Ebayde Satış Yapmak 2023 – Püf Noktalar

Ebayde satış yapmak ve bu sayede para kazanmak mı istiyorsunuz? Yazımızda eBay’de ürün satmak için dikkat etmeniz gereken önemli noktalar ve bu platformda nasıl satış yapacağınızı anlatacağız. 

İster online girişim yöntemi ile kendi iş yerinizi kurun isterseniz ikinci el eşyalarınızı değiştirmek isteyin, ebayde satış yapmak, para kazanmak adına değerlendirilebilecek güzel bir seçenektir.

Ebay’ı kullanabilmek için pek çok platformda olduğu gibi ilk olarak bu uygulamanın nasıl kullanıldığını bilmek, atılacak ilk ve en önemli adımdır. Bu sayede işin başında hiçbir noktayı kaçırmadan uygulama ile sağlıklı hareket etmeye başlayabilirsiniz. 

EBay uygulaması ile ilgili olarak makalemizde, elden geldiğince açıklayıcı bilgiler sığdırmaya çalışacağız. Makalemizi okuduğunuzda eBay’de para kazanmak için gerekli tüm tavsiyelere sahip olacağınıza inanıyoruz. EBay’de ürün satarak karınızı en üst seviyede tutmanızı sağlayacak birbirinden faydalı yollar aşağıda sıralanmıştır. 

Ebayde Satış Yapmak İçin Bilinmesi Gereken Faydalı Bilgiler

1- eBay’de Satılabilecek en iyi ürünleri işin başında öğrenin

eBay'de Satılabilecek en iyi ürünleri işin başında öğrenin
eBay’de Satılabilecek en iyi ürünleri işin başında öğrenin

Ebayde satış yapmak  için aceleci davranmamaya özen gösterin. Bu platformda satış yapan bir kişi veya kurum için önemli sayılabilecek bir husus olan yorum konusuna ağırlık vermelisiniz. 

Yeni bir kullanıcı olarak isminizi duyurmaya çalıştığınız bu dönemde alacağınız kötü yorumlar sonraki alışverişlerinizde satışlarınızın sayısını düşürecektir. Bu nedenle ilk satışlarınızda satabileceğiniz en iyi ürüne odaklanmalısınız. Elinizdeki en değerli ürün size pozitif yorum olarak dönecektir.

Amazonda satış yapmak için bilinmesi gereken püf noktalar nelerdir? Yazımızı okuyarak bu detayları öğrenebilirsiniz.

 Daha sonraki alışverişlerinizde müşterileriniz yorumlarınıza bakarak sizin nasıl bir satıcı olduğunuzu değerlendirir. 

Ürün satışı yaparken pek çok faktörü bir arada değerlendirmek zorundasınız. Örnek olarak kış ayı içerisinde güneş gözlüğü satmak, istediğiniz satış rakamlarına ulaşamamanıza neden olabilir. Satışlarınızda yer alan mevsim etkeni satışı etkileyen faktörlerden sadece bir tanesidir. Yine aynı şekilde yöresel ürünler satmayı planlıyorsanız satış yaptığınız alanın bu ürünler ile uyumlu bir bölge olmasına dikkat ediniz.

2- Daha Çok Kar Etmek İçin Ucuz Ürünler Satın Almaya Çalışın

EBay’de mağaza açmak ve bu şekilde bir satış yapma hayaliniz varsa kâr marjınızı yüksek tutmanız mağaza devamlılığı için önemlidir. Bir üründen yüksek miktarda kar edebilmenin iki yolu vardır. 1. yol ürünü yüksek fiyata satmak iken 2. yol ise ürünü düşük fiyattan almaktır.

1. yolu denemek müşterilerin daha ucuz mala kaçmalarına neden olacağından pek tercih edilmesi önerilmez. Ancak ikinci yol müşterileriniz ile ilgili bir durum olmadığından satıcıya daha çok para kazandırır. 

Aynı ürünü rakiplerine oranla daha düşük fiyattan alan bir mağaza, satış fiyatı üzerinden çok daha fazla kazanç sağlar.  Şu durumda akıllara gelebilecek olan soru rakiplerinize oranla aynı ürünü nasıl daha ucuza alabileceğinizdir?

Bu düşünceyi gerçekleştirebilmek için piyasaya ve satış rakamlarına aşina olmalısınız. EBay ve diğer mağazaları takip ederek zaman zaman yapılan kampanyaları kaçırmayın.  Piyasadaki rakamları sürekli takip edin. Rakamlarda meydana gelen oynaklıkları bu sayede ilk görüşte anlayabilirsiniz. 

Piyasaya hâkim bir satıcı ürün fiyatında gerçekleşen bir indirimi hemen anlar. Böyle durumlarda kampanyalı ürün tarafınızca stoklanabilir. Satış kampanyası sona erdiğinde ise kendinizdeki ürünleri piyasaya sürmek ve bu sayede karınızı arttırmak yapılabilecek en doğru adımdır.

3- E Bay ‘da Profilinizi Tam Olarak Doldurun

E Bay ‘da Profilinizi Tam Olarak Doldurun
Ebayde satış yapmak – E Bay ‘da Profilinizi Tam Olarak Doldurun

Ebayde satış yapmak ve iyi bir müşteri kitlesi yakalamak için her şeyden önce iyi bir alıcı olmanız gerekmektedir. EBay’de mağaza açmak gibi bir düşünceniz varsa başka mağazalardan sık sık alışverişler yapmanız ve bu alışverişler sonucunda yorumlar bırakmanız güvenilirlik açısından size pozitif bir puan sağlayacaktır.

Platform üzerinde yüksek bir ticaret puanının olması ilerleyen dönemlerde müşterilerinize güven verir. Müşterileriniz ebay’da geçmişiniz olduğunu görür ve sizinle alışveriş yaparken bu geçmişinizden güç alırlar.

Alışverişlerinizin sayısal miktarının yüksek olup olmaması bu aşamada çok önemli değildir.  Önemli olan kısım alışveriş sonrasında ödemeyi yapmanız ve satıcıya yorumlarda bulunmanızdır. 

EBay’de ürün satmak için bir diğer önemli nokta akıllarda kalıcı bir kullanıcı adı seçmenizdir. Bu yüzden kayıt olma aşamasında ileride açacağınız mağaza ile ilgili bir kullanıcı adı seçin. 

Kullanıcı adınızın mümkün olduğunca kısa ve akılda kalıcı karakterlerden oluşmalıdır. Bu sayede diğer müşterilerin ilgisini çekmeniz kolay olacaktır. Bol miktarda rakamdan veya karmaşık sayılardan oluşan bir kullanıcı adı ciddiyetten tamamı ile uzaktır.  Bu kullanıcı adıyla açılan bir mağazanın müşteri güvenini kazanması da çok zordur.

4- eBayde Satış Yapmak İçin Ücretleri Karşılaştırın

eBayde satış yapmak için ilk olarak satmak istediğiniz ürünün piyasa fiyatını öğrenmelisiniz. Piyasada satılan ürünün fiyatı ile kendi satış rakamınızı mutlaka karşılaştırın. Sattığınız üründen iyi bir kar yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken bazı ek maliyetler olacaktır. Bu ek maliyetleri satış rakamınız üzerinden hesaplamanız gerekiyor. 

Tiktok para kazanma yöntemleri ile nasıl para kazanılır? Hemen okuyun!

Satmak istediğiniz ürünün Fiyatına göre eBay firmasına ödeyeceğiniz belirli bir komisyon bulunmaktadır.  Bu Komisyon oranlarını hesaplayarak satış sonrası size kalacak olan net karı ortaya çıkarabilirsiniz.

eBay Komisyon Oranları Nedir? 

EBay ‘da mağaza açmak ve açtığınız mağaza ile satış yaparak para kazanmak için belirli bir komisyon ücretini karşılamanız gerekiyor. Ürün satışı gerçekleştiğinde platformun komisyonu kesilip kalan kısım hesabınıza yatar. 

EBay üzerinde ürünleri listelemek ücretli değildir.  Ancak ürünleri listelemek için yükseltmeler seçerseniz bu durumda Ürün satışı ile birlikte yükseltme bedeli kesilir. Kısacası eBay komisyon oranları satışa sunulan ürünün kategorisi ve ürünün kendisine göre belirlenir.

5- EBay ‘da satıcılara verilen promosyonlara dikkat edin 

Uygulama satıcılara Belirli aralıklarla çeşitli promosyon örnekleri sunar. Promosyon teklifleri satıcıya mail ile ulaşır. E-postanıza mailler düştükten sonra ilgili linki tıklayarak aktifleştirme işlemini gerçekleştirebiliriz. 

Bu fırsatı özellikle yüksek fiyatlı olarak satışa sunacağınız ürünler için kullanmanız çok daha uygun olacaktır. Dolayısıyla acele bir satış durumunuz yoksa bu tekliflerin gelmesini bekleyerek ürününüz üzerinden daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. 

Teklifleri değerlendirin

Burada ifade edilen teklifler ücretlerdeki indirimleri anlatmaktadır. İndirimler bazen 1 euro civarında olabilmektedir. 

Teklifleri değerlendirebilmek için eBay sayfanıza giriş yaparak satıcı hesabınızı sık sık kontrol etmelisiniz. Bu şekilde en güncel teklifleri zamanında yakalamanız mümkün. 

6- Ürünleriniz için en iyi fiyatı alın

Uygulama üzerinden bir ürünü satmaya karar verdikten sonra bu ürünün benzerlerinin araştırılması için eBay gelişmiş arama aracını kullanmanızı öneririz. Bu araç ile EBay üzerinden sergilenen benzer ürünlerin fiyatlarını öğrenerek kolay bir karşılaştırma yapabilirsiniz. 

Satıcı açısından satış aşamasında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus ürüne belirlenecek olan Kargo ücretidir. Satış sırasında ürüne kargo ücreti belirleyecekseniz listeleme esnasında bunu unutmayın.  Aksi takdirde satış ile beraber Kargo ücretini siz ödemek zorunda kalırsınız. 

Ürün satışı sırasında ortaya çıkan yüksek Kargo bedelleri müşterilerin üründen uzaklaştırmasına neden olabilir.  Bu sebeple ürünün maliyetini en aza çekerek Kargo ücretini ürün fiyatıyla beraber sunmak satış stratejisi açısından daha mantıklı olacaktır. 

7- Ürün fiyatlarını en düşük tutarak müşterilerin dikkatini çekin

Ürün fiyatlarını en düşük tutarak müşterilerin dikkatini çekin
eBayde satış yapmak – Ürün fiyatlarını en düşük tutarak müşterilerin dikkatini çekin

Satışa koyduğunuz ürünleri piyasasına göre yüksek fiyattan koymak bir satıcı için elbette cazip gelecektir. Ancak satış fiyatının benzer ürünlere göre yüksek olması müşteriler açısından daha uygun fiyatlı ürünlerin satın alınması şeklinde sonuçlanır.  Bu özellikle satış konusunda yeni olan firmalar için büyük sorunlar oluşturabilir.

Benzerlerine oranla daha düşük bir fiyattan satışa sunulan ürün müşterilerin ilgisini çekecektir. Bu şekilde bir satışa koyma imkânınız varsa mutlaka değerlendirin. Kâr payınız düşük olacaktır ancak müşteriler arasında en uygun fiyatlı ürün düşüncesine firma isminizle birlikte akıllara kazıdığınızda zaman içerisinde sürümden dolayı kazancınız artar.

Anlattığımız bu düşük fiyat konusu satışa koyduğunuz ürünlerin benzerlerinin çok olması durumunda geçerlidir. Niş bir ürün satıyorsanız yani benzeri olmayan veya az miktarda piyasada bulunan ürünler için düşük fiyattan satışa koyma fikrini uygulamayabilirsiniz. 

8- satışa koyduğunuz ürünlerin fotoğraflarını net şekilde çekin 

Online alışveriş sırasında satıştaki ürünü gören müşteri için ürünün görseli son derece önemlidir.  Görsel müşteri için ilk bakışta ürünün ne anlatmak istediğini belirtmelidir. Açık ve net olmayan bir görsel müşteriler tarafından olumlu karşılanmaz. 

EBayde satış yapmak için ürün görseli konusuna değer vermelisiniz. Müşteri görseldeki ürünü beğenir ve görsel ile ürünün birebir eşleştiğine inanırsa ürüne teklif vermeye devam eder. Ancak ürün görselini beğenmez veya görsel ile ürün arasındaki eşleşmenin farklı olduğunu dair yorumlar okursa bu durumda müşterileriniz teklif vermekten kaçınır.

Satışa koyduğunuz ürünlerin fotoğrafını çekerken üst seviye bir kameraya ihtiyacınız olmayacaktır. Ancak kullanmış olduğunuz cihazın Makro modunun ve otomatik şekilde odaklama ayarının olmasına dikkat edin.  Bu şekilde yakın çekimler yapmanız daha kolay olur.

Online girişim para kazanma yöntemleri ile internet üzerinden para kazanmak istermisiniz?

Fotoğraf çekimlerinin doğal gün Işığında olması, Işık kalitesinin yüksek olması ve çözünürlük açısından önemlidir.  Ancak böyle bir imkânınız yoksa yeterince aydınlatılmış bir oda içerisinde de çekim yapabilirsiniz. 

9- Kullanıcıların eBay ‘da yoğun olduğu saatlerde güncel açık arttırmalar düzenleyin 

Kullanıcıların eBay ‘da yoğun olduğu saatlerde güncel açık arttırmalar düzenleyin 
Kullanıcıların eBay ‘da yoğun olduğu saatlerde güncel açık arttırmalar düzenleyin 

Ebay’da açmış olduğunuz mağaza ile satış yapmak için yoğun saatleri değerlendirmek akıllıca bir strateji olacaktır. Bu yoğun saatlerde açık arttırmalar yaparak daha çok kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz. 

Kullanıcıların en yoğun olduğu gün genel olarak Pazar günü akşamlarıdır. Bu zaman aralığı bir açık arttırma düzenlemek için değerlendirilebilecek bir zaman aralığıdır. Açık arttırmalarınızda belirtmiş olduğunuz süre yayınlama günü açısından önemlidir. 

Örneğin 10 günlük bir açık arttırma için satışı yayına koyacağınız tarihin  Perşembe günü akşam saatleri olması bitiş saatinin kullanıcı yoğunluğuna ulaşabilmesi açısından önemlidir. 

Diğer yandan satıştaki ürününüz mevsimsel bir değere sahipse yani mevsimine göre satış rakamları artan bir ürünse doğru mevsimde ürün satışı yaptığınızdan emin olun. 

9- Ürün açıklamalarına dikkat edin. 

Ürün açıklamalarını doğru şekilde yazmak satış miktarını arttırmak açısından doğru yapılması gereken bir özelliktir. Ürün açıklama kısmına yeterince zaman ayırın. Bu bölüm müşterinin ürünü almasına veya üründen uzaklaşmasına etki edecek önemli bir kısımdır. 

EBay’da satışa koyduğunuz ürünün başlığı için 80 karaktere kadar kullanma izni verilir. Bu sebeple verilen bu 80 karakteri en etkili şekilde kullanmalısınız. Ürün başlığınız açıklayıcı ve ürünü en iyi anlatan kelimelerden oluşmalıdır. Başlık içerisinde ürünle ilgili anahtar kelimenin olmasına özellikle dikkat edin.

eBayde satış yapmak için ürün açıklamaları nasıl yazılmalıdır? 

 • Ürün açıklamalarını yazarken yazım hataları olup olmadığını dikkatlice kontrol edin. Yazım hatalarının olması durumunda arama bölümünde yapılan aramalarda ürünleriniz listelenmeyebilir.  
 • Satışa koyduğunuz ürünle ilgili hem başlık hem de açıklama bölümlerinde dürüst olmaya özen gösterin. Unutmayın ki siz bir mağazasınız ve binlerce ürün satmayı hedefliyorsunuz. Bu sebeple bir ürün üzerinden müşterileri kandırmak gibi bir amacınız olmamalıdır. Müşterileriniz satış sonrasında yaşadıkları deneyimi yorumlayacağından dolayı bu durum size negatif bir yorum olarak döner. 
 • Açıklama bölümünüz kısa cümlelerden oluşmalıdır. Bu cümleler ürün hakkında bilgiler içermelidir.
 • Ürünle ilgili iletişim bölümünüz her zaman açık olmalıdır. Müşterileriniz iletişim bölümünden size sorular yöneltecektirler. Bu yüzden mail alanınızı sık sık kontrol edin ve zamanında geri dönüşler yapın.
 • Açıklamalar bölümünde diğer ürünlerinizle ilgili linkler bırakabilirsiniz. Ancak linklerin ürünün benzerleri ile ilgili olmasına dikkat edin.  Böylece müşterileriniz diğer ürünlerinizi de izleyebilir.
 • Rakiplerinizden en çok satanları sıklıkla takip edin. En çok satan rakiplerinizin hangi taktikleri uyguladığını izleyin.

10- Ebay’da satış yapmak için Müşterilerle iletişiminizi sürdürün

eBay da mağaza açmak Sadece bir başvuru ile ürünleri satışa koymak değildir. Satış Sonrasında da müşteri memnuniyeti için alıcılarla iletişim halinde olmalısınız. Yaptığınız her bir satışın değerli olduğunu asla unutmayın.

Satıştan sonra müşterilerinizin yaptığı yorumlar daha sonraki müşterileriniz için bir rehber olacaktır. Bu yüzden her bir müşteri ile iletişim halinde olmaya dikkat edin. Ürün satışından sonra müşterinize ürünle ilgili detayların olduğu bir mail atmayı unutmayın. 

Bunun yanında, satışı yapılan ürünle ilgili atılan adımlardan her birini müşterinize mutlaka bildirin. Ödemeyi aldıktan sonra iletişimi kesmeniz halinde müşteri sizin ilgisiz olduğunuzu düşünecektir. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu durum sonraki müşterilerinize yorum olarak aktarılır.

Yürüyerek para kazanma uygulamaları hangileridir? İşte detaylar…

Her bir müşteri ile ilgilenmek Elbette kolay değildir. Ancak bu durum eBayde satış yapmak için gerekli bir ihtiyaçtır. Bir mağaza olarak satışların devamlılığı için her bir müşteriye ilgi göstermek adeta bir zorunluluktur. Satış sonrasında ilgisiz kalmak müşterilerinize şüphelendirir ve bununla ilgili ebay’a şikâyet mailleri iletilmeye başlar. 

Müşterilerle iletişimde olmanın dışında bir diğer önemli konu ürünü mümkün olduğunca en kısa sürede gönderebilmektir.  Açıklamalar kısmında belirtmiş olduğunuz gönderi süresine uymaya çalışın. Belirtmiş olduğunuz teslimat süresini aşan gönderileriniz yorumlar kısmında size negatif puanı olarak geri dönecektir. Bu sebeple müşterilerinize karşı son derece şeffaf olmaya Özen gösterin. 

Teslimat işlemi tamamlandığında ise yine müşterilerinize teslimatın tamamlandığını ve bununla ilgili olarak kendinize yorumlar yapabileceklerini belirten bir mail atın. Belirttiğimiz bu tavsiyeler ebayde satış yapmak için gerekli olan bilgilerden oluşmaktadır. 

13- Ürünleri uygun ebatta paketlerle Kargoya verin

Satışa sunduğunuz ürünlerin her birinin boyutlarının farklı olması son derece normal bir durumdur. Ancak tüm bu ürünleri tek tip paket halinde kargoya vermeniz satış stratejisi açısından normal olmayan bir şekilde karşılanacaktır. 

Tek bir paketle ürünlerinizi kargoya vermek Kargo ücretini arttıracağından kazanacağınız parayı azaltacaktır. Bu durumdan kaçınabilmek için yapılabilecek en doğru adım her ürüne uygun bir paketleme yöntemini tercih etmekten geçer. 

Göndereceğiniz ürün zarf içerisine sığabilen şeffaf bir ürün ise bir kutu yerine posta ile gönderilebilen bir zarf seçmeniz daha mantıklıdır. Yine küçük bir kutuya sığabilecek bir ürünü Orta seviye veya daha büyük bir paket içerisinde göndermek mantıklı bir adım olmayacaktır. 

14- Sattığınız ürünlerin kargolarını takip edebilecek şekilde teslimat yöntemini seçin 

eBayde satış yapmak demek ürünleri sadece sıralamak, satıldığında ise kargoya vererek göndermek demek değildir. Birçok ince ve takip edilmesi gereken püf noktalar bulunmaktadır.  Bunlardan bir tanesi de kargonun veya postanın taahhütlü olarak gönderilmesidir. 

Taahhütlü şekilde gönderilmesi demek teslim edildiğinde teslim alanın kim olduğu veya teslim edilip edilmediği şeklinde size geri dönüş yapılması demektir. Kısacası teslimatı yapan birim teslim işlemini takip eder. Ancak taahhütsüz şekilde gönderilen bir posta veya kargonun teslimi kayıt altına alınmaz. 

Bu tür durumlar teslimatın yapılmaması şeklinde sonuçlanabilir. Bir diğer durum da alıcının ürünü almasına rağmen ürünü almadığına yönelik geri bildirimde bulunmasına sebep olabilir. Özellikle yurt dışı ile alışveriş yapan eBay mağazaları bu tür durumlara dikkat etmelidir. 

15- Teslimatınızın içerisine elle yazılmış küçük notlar bırakın 

Müşterilerinize bir jest yapmak istiyorsanız onlara küçük notlar iletebilirsiniz. Bu notlar Elle yazılması halinde müşteri üzerinde daha büyük bir etki yapar. Ayrıca yapılan alışverişin miktarına göre kâr payınızdan bir miktar ödün vererek küçük hediyeler aynı paket içerisinde gönderebilirsiniz.  Bu tür durumlar müşterilerin hoşuna gider. 

EBay ‘da satış yapmanın artı yönleri nelerdir?

 eBay ‘da mağaza açmak ve eBayde satış yapmak pek çok avantajı beraberinde getirir. Bu avantajlardan en önemlisi kullanıcıların doğrudan satış yaptıkları firmayı tanımamalarına rağmen eBay güvencesi ile alışveriş yapabilmeleri.

EBay’in Güven vermesi

EBay güvencesi ile kullanıcılar kafalarında herhangi bir soru işareti olmaksızın alışveriş yapabilmektedirler. Bu güvence ürünün alındığı firmadan ziyade tüm bu mağazaları bünyesinde taşıyan eBay işletmesinden ileri gelmektedir. 

Kullanıcı herhangi bir sorun yaşadığında bu durumu eBay’e bildirmesi üzerine satış işlemleri incelemeye alınır. Yapılan İnceleme sonucunda kullanıcının haklı görülmesi halinde gerekli düzeltmeler gerçekleşir. Bu işlemler müşteriler açısından eBay’e güven duyulmasına neden olur. 

Aramalarda ürünlerin üst sırada çıkması

Bir mağaza açısından yeni bir web site yapmak ve aramalarda üst sıralarda çıkmak büyük bir maliyet gerektirir. İnternet dilinde Seo çalışmaları olarak adlandırılan işlemler ile ürünler üst sıralarda çıkabilirler. Elbette bu işlemler birer maliyettir. 

Bu tür maliyetlere girmemek için mağazalar eBay gibi büyük işletmelerin bünyesine girerler. Kullanıcılar açısından baktığımızda istedikleri ürüne ulaşmaları eBay ile daha kolaydır.  Firmanın yıllardan beri sahip olduğu otoritesi sergilenen ürünlerin ilk sıralarda yer almasına neden olur. 

Kısacası aynı ürün bir mağazanın internet sitesinde yer alsa da rahat şekilde bulunamayabilir. Ancak bu durum EBay üzerinden daha kolay olacaktır. 

Açık arttırma özelliği

EBay firması aslında kullanıcılar arasında açık arttırma özelliği ile bilinmekteydi. Firma zamanla kendisine yeni özellikler katarak bugünlere kadar gelmiştir.  

Açık arttırma sırasında sunmuş olduğu bazı özellikler mağazalar için iyi bir pazar yeri olmasına sebep oldu. Bu özelliklerden bir tanesi de rezerv fiyat seçeneğidir. Rezerv fiyat ile mağazalar açık artırmaları değerinin çok altında satmamaktadır. 

EBay ‘da mağaza açmak ücretli midir?

EBay ‘da mağaza açmak ücretsiz bir uygulamadır. Ancak yapılan satışlar üzerinden komisyonlar kesilerek satış işlemi tamamlanmaktadır.   

Satışı gerçekleştirilecek olan farklı mağaza türleri tercih edilecekse bu durumlar için belirlenmiş olan ücretlendirme tarifesi mevcuttur. Bu tarifeler;

 • Starter paket için aylık olarak 7,95 dolar
 • Starter paket yıllık ücretlendirme 4,95(aylık karşılığıdır)
 • Basic paket aylık fiyat 27,95 dolar
 • Basic paket yıllık 21,95 dolar(Aylık)
 • Premium paket aylık 74,95dolar
 • Premium paket yıllık 59,95 dolar(Aylık)
 • Anchor paket  aylık olarak 349,95 dolar
 • Anchor paket yıllık olarak 299,95(Aylık)  olarak belirlenmiştir.

 

ekishaberleri

10 yıllık teknoloji ve internet üzerine olan bilgi birikimimle özgün yazılar hazırlamaya gayret ediyorum. Ziyaretçiler için faydalı olabilecek içerikler hazırlamak en büyük hedefim. Özellikle android uygulamala rv ekullanım alanlarını inceleyerek içerikler üretmeye çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu