Evde Ek İş İmkanı? İşte Yeni İş Fikirleri 2024

Evde ek iş ve yeni iş fikirleri ekonomik zorluklara karşı ek gelir kazadırması açısından araştırma dahilinde değerlendirilen projeler arasında.

Günümüz şartlarını düşünürsek kişi başına düşen gelire göre insanların rahat bir yaşam sürmesi biraz zor görünmektedir. Bu zor durumlar içerisinde genel olarak tercih edilen çözüm ise bireylerin kendilerine yeni iş fikirleri üretmesi. Ancak şu durumda hangi iş kişinin kendisine uygun sorunu ortaya çıkıyor.

Çevrenizdeki bir çok kişiden belkide  evde ek iş yapmak istiyorum şeklinde sözler duymuşsunuzdur. Genel olarak dert yanılan konuların başında kimsenin kendisine uygun bir ek iş bulamaması ve dolayısı ile ek bir gelir elde edememesi görünmekte.

Bu sorunun temel sebebi iş yokluğundan ziyade insanların rahat bir iş aramasından kaynaklanmaktadır.

En Çok Aranılan Evde Ek İş fikirleri Hangileridir?

En Çok Aranılan Evde Ek İş fikirleri
En Çok Aranılan Evde Ek İş fikirleri

Ferah ortamda, rahat çalışma koşulları için en çok aranılan ek işlerin başında ev ortamında çalışmak gelmektedir. Evde ek iş yapmak isteyen birçok kişi gerek çevresinde gerekse internet üzerinden yaptığı araştırmalar ile kendilerine yeni iş fikirleri bulmaya çalışmaktadır.

İş fkirleri arasında hangisi bana uygun diye düşünüyrosanız hemen yazımızı okuyun!

İster sosyal güvencesi olsun isterse olmasın birçok kişi kendini güvence altına alabilmek adına yeterli zamanı olduğunda bu yola başvurmaktadır. Ek olarak yapılabilecek iş kadar önemli bir konuda kazançları doğru değerlendirebilmektir. Bu durum evde ek iş kategorisi içinde geçerlidir. Yazımızı sonuna akdar okuyarak bu konuda sizelere sunduğpumuz fikirlerden kendinize göre uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Zaman içerisinde geliri ve kazancı azalan bireylerin kimseye muhtaç kalmadan yaşamasını sağlamak ve bu ihtiyaçlarını düzenlemek adına kurulan bir sistem vardır. Bu sistem Sosyal güvenlik kurumu olarak bilinir.

Kişilerin sosyal olarak karşılaştığı zararları devlet karşılamaktadır. Bu sayede bir kaza meydana geldiğinde ya da hastalandığınızda bu kurum sayesinde devlet imkanlarından faydalanabilir ve emekli maaşı alabilirsiniz.

Yine bu tür durumlarda ortaya çıkacak masraflar için oluşacak gelir kaybının belirli bir bölümünden devlet karşılar. Kısacası sosyal güvenlik kurumu sayesinde hayatın herhangi bir aşamasında yokluğa maruz kalmadan hayatınızı devam ettirebilirsiniz.

Yeni İş fikirleri yolunda gitmezse ne yapabilirim?

Öncelikle belirtmek isteriz ki bu düşüncelerle yeni bir iş aramaya başlamayın. Her açıdan olaylara olumlu yaklaşmanız sizi cesaretlendirecektir. Yeni iş fikirleri konusunda sabır ve kişinin kendisini geliştirmesi sonrasında hayata geçirilemeyecek düşünce yoktur. İşe koyulmadan kendinize kötü düşüncelerle motivasyonsuz hale getirmeyin.

Yukarıda ki kısa bilgilendirmelerden sonra şimdi gelelim Evde ne tür yeni bir iş yapabiliriz sorusunun cevaplarına. aşağıdaki yazımızda pek çok fikir siz değerli ziyaretçilerimize sunulmuştur. kendinize en uygun fikirle birlikte ek iş alanınızı seçebilirsiniz.

Yeni iş Fikirleri : En çok tercih edilen İş fikirleri Hangileridir?

1- Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak

Neredeyse her ev hanımı, eve maddi açıdan katkısı olmasını ister. Bir yandan da ev işlerini ve çocuğa bakma gibi işleri de aksatmak istemez. Evde ütü yaparak para kazanmak Avrupa ve ABD’de kadınların en çok tercih ettikleri mesleklerin başında gelmektedir. İşte size mükemmel bir yeni iş fırsatı.

Evde ütü yaparak para kazanmak ve kendinize alternatif bir ek iş istiyorsanız sabırlı olmanız gerekmektedir. İlk başlarda müşteri bulmanız zor olacaktır. Ancak 3 – 5 müşteri bulduktan sonra devamı çok hızlı gelecektir.

Nasıl Müşteri Bulurum?

Başlangıç aşamasında müşteri bulmak biraz zor olabilir ancak bulduğunuz İlk olarak ulaştığınız müşteriler sayesinde adınız duyulacak ve işleri büyüteceksiniz. Müşteri bulmak için Bu aşamada sizlere önerilerimiz şunlardır.

A- El İlanı / Broşür

Size özel reklam broşürleri bastırıp kalabalık yerde dağıtmanız veya apartman kapılarına koymanız müşteri bulmanıza yardımcı olacaktır. Böylece ek iş üzerine isminizi duyurmaya başlamış olacaksınız.

B-Sosyal Medya

Facebook, İnstagram, Youtube gibi sosyal medya platformlarında sayfanız oluşturmanız ve büyük gruplarda reklam paylaşımları yapmanızın çok büyük etkisini göreceksiniz.

C-Dost ve Akraba

İşlerinizi ve uğrastığınız sektörü dost ve akrabalarınıza duyurmanızın çok büyük rolü vardır. Hepsi dost ve akrabalarına söyledikçe farkında olmadan çok büyük bir kitleye adınız duyurulmuş olacaktır.

D-Yerel Gazeteye Reklam

Bulunduğunuz bölgeye ait bir gazetede reklam vermeniz size en yakın müşterileri bulmanıza yardımcı olacaktır.

2- Makake Yazarlığı

Makale yazarlığı özellikle çalışanlar için zamanının çoğunu almadan ve yorulmadan yapabileceği bir ek gelir imkanıdır . Öğrenciler ve ev hanımları için de oldukça mantıklı bir çalışma şeklidir. Hem zamanınızın hem de emeğinizin boşa gitmemesi için, makale yazarlığının  nasıl yapılması gerektiğini araştırıp işinizi hakkıyla yerine getirmeniz önemlidir.

Makale yazarlığı çok kitap okuyan , dil bilgisine önem veren , araştırma yapmayı seven herkes için deneyebileceği bir alandır. Bunun hobi dışında bir işe dönüştürmekte yine kişinin elinde olan bir imkandır. Özellikle uzmanı olduğunuz alanlarda konular yazabileceğiniz gibi farklı alanlarda araştırmalar yaparakta yazılar oluşturabilirsiniz.

Güvenilir Sitelerle Çalışın

Günümüzde herkes ek gelir elde edebilmek için çeşitli arayışlara girmişlerdir. İnternetten para kazama fikirleri çok cazip gelse de sanal bir dünyada çok daha dikkatli olmak gerekir. Mutlaka güvenilir sitelerle anlaşma yapılmalı bunun için ön bir araştırma yapılmalıdır.

Günde birkaç saatinizi özverili çalışarak makale yazmaya ayırırsanız olumlu sonuçlarını alırsınız. Kaç makale yazdığınız ve aldığınız siparişleri zamanında yetiştirmeniz önemlidir. Sizi bu alanda farklı kılacak olan ise yazılarınızın mutlaka özgün olması ve okuyucuda merak uyandırabilmesidir.

Belirli sayıda kelimelerle anlatılmak isteneni en yalın en doğru kelimelerle ifade etmeniz beklenir sizden. Talebinde giderek artacağı bu alanda sürekli kendinizi geliştirmek yenilikleri takip etmek durumundasınız.

3- Evde Salça Yaparak Para Kazanın – Salça Yapmak

Teknolojinin son zamanlarda iyice ilerlemesiyle birlikte yeni iş imkanları ortaya çıkmış bulunmaktadır. Ortaya çıkan bu işler arasında en çok ön plana çıkanları bayanların evde yapabilecekleri olmuştur.

Evde yapılacak işler hem rahatlığı hem de ev ekonomisine katkısı nedeniyle bir tercih sebebidir. Bu tercihler arasında salça yapmak ve bu yolla para kazanma da var. yapımı gayet basit olan salçalar ile ciddi sayılabilecek paralar kazanabilirsiniz.

Evde Salça Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Ev ortamında salça yaparak para kazanabilirim diyenlerdenseniz sizlere ilk önerimiz sebze alımını mevsiminde yapmanız olacaktır. Salçayı ister biber ve domates karışımı isterseniz sadece domates yada biber ile yapabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum. Ev ortamında salça yapımı basit olduğu kadar aynı zamanda uğraştırıcıdır.

1- İşe başlamadan önce temizliğin şart olduğunu sizlere hatırlatalım. Bunun için tüm malzemelerinizi , ellerinizi , iyice temizleyin.

2- Domateslerinizi yumuşatmanız gereklidir. Bunun için bir kap içerisinde bekletin. Sonrasında bir süzgeçte geçirin ve pire haline getirin. Sonrasında pürenizi güneşe koyarak kuruması için beklemeniz gerekiyor. Yada tercihen bir kap içerisinde kaynatabilirsiniz.

3- Geldik en son aşamaya . Hazırladığımız salçaları kavanozlara koyuyoruz ve ürünlerimiz satışa hazır.

Evde Yaptığım Salçayı Nasıl Satabilirim?

Her işte olduğu gibi bu işinde ilk başlangıç dönemleri biraz sizi zorlayabilir. Sabırlı olmanız gereklidir. İş dünyasında henüz yenisiniz. İsminizi duyurmanız zaman alacaktır. Öncelikle internet üzerinden iş ilanlarını kontrol edin.

Yaptığınız işle ilgili arayış içerisinde olanlar olabilir. Yada tercihen sizler kendi ilanınızı verebilirsiniz. Bunlar dışında çevrenizde ürün satışı yapan firmalar olabilir. Yada tercihen aktarlarda salça satışı yapılmaktadır. Kaliteli bir salça yaptıysanız müşterileriniz sizi zamanla zaten bulacaktır.

Online girişim yöntemlerinden hangisi bana uygun diyorsanız hemen yazımızı okuyarak deneyimlerinizi paylaşın!

Bir diğer alternatif arayış sosyal medya üzerinden satış yapmaktır. günümüzde sosyal medyayı kullanan pek çok kullanıcı bulunmaktadır. dolayısıyla böyle bir pazarı pas geçmek olmak.

Sosyal medya üzerinden satış yollarına ilerleyen konularımızda detaylı olarak değineceğiz. kısa özetle instagram, facebook yada diğer sosyal medya eklentileri vasıtasıyla geniş bir kesime isminizi duyurabilirsiniz.

4- Evde çanta Dikerek Nasıl Para Kazanılır?

Vaktinin büyük kısmını evde geçirenler, dışarıda dolaşmaktan sıkılanlar, sıradaki işimiz sizleri ilgilendiriyor. Biryandan kahvenizi yudumlarken diğer yandan ek iş yapmak istermisiniz?

Evde çanta dikimi işi anlattığımız özellikleri taşımaktadır. Bu işe kendinizin patronu olabilirsiniz. Tüm bunları ev ortamının getirdiği rahatlık içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Evde çanta dikimi sayesinde para kazanmaya başlayın.

İlk olarak belirtmemiz gerekir ki ileride anlatacağımız iş kollarında olacağı gibi bu makalemizde de sizlere bir iş vaadinde bulunmuyoruz. Yapılabilecek işlerle ilgili en iyi tavsiyeleri sizlere sunuyoruz. Böylece evde ek iş sahibi olmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Erkekler ve bayanlar içerisinden hemen herkes bilir ki çanta bayanlar için bir tutkudur. bayanlar genel olarak rengarenk çantalarını içerisinde bulundukları duruma göre şekillenen ruh hallerine göre seçebilmektedirler. Erkeklere nazaran çok daha farklı bir yaşam stiline sahip olan kadınların tarzı hiç bir zaman tek yönlü olarak şekillenmemiştir.

Bu yüzden de bayanların çanta tutkusu yeniliye açık olarak gelişme göstermektedir. Konuya bu açıdan bakarsak çanta üreticileri için çanta ve türevleri ile ilgili malzemeler üretmek büyük bir nimet sayılabilir.

Çanta ve kadınlar arasındaki ilişkiyi kısaca anlattıktan sonra sanıyoruz ki niçin Evde çanta dikimi işine girilmesi gerektiği kafanızda şekillenmeye başlamıştır. Geniş bir kitleye hitap eden bu pazara dahil olarak çanta ek işi sayesinde çok iyi paralar kazanabilirsiniz. İşte size yeni bir iş fikri…

Evde Çanta Dikmek İçin Nereden Başlamalıyım?

Evde çanta dikimi işine başlayabilmek adına atacağınız ilk adım bu alanda sipariş veren firmalardır.

Siprariş üzerine çalışan firmalar pek çok konuda olduğu gibi işlerini evde yaptırarak maliyetleri düşürmeyi hedeflerler. Bu sebeple işte yeni de olsanız, henüz elinizin yatkın olmamasından kaynaklı hatalar yapsanız bile, basit bir çanta üretmeniz konusunda bilgilendirmeler yapabilmektedirler. Sonrasında hazırlamış olduğunuz çantaları sizden toplu olarak isteyeceklerdir.

Sipariş veren firmaları bulabilmek ve iletişime geçmek için interneti kullanabilirsiniz. Bir diğer yöntemde bu firmaların şehirlerdeki mağazaları vasıtasıyla niyetinizi iletmeniz olacaktır.

Yeni iş fikirleri arasında gösterilen Çanta dikerek para kazanma düşüncesini gerçekleştirebilmek için son derece sabırlı ve bu sabrın yanında yetenekli olmalısınız. Kadınların sahip olduğu çanta tutkusunu doğru kullanarak ek iş sahibi ancak bu sayede olunabilir.

Evde çanta dikimi ek işi sayesinde yeterince emek ve sabır gösterebilirseniz minumum 40-50 TL arasında bir kazancı elde edebilirsiniz. Bu aşamada çok sayıda çanta üretebilecek kadar hızlanmanız durumda kazanabileceğiniz ek gelirin büyüklüğü tamamen size kalmış.

Firmalarla anlaşma yolunu tercih edebileceğiniz gibi satış yöntemi olarak internetten kazanç sağlamayı da düşünebilirsiniz. Yeni iş fikirleri arasında önerdiğimiz Evde çanta dikimi ile elde edeceğiniz çantalarınızı İnstagram veya e-ticaret siteleri üzerinden satışa sunabilirsiniz. İlk adımı attıktan sonra ilerleyen aşamaların birbiri arkasına geleceğini unutmayın. Emin ve sabırlı adımlarla işinize devam edin.

»Evde Çanta dikim işine Sıfırdan mı Başlamalı?

Evde çanta dikimi ek işinde olduğu gibi sıfırdan çanta tasarımı yapmak yerine mevcut çantaların tamiri görevini üstlenebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için imkanınız varsa küçük çapta bir dükkan açmanızı da öneririz. Bu şekilde hasar almış yada eksik parçası olan çantaların tüm sorunlarını giderebilirsiniz.

Evde çanta dikimi işini tercih edenler için önerebileceğimiz bir diğer konu çanta tasarımı yaparken daha önceki modellerden esinlenmemiz olacaktır. Önceki modelleri inceleyerek eksiklerini görebilir ve bu eksiklikleri gidererek yeni modeller üretebilirsiniz. Tüm bunları yaparken mutlaka bir çantanın sahip olması gereken özelliklerini bir yere not alın ve sıralayın. Ayrıca bayanlar için önemli bir detay olan çantanın ağırlığı ve kemerin ayarlanma kısmının üzerinde önemle durun. Parçalar arasında uyumu yakaladığınızda ortaya çıkan ürün pek çok kişi tarafından beğenilecektir.

5- Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanmak

Evde yapılacak işler sırasında pek çok seçenek mevcut ama bunların büyük bir çoğunluğu kadınları ilgilendiriyor. Yine de bazı işlerin erkeklere de hitap ettiğini göz ardı etmemek gerekiyor. Evde Nikâh şekeri yapımı da bunlardan biri elbette.

Herkes gerekli malzemeleri aldıktan sonra çok az bir çabayla bu işi öğrenebilir. Evde şeker yapmak çok ama çok kolay. Üstelik ortalama 4-5 bin lira bir gelirden söz ediyoruz. Evet yanlış duymadınız, bu işi yapan kişiler aylık ortalama en az 4-5 bin lira para kazanıyorlar.

Nikah şekeri yapımı günümüzde revaçta olan işlerden biri halini almıştır. Birçok insanın evlendiğini ve bu rutin geleneği uyguladığı düşünüldüğünde de her zaman iş ihtiyacı ve ürün ihtiyacını doğuracak bir alan olduğu da kaçınılmaz ve yadsınamaz bir gerçek. Evde nikâh şekeri yapmak size güzel bir iş kapısı olabilir, yeter ki ciddi olun ve sabırlı olun.

Bu kolay ve eğlenceli işi yapmaya hazır mısınız? Nikah şekeri üretimi öncelikle el işi göz nuru bir faaliyettir. Bir fabrikasyon veya seri üretim ürünü değildir. Bu nedenle siz de bu işi yapabilirsiniz. Öncelikle belirtmek isterim ki bu işte sabır çok önemlidir. Birçok insan bu işe girişip sabredemediği için bırakma eğilimine girmektedir. Sabırlı olursanız zamanla çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Nikâh şekerlerinin satış fiyatları ortalama adet başına 1,5TL-2TL civarındadır. Zaten para kazanmanız için bunlardan 200-300 civarında adetler sipariş verilecektir. Dolayısıyla her sipariş size ortalama 350TL-600TLpara kazandırma potansiyeline sahiptir. Bunu ay bazında düşündüğünüzde iyi bir gelir olduğunu göreceksiniz. Ürettiğiniz ürünleri ise internetten iş yapan büyük firmalara da satabilirsiniz.

»Nikah Şekeri İçin Gereken Malzemeler Nelerdir?

 • Sıcak silikon tabancası
 • Tüller
 • Mıknatıs
 • Makas
 • Fiyonk
 • Havya
 • Kurdele ve Kurdele kesme makinası
 • Diğer yapıştırıcılar
 • Ve tabiki türlü türlü şekerler.

Avm veya bujiteri ile tuhafiye gibi yerlerden kolaylıkla bütün malzemeleri tedarik edebilirsiniz. Şeker tedariki için ise pastaneler veya yine marketler kullanılabilir.

Nikâh şekeri üretimine başlamaya hazırsınız. Bundan sonrası sizin yaratıcılığına kalıyor. Farklı modellere ulaşmak için internetten araştırmalar yapabilir ve özgün modeller üretebilirsiniz.

Siz de eğer şeker üretebilirim diyorsanız buna belirli sayılarda üretimle başlayarak kendini geliştirebilir ve potansiyelinizi görebilirsiniz. Ürettiğiniz ürünleri pazarlamak ise çok daha kolay. Firmaları tek tek gezebilir , online olarak satabilir veya ürünlerinizi toptan olarak anlaşmalı kurumlara ucuz bile olsa gönderebilirsiniz.

Evde şeker yaparak para kazanmak işte bu kadar kolay. Gelin ve damatların vazgeçilmez nikah şekerleri insanlar için oldukça akılda kalıcı ve tatlı bir hatıra olarak bilinir. Bu nedenle insanlar bu şekerlere her zaman sıcak bakarlar. Eğer ürünlerinizin albenisi varsa onları elden çıkarmanız hiç de zor olmayacaktır.

6- Saç Tokası Yaparak Para Kazan

Saç Tokası büyük küçük bütün kadınların vazgeçilmezlerindendir. Kadınlar uzun saçlı oldukları için bu tokaları kullanmak durumunda kalırlar. Hal böyle olunca vücudumuzun belki de en dikkat çekici yeri olan kafamızın üzerine taktığımız tokalar önemli bir yer teşkil etmektedir.

Kadınlar renk renk çeşit çeşit tokaları evlerinde ve çantalarında taşımakta ve biriktirmektedir. Kadınların bu ihtiyacını hali hazırda karşılayan büyük firmalar elbette var. Ancak kadınlar da bu işe el atabilirler.

Evinizde toka yaparak bunu satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Tek başınıza veya bir ekiple ortaya koyacağınız bu ürünlerin görselliği son derece önemli. Gereken Malzemeler ise  Pense, silikon, iğne, iplik,boncuk,bant, desenli keçeler, kalın ip parlak taşlar vs. Bu malzemeleri temin ettikten sonra üretim aşaması işten bile değil. Saç tokası yaparak kazanmak için karar vermeniz yeterli.

»Ek iş: Saç Toklarını Nasıl Satabilirim?

Görsellik, hayal gücü ve yaratıcılık gibi farklı yeteneklerinizi bir araya getirdiğinizde farklı saç tokaları ortaya çıkacaktır. Bu tokaların firmaların ilgisini çekmesi halinde ekibinizi büyüterek devam edebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanmanız sizin açınızdan önem kazanmaktadır.

 1. Rekabet ortamını ve fiyatları araştırarak işe girişebilirsiniz.Unutmayın rakiplerinizin sattığı fiyatlar ve piyasa fiyatları da önemlidir.
 2. Saç tokalarınızı nerede satmak istediğiniz de önemlidir. Online satışı veya küçük fuarları deneyebilirsiniz.
 3. Küçük el tezgâhları da iş görücü olabilir. Bunun yanı sıra iş yerleri ile de anlaşarak toptan satmanız mümkün.

»Ek iş: Şaç tokalarını Satarken Nelere dikkat etmeliyim?

Sabırlı ve ciddi olarak işe başladığınız ve üretimleri kaliteli ve kusursuz yaptığınız takdirde çok para kazanmanız işten bile değildir. Bol kazançlar dileriz. yorumlar bölümünde konuyla ilgili soru ve tekliflerinizi iletebilirsiniz.

7- Evde Çorap Paketleme İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır ?

İşte sizlere evde ek iş fikri. Zamanının çoğunu evinde geçiren yada iş dışında boş zamanı olup neler yapacağını bilemeyen ev hanımları, evin reisleri yada öğrenciler için yapılabilecek evde ek iş fırsatlarından bir tanesi de çorap paketleme işidir.

Evde ek iş fikirleri son zamanlarda giderek populerleşmekte. Bunun başlıca nedenlerinin başında evde, ev rahatlığında işlerin yapılabiliyor olmasıdır. Firmaların evlere verdiği işler aslında çok detay gerektiren işlerden değildir. Bu yönüyle de rahat kabul edilebilir.

İşlerin çoğunluğu paketleme  üzerinedir. Başlangıç aşamasında biraz zor gibi görünse de iş yapma konusunda  biraz ilerleyince ve kişi tecrübe kazanınca ne kadar kolay olduğu anlaşılmakta. Pratik yaptıkça hızlanmanız ile birlikte kazancınızda artacaktır.

Alacağınız ek kazanç ile aile bütçenize katkıda bulunabileceksiniz. Üstelik başınızda herhangi bir patron olmayacak. Kendiniz kendinizin patronu olacaksınız. İstediğiniz saatte işe başlayıp istediğinizde ara verip bitirebileceksiniz. Evde çorap paketleme işi, paketleme alanında ki en kolay işlerden bir tanesidir.

İnternet üzerinden çalışarak bu yolla iş arayan pek çok firmaya ulaşabilirsiniz. Firmalar içinde bu işlemler çok karlıdır. İşçiyle uğraşmak, yemeği, yol parası gibi pek çok sorundan böylece kurtulmuş olmaktadırlar. İnternet en pratik çözüm olsa da çevrenizde tekstil atolyeleri yada fabrikaları varsa bunlarla da iletişime geçilmesi faydalı olacaktır.

8- Evde Konserve Yaparak Para Kazanma

Sıradaki ek iş fikrimiz özellikle elleri maharetli ev hanımlarımızı ilgilendiriyor. Evde konserve yaparak nasıl para kazanılır? yazımızı okuyarak bu sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Pek çoğumuz marketlerde hazır olarak satılan konserveleri görmüşüzdür. Yeri geldiğinde acele yemekler için bu konserveler imdadımıza yetişmiştir. Sizlerde bu türden konserve yaparak kendinize evde ek iş olarak gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bu iş ile tahmin edemeyeceğiniz paralar kazanmanız mümkün.

İlk olarak bu tür bir iş içerisinde girecekseniz adımlarınızı ufak atmayı tercih edin. Kendinizi enine boyuna ölçün. Bu işte hangi alanda en iyiyseniz  oradan başlayın. Örneğin turşu işinde kendinizi üstün görmekteyseniz ilk olarak turşu ile işe başlayın.

Ev hanımları çoğunlukla mevsimi geldiğinde kış ayları için reçel yapmayı tercih ederler. Sizde böyle yeteneklere sahipseniz bunu bir ek iş yöntemine çevirebilirsiniz. Güzel konserveler yapabilmek bir marifet işidir. Çevrenizce konserveleriniz taktir kazanmış ise bu işi sizlere tavsiye ederiz. İlk altın kuralınızı her zaman yanınızda taşımayı unutmayın. Adımlarınızı her işte olduğu gibi bu işte de ölçülü atmalısınız. Küçük hedefler belirleyerek ileriye doğru yol alın.

»Evde konserve işine küçük adımlarla yola çıkın

Bir işe başlayabilmek için belli bir sermaye birikimi yatırmanız gereklidir. Bu nedenle bütün birikiminizi tek seferde harcamayın. Küçük ve ufak adımlarla işe koyulun. Az miktarda malzeme alın ve işlerinizi yavaş yavaş büyütün.

Belli bir işe girişmeden önce bu konuyla ilgili almanız gereken bazı izinler olabilir. Öncelikle böyle yasal prosedürler için araştırma yapın ve sonradan başınızın ağrımasına engel olun.

9- Evde Dekoratif Mum Yaparak Para Kazanmak

Evde dekoratif mum ek işi en çok para kazanabileceğiniz alanlardan biri. Sadece stearin ve parafin maddelerini kullanarak mum yapabilir ve renkli mum boyası kullanarak renklendirebilirsiniz.

Parafin maddesi mumların ham maddesidir ve katı halde bulunur. Bunu eriterek mum yapabilirsiniz. Gerisi sadece yaratıcı kalıplar bulmak ve mumları hazırlamak. Mumlarınıza koku eklemek isterseniz bu fiyatlarınızı daha da arttırmanıza vesile olacaktır.

Dekoratif mumlar facebook, instagram ve diğer platformlarda su gibi satılan ürünlerdir ve bu mumlar ile oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz.

10- Evde Paket Yapmak

Bazı firmalar ürettikleri ürünleri paketlemek amacıyla ütü paket firmalarına verirler. Ancak bu ütü paket firmaları işçi çalıştırdıkları için yüksek meblağlar talep ederler. Bu nedenle firmalar evlere paketleme işi vererek aracıları aradan çıkartırlar ve az da olsa ödedikleri ücretleri düşürerek size de iyi paralar öderler.

Böylece hem evde sıkılmadan paketleme yapabilir hem de iyi paralar kazanabilirsiniz. Eve paket veren firmalar için google kullanabilirsiniz. Birçok firma size ev işi verecektir. Böylece ek iş sahibi olabileceksiniz.

11- Evde Tesbih Yapmak

Evde ek iş yapmak isteyenler için sıradaki iş fikrimiz Tesbih Yaparak Para Kazanmaktır.

Tesbihin  geçmişi çok çok eskilere kadar dayanır. En eski İslami ibadet aracı olarak bilinmektedir.  Sahip olduğu bu özelliğinin yanında ayrıca süs olarak kullanılır. Birçok erkeğin elinde tesbihi aksesuar olarak görebilirsiniz.

Tesbihe talep böylesine artınca zamanla bir iş sektörü haline gelmiştir. İş ilanları arasında ek iş fırsatı olarak tesbih yapmayı görmek artık olağan bir durumdur. Evde Tespih Yaparak Para Kazanma düşüncesi sizlerede sıcak gelmekteyse makalemizi okumaya devam ediniz.

Para kazandıran uygulamalar ile nasıl para kazanılır? Öğrenmek için hemen okuyun!

Evde çalışmanın en güzel yanlarından bir tanesi kendi kendinizin patronu olmanızdır. Normal bir mesaideki gibi erken kalkmanız gerekmez ve yol derdi çekmezsiniz. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirler ve istediğiniz zaman molaya çıkabilirsiniz.

Anlaşma yaptığınız Firmanın verdiği talimatlara uyduğunuz sürece hiçbir sıkıntıyla karşılaşmazsınız. Firmalardan bazıları hazır tesbihlerin paketlenmesini sizden talep ederken bazıları da boncukları dizerek tesbihi sizin oluşturmanızı talep edebilir.

Malzemeleriniz firma tarafından size gönderilir. Sizde, verilen sayıya, renklere göre işinizi yapmaya özen gösterirsiniz. Eğer böyle bir iş sahibi olmak istiyorsanız çevrenizde bulunan hediyelik eşya dükkanlarını gezerek bu tür iş taleplerinde bulunabilirsiniz.

»Evde Tespih Yaparak Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Bu iş sayesinde kazanabileceğiniz miktar sizin çalışma azminize ve firmayla yaptığınız anlaşmaya göre değişir. Genellikle ödemeler tesbih başına yapılır. Ayrıca sizin teslimat sürenizde bu ödeme konusunda bir ücret artışı oluşturabilir.

Ne kadar hızlı çalışırsanız kazancınız o derece artacaktır. Firma genel olarak siparişi haftalık olarak verir ve sizden ürünü alırken ödemeyi yapar. Tane başı olarak ortalama 1TL kuruş ile 5TL arası bir fiyatlandırma söz konusudur. Bu şekilde aylık olarak 5000-8000tl civarında bir ek gelir elde edebilirsiniz.

12- Evde Havlu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma

Zamanı olup bu zamanını nasıl değerlendireceğiniz düşünen ev hanımları sıradaki haberimiz sizler için. Ek iş yaparak gelir elde etmek ve böylece aile bütçesine ek gelir kazandırmak mı istiyorsunuz? Evde havlu süsleme işi aradığınız iş olabilir. Bu işin detaylarına girmeden önce en baştan belirtmemiz gerekir ki Evde havlu süsleme işi orta seviye bir el becerisi gerektirir. Beceri konusunda kendinize güveniniz tam mı? O zaman makalemizi okumaya devam edin.

Evde havlu süsleme işi ev hanımlarının ilgi alanı olduğu kadar bayan üniversite öğrencileri içinde son derece ideal bir ek iş koludur. Evde havlu süsleme işi sayesinde ev hanımları ve bayan öğrenciler çok iyi paralar kazanabilirler.

»Evde Havlu süsleme işi yaparak Nasıl Para Kazanılır?

anlaşılacağı üzere genel hatları itibari ile yapılacak olan iş kolu havlu süsleme işidir. yapılan ürünlerin pazarlanması için ilerleyen aşamalarda havlu işi yapan firmalarla iletişime geçmek yer almaktadır. İletişim kurmanın birden çok yöntemi bulunmaktadır. Yazımızın ilerleyen kısımlarında firmalarla iletişimin farklı yollarını sizlere anlatmaya çalışacağız.

Evde havlu süsleme işi‘ni gerekli şartları yerine getirerek yapmanız halinde aylık 2500-3500 T.L arasında bir ek gelirin sahibi olabilirsiniz. Elbette ki bu rakamlar çok iyi paralara tekabül etmektedir. Bu sebeple rekabetin olduğu bir ortama gireceğinizi belirmemiz gerekecek. Ayrıca yoğun bir temponun sizi beklediğini de şimdide ifade edelim. İş konusunda çabuk sıkılan, yorulan veya bunalan birisi iseniz Evde havlu süsleme işinden para kazanamayacağınızı üzülerek belirmemiz gerekiyor.

Çabuk sıkılmayan, işine 4 elle sarılan, emek harcayan ve bu emeği sabırla pekiştiren bir yapıya sahipseniz Evde havlu süsleme işi ile iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

her iş konusunda olduğu gibi Evde havlu süsleme işinde de başlangıç aşamasında bir takım sorunlar olacaktır. Bu aşamada karşılaşılacak en büyük sorun yanlız çalışmaya başlamak olacaktır. Ancak kazanç elde etmeye başladığınız da bir anda çevrenizin kalabalıklaştığını görmek sizi mutlu edecektir. İyi bir girişimciyseniz zaman içerisinde kalabalıklaşan çevrenizle birlikte kendi grubunuzu kurarak işlerinizi büyütebilirsiniz.

»Evde Havlu Süsleme İşi Veren Firmalarla Nasıl İletişime Geçebiliriz?

İletişim konusunda değerli kullanıcılarımıza ilk uyarımız firmalarla iletişim esnasında dikkatli olmaları gerektiğidir. İşini dürüstçe yapan, ödemesini zamanında yapan pek çok firma elbette mevcuttur. Ancak niyeti kötü olan firmalar da yok değildir. Bu tür kötü niyetli firma görünümlü dolandırıcılar piyasada fırsat kollamaktadırlar.

Bu yüzden iletişime geçme esnasında sizden önceden para yada depozito isteyen kurumlara karşı dikkatli olun. İsim yapmış, güvenilir firmalarla çalışmaya özen gösterin.

Uyarı : Piyasada sıkça karşılaşılan bu dolandırıldık türlerine karşı duyarlı olmanızı siz değerli ziyaretçilerimize hatırlatalım.

Havlu Satış

İletişime yeni başlıyorsanız ilk olarak çevrenizden faydalanın. Bulunduğunuz ilde havlu satan mağazalar fark ettiğinizde satış elemanıyla görüşerek fikirlerinizi sunabilirsiniz.

Ayrıca bu tür satış yapan mağazalar, farklı mağazalar ile yada sattıkları havluları aldıkları firmalarla sizlerle görüştürebilir.

Havlu Mağazası

Bir diğer alternatif yol doğrudan havlu satan mağazaları bulmak olacaktır.

Ancak bu genel itibari ile zor bir durumdur. Firmaları bulmanın güçlüğü yanında bir muhataba ulaşma yolu da sizi zorlayacaktır.

Online İletişim

Üçüncü önerimiz internet üzerinden arama yaparak firmalara ulaşmak ve onlarla iletişime geçmektir.

İşin bu kısmında dikkatli olmakta fayda var. Dikkatsiz olunması halinde firma ile iletişime geçildiği yanılgısına düşülerek dolandırıcılarla iletişime geçmiş olabilirsiniz.

Küçük yada büyük fark etmezksizin firmalar maliyetlerini azaltmak ve masraflarından kurtulmak için evde yapılabilecek türden işler için ev hanımlarını tercih ederler. Bu avantajlı durum sizin için bir ek gelir yolu olabilir.

»Evde havlu süsleme işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Yukarıda ifade ettiğimiz gibi bu işten iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Düzenli bir çalışmayla 3000-3500 arası para kazanabilirsiniz. Elbette bu paralar için ciddi bir emek harcayacağınızı unutmayınız.

13- Evde Müzik Dersi Vererek Nasıl Para Kazanılır?

Yazımızın bu kısmında kendinize ait belli bir yeteneğiniz olduğunu düşünerek bunu nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında konuşalım.

günümüz koşullarında insanların bir çoğu sahip olduğu işlerin yanında başka ek iş yapma arayışı içerisindedir. bu durumun ana sebebinin hayat pahalılığı olduğunu söyleyebiliriz. Benzer şekilde sizde sahip olduğunuz işin yanında bir ek iş arıyorsanız sizlere bir önerimiz daha var. Ancak bu iş için müzik yeteneği gerekmektedir. Kısacası müzik yeteneği olan kişiler için makalemizin bu bölümünde evde müzik dersleri ek işi ile nasıl para akzanılabileceği hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.

»Müzik Dersi İçin Yeteneklimisiniz?

Pek çok insan bir müzik aletini doğru çalabilmek için müzik kurslarına yazılmakta ve bu alanda dersler almaktadır. Müzik kurslarının toplu olarak yapılan eğitimlerine katılmak istemeyen bireyler kendileri yada çocukları için özel ders aldırma yoluna gidebiliyorlar.

Müzik konusunda belli bir yeteneğe sahipseniz bu aşamada yeni iş fikirleri ile sizlere rehber olmaya çalışalım. Evde müzik dersi vererek para kazanmak yeteneğiniz doğrultusunda size uygun olabilir.

Bir zanaat öğrenmek büyüklerimizin ifade ettiği gibi kola altın bir bilezik takmak gibidir. Müzisyenlik işte tam da bu alanda kolunuzdaki altın bilezik. Sadece bunu değerlendirme fikrini hayata geçirmelisiniz.

Yazımızın devamında hangi enstrümanlar ile özel ders verilebilecğei konsuunda sizlere yol gösterelim.

»Piyano Dersi

Piyano konusunda özel dersi genel itibari ile varlıklı aileler tercih etmektedirler.Ancak bu durumun sizin için bir dezavantaj olduğunu düşünmeyin. Piyanonun çok yönlü yapısının kişisel gelişime ve zeka konusunda sağladığı katkı sayesinde bu dezavantaj ortadan kalkacaktır.

Piyano ile özel ders vermenin bir kolaylığı enstrüman taşıma zorunluluğunun olmamasıdır. Eğitim almak isteyen kişiler size gelmeli yada siz onların ikametine gitmelisiniz.

Piyano dersi vermek için gerekli olan ilanları internet aracılığı ile kolayca verebilirsiniz. Özellikle bu ilanları müzik forumlarına vermeyi unutmayın.

»Gitar Dersi

Hepimizin bildiği üzere gitar gençler arasında en popüler çalgılar içerisindedir. gitar çalmayı biliyor ve bunu başkalarına öğretebileceğinizi düşünüyorsanız, gitar dersi vererek çok iyi paralar kazanabilirsiniz. günümüz koşullarında bir saatlik gitar dersinin 300-500 TL arasında olduğunu düşünürsek çok iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

14- Kutu Yaparak Para Kazanma

İş sahibi olamayan ya da bir işe sahip olup yeterince gelir elde edemeyen kişiler genellikle çevrelerinde ek iş peşinde koşarlar. Sıradaki anlatacağımız ek gelir fırsatı özellikle ev hanımları, öğrencileri ve yeterince vakti olup ek kazanç elde etmek isteyen herkesi ilgilendirmekte. Sizlerde ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız evde kutu yaparak para kazanma düşüncesini araştırmalısınız. Bu yeni iş fikri herhangi bir beceri ya da bir birikim gerektirmediğinden dolayı isteyen herkes tarafından yapılabilecek son derece kolay bir iştir.

Günlük yaşantımızda pek çok yerde karşımıza çıkan kutuları ev ortamında yapmak hem son derece basit hemde getirisi oldukça iyi bir ek kazançtır.

Hayat içerisinde pek çok alanda kutu kullanımı artınca artan talep karşısında firmalarda bu ihtiyacı karşılayabilmek için yukarıda ki videoda gösterildiği şekilde üretimi arttırmışlardır. Ancak firma içerisinde üretim evde yapılacak üretime oranla daha masraflı olacağından evde kutu yaparak para kazanma sektörü kendiliğinden ortaya çıkmıştır. Böylece evde ek iş şansı doğmuş oldu.

Aslında çevremize baktığımızda değişik ebatlarda pek çok kutu olduğunu görebiliriz. Ancak şuana kadar pek dikkat etmediğimizden dolayı fark ettiğimiz söylenemez.

»Kutuların Yaşantımızdaki Yeri Nasıldır?

Bu metinleri okuduktan sonra etrafınıza göz gezdirdiğinizde pek çok kutunun hayatımıza girmiş olduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Kuru gıdaları taşımak amaçlı ya da dış ortamdan izole etmek için kullanılmasından tutunda oyuncaklarda, düğünlerde, nişanlarda ve daha pek çok alanda kutular kullanılır. Bu aslında bir gereksinimdir. Bu sayede malzemeler dış ortamın sıcağından ya da kirinden korunur. Böylece tüketiciye sağlam ve temiz bir ürün ulaştırılmış olur.  Böylesine bir ihtiyaç olması karton kullanımının giderek artacağına bir işarettir. Üretilen kartonların yukarıda anlattığımız gibi kullanıma sunulması için birtakım evrelerden geçmesi gereklidir. İşte bu noktada ortaya ek iş fırsatı çıkmaktadır.

Bu kartonların katlanması belli bir biçime sokulması ve paketleme aşamasına gelebilmesi için bir iş gücüne ihtiyaç vardır. Evde kutu yaparak para kazanma sektörü bu gereksinim sonucu otaya çıkmıştır.

»Firmalar Neden Bu işi Evde Yaptırır?

Pek çok firma kutu katlama işini evlere vermektedir. Bu durumun temel sebebi maliyetleri azaltma isteğidir. Eve verilen işler her zaman daha avantajlıdır çünkü ek bir masraf söz konusu olmayacaktır. Ek iş arayanlar içinse emek harcayarak yeni bir gelir kapısı oluşumu olacağından esasında her iki taraf içinde ortaya çıkan bir kar söz konusudur. Kutu katlama işi herhangi özel bir el becerisi istemediğinden vakti olan herkesçe kolaylıkla yapılabilir. Eğer kalabalık bir aileniz varsa bu yöntem sayesinde ciddi paralar kazanabilirsiniz. Üstelik bu işi evinizde istediğiniz yerde yapabilirsiniz. Ufak bir alan bu iş için yeterlidir. Bu yüzden kimseye bir rahatsızlık verme durumunuzda kalmaz. Peki, evde kutu katlama işi nasıl yapılmaktadır?

»Evde kutu katlama işi nasıl yapılır?

Kutu katlama konusunda ilk olarak bir firmayla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde bu iletişimi nasıl yapabileceğinizden bahsedeceğiz. İletişim sonucunda firmayla yapacağınız ikili anlaşma sonrası işe başlamış olacaksınız. Firmalar verdiğiniz adrese ihtiyacınız olan karton kutu malzemelerini bırakır. Artık buradan sonrası size kalmış.

Evde kutu katlama yaparak para kazanma konusunda yeniyseniz endişe etmeyin. İlk birkaç kutudan sonra el becerilerinizin hızlandığını sizlerde göreceksiniz. Her ne kadar belli bir tecrübe istemese de ilk seferlerde işinize yavaş başlarsınız, bu gayet normaldir. Belli bir zaman sonra el becerilerinizin otomatikleştiğini ve hızlıca paketleme işini yaptığınızı göreceksiniz.

»Kutu işi veren firmalarla iletişim

Fikir olarak kendinizi evde kutu yaparak para kazanma işine adapte ettiyseniz artık sırada bu işi veren firmalara ulaşma yolu var. Büyük şehirlerde bu tür firmaları bulma imkânınız olabilir. Ancak herkesin büyük şehirde oturmadığını düşünürsek diğer alternatif yöntemimiz internet üzerinden aradığımızı bulmak olacaktır. Birçok sosyal ağ ve arama motorları bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Ancak siz değerli okurlarımıza uyarımız internet üzerinden sizden para isteyerek iş vereceğini söyleyen dolandırıcılara karşı dikkatli olmanızdır. Sektörün büyümesi dolandırıcıların iştahını kabartmış durumda. İletişim kurduğunuz firma sizden malzeme ücreti isteyebilir. Parayı alınca da malzeme göndermeyebilir. Ek iş arama yolunda değerli paranıza sahip çıkın.

»Kutu yaparak ne kadar para kazanabilirim

Anlaştığınız firmalar ve sizin aranızda yapılacak anlaşma sonrası işte çalışacak kişi sayısına göre elde edilecek kazanç değişecektir. Bu işte el gücü esas olduğundan ne kadar kalabalık olunursa o derece ek gelir çoğalır. Genel itibariyle bir adet kutu 40-50 kuruş civarında evde ücrete tabidir. Ancak bu ücretler firma ve sizin aranızdaki anlaşma sonucu değişir. Bu şekilde düşünürsek ve ay içerisinde ortalama bir çalışmayla 1000-1500 tl arası bir ek gelir elde edebileceğinizi söyleyebiliriz.

Dantel İşi Yaparak Para Kazanma

El işlerine yatkın olan bayanlar, sıradaki haberimiz sizlerle yakından ilgili. Dantel işlerini yapmaktan hoşlanıyor ve bu alanda kendinize güveniyorsanız dantel işi yaparak para kazanma yeni iş fikirleri içerisinde size gayet uygun olacaktır.

Dantel yapma, her ne kadar eskilerin modası olsa da günümüzde halen nesilden nesile aktarılan bir adet olarak bilinir. Geçmiş yıllarda anneden kızına bir miras olarak aktarılan bu gelenek artık imalat olarak değerlendirilen bir iş kolu haline gelmiş bulunuyor.

Artan talepler karşısında firmalar kendilerine yeni çözümler aramaya başladılar. Bu durum ev hanımları işin ek gelir oluşturma kapısını ardına kadar araladı. El becerisine sahip aynı zamanda dantel yapmayı seven bayanlar dantel işi yaparak para kazanma imkanına kavuşmuş oldu.

Hatta günümüz koşullarında Evde dantel işi veren firmalar ile iletişim halinde bulunan aynı zamanda tüm boş zamanını bu tür işlere ayıran bayanlar olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

İki taraflı düşünürsek dantel işi sayesinde hem firmalar hemde ev hanımları kazanıyor diyebiliriz. Firmaların bu işten en büyük karını eleman çalıştırma maliyetlerini kısması, yemek,ulaşım vb. hizmet kalemlerinin olmaması gibi etkenler oluşturur.

»Evde Dantel işi veren firmalarla nasıl iletişime geçebiliriz?

Hemen herkesin oturduğu şehirlerde irili ufaklı çeyiz işleriyle uğraşan, gelirini bu yönde kazanan küçük işletme yada dükkanlar vardır. Ancak şimdiye kadar bu tür yerler üzerine ilgi göstermediyseniz mağaza ve işletmelerin nerden ürün tedarikinde bulunduklarını bilmeyebilirsiniz.

Evde dantel işi yaparak para kazanma düşüncesi kafanıza iyice yerleşti ise yukarıda anlattığımız işletme yada dükkanlar ile irtibata geçebilirsiniz. Bunun haricinde dükkan yada işletmelere ricada bulunarak, kendilerine mal tedarik eden firmalarlarla iletişime geçmek istediğinizi anlatabilirsiniz.

Yapacağınız iş karşılığında uygun bir ücret talep ederseniz aynı zamanda işinizde beğenilirse kısa zamanda çok sayıda sipariş alabilirsiniz.

»İnternetten Satış Yapın

Size yapabileceğimiz ikinci öneri her zaman ki gibi en aktif sosyal ağ olan internet olacaktır. günümüz koşullarında interneti kullanmayan kişi sayısı yok gibi. Bu yüzden bu mecranın kullanılmaması düşünülemez. Arama motoru google vasıtasıyla pek çok firmanın ilanını kısa sürede bulabilirsiniz. İlanları kısa bir incelemenin ardından kendinize en uygun olanı seçme şansınız var.

»Satışı Kendiniz Yapın

Ek gelir kazanabileceğiniz değerli bir yöntem olan Evde dantel işi yaparak para kazanma iş fikri için yapılabilecek belkide en değerli satış yöntemi bu işlemi kendinizin yapmasıdır. Ancak işin bu kısmı sizi biraz yoracaktır. İşin başlangıç kısmında sermayeniz yoksa yukarıda saydığımız yolları deneyerek sermaye birikimi sağlamanız kolay olacaktır. Birikim ile elinize geçen parayı ise dantellerinizi yayınlayabileceğiniz internet siteleri açarak değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde satış gerçekleştirmek demek kazancınızın tamamının size kalacağını gösterir.

»Evde dantel işi yaparak ne kadar kazanabilirim

Elde edebileceğiniz kazanç, doğrudan harcayacağınız emek ile orantılı oalcaktır. El becerinizi sabırla birleştirerek ne kadar çok ürün çıkarırsanız o derece kazanç elde edebilirsiniz. Ortalama bir rakamla firmayla çalışan kişiler az bir mesai harcayarak 1500T.L – 2000 T.L elde edebilirler.

ekishaberleri

10 yıllık teknoloji ve internet üzerine olan bilgi birikimimle özgün yazılar hazırlamaya gayret ediyorum. Ziyaretçiler için faydalı olabilecek içerikler hazırlamak en büyük hedefim. Özellikle android uygulamala rv ekullanım alanlarını inceleyerek içerikler üretmeye çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Evde ek iş yapmak istiyorum. Ama ne yapmak istediğime bir türlü karar veremedim. Yazıyı okuduktan sorna makale yazabilirim diye düşünüyorum. Makale yazarlığı yapan varsa bilgi verebilir mi?

 2. እጅግ በጣም ደስ የሚል ነው ግን የሁሉም አሰራሮች እያንዳንዱ ለላው እንድሰራ በግልጽ ብቀመጥ ደስ ይላል

 3. በጣም ጥሩ ሀሳቦችን ወስጃለው
  እናም እንዴት ነው ወደ ስራ መግባት የምችለው

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu