığını detaylıca açıklayalım.

Gamee – Ana Sayfa – Menü İncelemesi 

Çevir Kategorisi

Az önce bahsettiğimiz gibi arayüze giriş yaptığımızda bizi karşılayan animasyon sistemi, kullanıcıya uygulamanın kısa bir tanıtımını yapmakta.  Bu tanıtımda göreceğiniz üzere uygulama bir çark oyunu sistemi üzerine kurulmuştur.

Sistemin animasyonu da tanıtımı bu çark paneli üzerinden yapmaktadır.  Yeni kullanıcı animasyon yönlendirmesiyle ilk çarkını çevirdiğinde hoş geldin bonusu kazanmakta. Üstelik yeni kullanıcı için şarkı ilk çevirme bu şekilde ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

Genel olarak bir çark oyunu temeline yerleştirilmiş olan Gamee, Klasik Çarkıfelek oyunlarına benzemekte. Ortada bir çark ve Çarkın üzerinde puanlar yer alan oyunda çark çevirerek kazandığınız puanlar hesabınıza işleniyor. 

Kullanıcı çarkı çevirmeye devam etmek isterse hesabında pin bulunması gerekmek. Ancak yeterli pin bulunmayan oyuncular için her şey bitmiş değildir. Böyle bir durumda reklam izleyerek para kazanma mantığı devreye giriyor.

Çarkın hemen altında bulunan “Get 2 Spins” butonuna tıklayarak Reklam izle Puan kazan yöntemi ile 2 adet çark çevirme hakkına elde edebilirsiniz.

Elde ettiğiniz çark çevirme haklarına puan olarak bu şekilde dönüştürmeye devam ettirebilirsiniz.

Kullanıcılarca çok bilinmeyen bir özellik olan ”2x” yöntemine çark çevirme aşamasında kullanmak son derece mantıklıdır. ”2x” Demek elde edilen puanların iki katının kasanıza yansıması demektir.  Uygulama içerisinde bu yönteme güçlendirici adı verilmiş.

Güçlendirici kullanmak için belirli zamanlarınız bulunmaktadır.  Bu sebeple Puan kazanmaya yatkın olduğunuz dönemlerde güçlendiriciyi devreye sokmak en doğrusu olacaktır. 

Güçlendirici bir kez kullanmanın ardından geri sayım yapan bir sayaç göreceksiniz. Bu sayaç tekrar sıfırlanana kadar maalesef güçlendiriciyi kullanmanız mümkün değildir. 

Oyna Kategorisi

Gamee oyun oynayarak para kazanma uygulamasını menüsünde yer alan 2. Kategori, oyun bölümüdür.  Bu bölüm tıklandığında karşımıza birtakım görevler çıkmaktadır.  

Klasik görevlerden farklı olan oyun kategorisi ile oyunlar görevlere çevrilmiştir.  Sistemin tanımladığı görevleri gerçekleştiren olmuşlar karşılığında belirtilen puanları almaktadırlar.

Görev oyunlarının Başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için neler yapılması gerektiği kullanıcıya özet olarak belirtilmiş. Istenilen aşama veya seviyeye Ulaşılması halinde kaç puan kazanılacağı oyunun hemen başında kullanıcıya bilgi olarak veriliyor.  Bu durum oyun sonunda karşılaşılacak sürprizlerin de önüne geçmiş.

Daha önce yaptığımız incelemelerde farklı uygulamalarda gördük ki puanı belirtilmeyen görevleri yapmak son derece riskli. Kullanıcı bazı zamanlarda saatlerine bu tür görevlere verebilmektedir.  Görev karşılığında aldığı puanın diğer görevlere göre düşük çıkması halinde hayal kırıklığına uğramaktadır. 

Gamee Uygulaması puan görev ilişkisini kullanıcıya bilgi şeklinde vererek bu durumun önüne geçmiş. Oyunlardaki görevleri gerçekleştirmek çok zor görünmemektedir.  Ancak bu durum görevin çok da kolay olduğu anlamına gelmiyor. 

Görevler genel olarak herkesin yapabileceği seviyede diyebiliriz. Görevin özetini okuduktan sonra oyunlara girdiğimizde aşama aşama ilerleyerek oyunun zorluğuna göre seviyeleri geçebilmek mümkündür.

Oyun kategorisinde belirtilen tüm görevlerin gerçekleştirilmesi durumunda, oyuncu tek tek kazanılan oyun puanlarına ek olarak ekstra Bonus hakkı kazanmaktadır.

Zengin Oyun Kategorisi

Oyun kategorisinde çok sayıda oyun bulun.  Benzer versiyonlarına göre uygulama içerisindeki oyun sayısını fazla olması kullanıcının farklı oyunlar ile çok sayıda puan alabilmesine imkân tanımakta. 

Böyle bir durumda beğenmediği oyun oynamak zorunda kalmayan kullanıcı oyunun tadını çıkarırken aynı zamanda puan biriktirme ayrıcalığına da kavuşabiliyor.

Oyun kategorisinde ekstra oyunlar isimli bir alan gözümüze çarpıyor.  Ekstra oyunlarda yüksek seviyeli kullanıcılar için farklı tercihler bulunmakta.  Seviye 4 oyuncusu olan kullanıcılar buradaki oyunları oynayarak daha fazla puan kazanma hakkına sahip görünmekte. 

Dolayısıyla Gamee Kendisine sadık olan oyuncular için daha fazla seçenek sunacağını bu şekilde belli ediyor.

Turnuva Kategorisi

Diğer kategorilerden daha farklı özelliklere sahip turnuva bölümünde oyuncuların birbirleriyle yarışma halinde olduğunu görebilmekteyiz. Bu bölümü değerlendirmek isteyen kullanıcıların 8 seviye ve üzeri olması gerekmektedir. 

Dolayısıyla turnuva kategorisi uzmanlık gerektiren bir bölüm olarak karşımıza çıkmaktadır.  Her oyuncunun turnuvaya katılamaması bir yandan eksiklik gibi görünse de kendisine hedef belirlemiş olan kullanıcılara hırs kazandırdığını söyleyebiliriz.

Ödüller Kategorisi

Ödüller kategorisi Oyuncuların verdikleri emeklerinin karşılığını hediye olarak değerlendirebilecekleri bölümdür. 

Oyunlardaki görevleri gerçekleştiren oyuncular bu bölümde haftalık çekilişlere katılabilmektedirler. Bunun dışında oyuncular için şans oyunları mantığına dayanan hediyeler görebiliyoruz.  

Oyuncu hediye çekilişine katıldıktan sonra çekiliş için verilen sürenin bitimine beklemelidir.  Hediye paketinin üzerinde yer alan geri sayım saati sona erdiğinde hediye ile ilgili çekiliş yapılmaktadır.

En iyi teklifler bölümü

Gamee Para kazandıran oyununda zaman zaman karşımıza çıkan uzman oyuncu tercihi en iyi teklifler bölümünde de bizi karşılıyor. Level 6 ve üzeri özelliğe sahip oyuncular en iyi teklifler bölümüne katılabilmekte. 

Diğer tekliflerden farklı olarak buradaki görevler daha fazla puan içerebilmektedir.  Ancak belirttiğimiz gibi en iyi teklifler bölümüne yalnızca level 6 ve üzeri değerlere sahip kullanıcılar katılabilmekte.

Para Çekme Kategorisi

Oyuncular için harcadıkları zaman ve emeklerinin karşılığını alabilecekleri en önemli kategori para çekme bölümüdür.  Anlaşılacağı üzere bu bölümde kazanılan puanlar bakiyelere dönüştürülmekte ve kullanıcının hesabına çekilme imkânı tanınmaktadır.  Para çekme bölümünü kullanabilmek için hesabınıza en az 10 dolar bulunması gerekiyor.

 Bakiyenizin 10 dolar altında olması durumunda para çekme talebinde bulunmanız mümkün olmamaktadır.

Arkadaşınızı davet ederek ekstra puan kazanalım

Daha önceki taratmış olduğumuz uygulamalarda Arkadaş davet ederek para kazanma sistemi üzerine kısa bir söyleşi yapmıştık.

Gamee bu uygulamalara benzer şekilde Arkadaş davet etme karşılığında ekstra puan kazanma imkânı tanıyor.  Ancak diğer uygulamalardan farklı olarak Arkadaş davet etme ve para kazanma sisteminden yararlanabilmek için davet ettiğiniz kişinin seviye 8 ve üzerinde bir kullanıcı konumuna gelmesi gerekmektedir. 

Bu şekilde Arkadaş davet etme sistemini kullanarak davet ettiğimiz her arkadaş başına 0,10 dolar ve 500 bilet ekstra Bonus Hakkı kazanabilirsiniz.

Her gün gelin ekstra puan kazanır

Platformu düzenli olarak ziyaret eden kullanıcılar günlük olarak yaptıkları ziyaretini karşılığında ekstra hediyelerle ödüllendirilmektedirler. 

  • İOS indirmek için: Gamee
  • Android indirmek için: Gamee

ekishaberleri

10 yıllık teknoloji ve internet üzerine olan bilgi birikimimle özgün yazılar hazırlamaya gayret ediyorum. Ziyaretçiler için faydalı olabilecek içerikler hazırlamak en büyük hedefim. Özellikle android uygulamala rv ekullanım alanlarını inceleyerek içerikler üretmeye çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu