Adım Para Nedir?Nasıl Kullanılır?Adım Para İncelemesi 2024

Adım para nedir? sorusu son günlerin merak edilen soruları arasına girmeyi başardı. Bu yazımız içerisinde bizde Adım para nedir? Nasıl kullanılır? gibi sorulara cevaplar verirken detaylı bir Adım para incelemesi yapmaya çalışacağız.

Adım Para Nedir?

Adım Para  Nedir?
Adım Para Nedir?

Adım para, yürüyerek para kazanma konusunda kullanıcılarına imkân sağlamaya çalışan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Bir açıdan para kazandıran uygulamalar kategorisinde değerlendirebileceğimiz bir platformdur diyebiliriz.

Uygulamaya ilk defa giriş yapan kullanıcıların gözlemleyebileceği ilk durum uygulamanın kullanmış olduğu renklerdir. Pek çok kullanıcı yorumları platformun renklerini beğendiği yönünde. İncelediğimizde aynı şekilde renk uyumunun gayet iyi olduğunu görebiliyoruz.

Yürüyerek para kazanma uygulamaları ile nasıl para kazanılır? Diğer yürü kazan uygulamaları hangileridir? Hemen yazımızı okuyarak detaylara ulaşın!

Aplikasyonla ile ilgili genel özelliklerden birazdan bahsetmeye başlayacağız. Bu özellikler Adım para nedir? Ve ne işe yarar sorularına yanıtlar bulmaya çalışacağımız cevaplar olacaktır.

Adımpara Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması Ne işe Yarar? Adımpara Nedir?

Genel özellikleriyle incelendiğinde aplikasyon, adım atarak para kazanma konusunda kullanıcına imkân sağlamaya çalışan bir uygulama olarak görünmektedir. Bir tür para kazandıran uygulamadır. Kullanıcının fiziksel olarak yaptığı yürüyüş dikkate alınarak değerlendirme yapılır.

Uygulama ile Kazanılan Puanlar Ne işe Yarar?

Fiziksel olarak atılan adımlar uygulamada puan olarak değerlendirilir. Bu puanlar ilk defa uygulamayı kullananlar açısından merak uyandırmaktadır.

Adımpara ile kazanılan puanlar uygulama içinde açılmış mağazalarda kullanılabilmektedir. Uygulama içerisinde kullanmak istemeyen kullanıcılar için farklı avantaj ve hizmetler de yer almaktadır.

Uygulama ile Günde Kaç Adım Atılabilir?

Platformu kullanarak sınırsız sayıda adımı puana dönüştürmek mümkün görünmemektedir. Ancak günlük 20.000 adım puan olarak sayfanıza işlenmekte. Özetle 20.000 adım atmayı başarmanız halinde bu eşik değer sizin için günlük maximum adım sayınız olacaktır.

En Az Kaç Adımı Puana Dönüştürebilirim?

Dönüşüme İzin verilen en az adım sayısı 10.000’dir. Bunun altında atılan adımlar değerlendirmeye alınmaz. 9000 adımı uygulamada para dönüştürme işlemine alamazsınız.

Adımpara ’da Kaç Adım Kaç Puan?

Uygulamada adım atarken bu adıma etki eden enerji adı altında bir etken bulunmaktadır. Enerjinizin yetersiz olması durumunda uygulamayı kullanamamaktasınız. Tam dolu bir enerjiyle 1000 adım atmanız halinde 1 adet Adımpara puanı kazanma hakkına kavuşursunuz.

Bununla beraber bonus enerji olarak ek bir enerji değerini işe katarsanız attığınız adımlara karşılık gelen puanın %10 kadar daha fazlasını aynı adım sayısıyla elde edebilirsiniz.

Atılan Adımlar Ne Sıklıkla Para Puan Olarak Değerlendirilebilir?

Uygulama ile attığınız adımların para puana dönüştürülmesinde belli bir kısıtlama konulmamıştır. Kullanıcı ne zaman dilerse adımlarını Para puana dönüştürebilir. Bunu gerçekleştirmek için “DÖNÜŞTÜR” seçeneğinin yer aldığı butona basmamız yeterlidir.

Ancak unutulmaması gereken önemli bir detay bulunuyor. Gün içerisinde atılan adımların mutlaka aynı gün 23.59 saatine kadar dönüştürülmesi gereklidir. Bunu gerçekleştirmemeniz halinde atılan adımlar sıfırlanır.

Enerjim Tükendi. Ne Yapmalıyım?

Enerji tükenmesi kullanıcıların başına sıkça gelen bir durumdur. Platformda yürüme işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda enerjiniz de azalır.

Enerjinin bitmesi ile adımlar sayılmamaya başlayacaktır. Bu duruma gelmemek için enerji yüklemesi yapmanız gerekir. Enerji yüklemesini gerçekleştirmek için “YILDIRIM” butonunu kullanmak en doğru yöntemdir. Bu işlem sonrası gününüz yerine gelecek ve kazançlarınız azalmayacaktır.

Adımpara Yürüyerek Yaparak Para Kazanma Uygulaması İncelemesi 2023

Yazımızın bu bölümünde Adımpara nedir sorusuna daha detaylı cevaplar arayacağız. az önce belirttiğimiz gibi uygulamada bir kullanıcın gözüne ilk çarpan kısım renklerin birbiriyle olan dengesi ve bu dengenin verdiği güzellik olmuştur.

Uygulamaya giriş yapabilmek için ilk olarak Android market veya İOS üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. İndirme işlemini yaptıktan sonra doğrudan Facebook hesabı ile veya Google hesabı ile kayıt olabilme seçeneği bulunmakta. Bu sayede çok sayıda bilgiyi detaylı doldurmanız gerekmiyor.

Adımpara Üyelik Bölümü - Hızlı Üye Olma
Adımpara Üyelik Bölümü – Hızlı Üye Olma

Kolaylık olması açısından pek çok kişi gibi Google ile doğrulama yapmanızı öneriyoruz. Bu şekilde kısa bir üyelik sonrasında uygulama arayüzünde kendinizi kayıt olmuş olarak bulabilirsiniz.

Şunu da hatırlatalım kayıt esnasında platform kullanıcıdan birtakım iziler istemektedir. Bu izinlere karşılık kullanıcının onay işlemini gerçekleştirmesi gerekmekte. Aksi halde uygulamaya kayıt olunamamakta. istenilen iziler uygulamanın yürüyüşünüzü algılayabilmesi için gereklidir.

Adımpara Üyelik Kayıt Olma - İzinler
Adımpara Üyelik Kayıt Olma – İzinler

Menü – Profilim

Profil bölümü yürüyerek para kazanma uygulaması olan ve aynı zamanda para kazandıran uygulamalar arasında değerlendirilen Adımpara aplikasyonunun en önemli bölümlerinden birisidir.

Bu bölü içerisinde kullanıcın atmış olduğu adımlar, toplam adımlarının günlere göre ortalamaları, atılan maksimum adım sayısı gibi değerli bilgiler yer alıyor. Kullanıcı profilinde düzenlemeler yapmak istediğinde bu bölümü kullanmaktadır.

Adımpara Para Kazandıran Uygulamalar -  Menü - Profil
Adımpara Para Kazandıran Uygulamalar – Menü – Profil

Profil bölümünde yapılan düzenlemeler ile uygulamadan ekstra puan kazanılabilmektedir. Bunun için profil bölümünün tam olarak doldurulması yeterlidir. Eksiksiz olarak bilgilerin doldurulması halinde 5 puan hediye olarak bakiyenize eklenecektir.

Adımpara Para - Profil EKsiksiz Doldurma - 5 Hediye Puanı Kazan
Adımpara Para – Profil EKsiksiz Doldurma – 5 Hediye Puanı Kazan

Adreslerim Bölümü

Bu kısım uygulamayı kullanacak olan kişinin adresi ile alakalı bilgilerini ekleyebileceği bölümdür.

İstatistikler Kısmı

Platformla ilgili yaptığınız faaliyetlerin istatistiklerinin tutulduğu ve gösterildiği bölüm olarak bilinmektedir. İstatistikler, Adımpara uygulamasında aktif olarak kullanılması gereken bir alandır. Adımpara nedir sorusunun cevabının büyük bölümü bu bölümde gizlidir.

Platform ile yaptığınız faaliyetlerin geçmişe dönük olarak gelişimini bu alandan inceleyebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz.

İstatistikler - Adımpara Nedir Sorusuna Verilen Cevabın Gizli Olduğu Yerdir
İstatistikler – Adımpara Nedir Sorusuna Verilen Cevabın Gizli Olduğu Yerdir

Davet Et – Puan Kazan

Yürüyerek para kazanma uygulamalarında olduğu gibi Adımpara platformu da Davet etme yöntemiyle arkadaş daveti üzerinden ekstra puan kazanma şansını tanımaktadır.

Davet et seçeneğini kullanmak puan kazanmanın belki de en basit yollarından birisi. Doğrudan arkadaşlarınızı çağırarak başka hiçbir şey yapmadan ek kazanç sağlanılabilmektedir.

Davet edilen her arkadaş için ayrı ayrı puan kazanılabilen platform ile adımlarınızı puana dönüştürmeye başlayan her arkadaş için 1000 adım puan kazanılabiliyor.

Adımpara üzerinden puanlar kazanmanın farklı yolarını buraya kadar sizlere anlatmaya çalıştık. Peki bu puanları biriktirerek neler yapabiliriz? Bu puanlar ne işimize yarayacak? Bu sorular da Adımpara nedir? Sorusunu merak edenlerin aradığı cevaplar arasındadır.

Adımpara ile Kazanılan Puanlar Ne İşe Yarar? Puanlarımı Nasıl Kullanılırım?

Bir uygulama ile uygulama içi puanlar kazanmak veya bonuslar biriktirmek önemli bir başarıdır. Ancak bu puan veya bonusları kullanamıyorsak bu başarının hiçbir önemi kalmaz. Kazançlarımızın değerli olması için birikimlerin gerçek hayatta değerlendiriliyor olması gereklidir.

Adımpara uygulaması ile kazanılan puanların değerlendirilip değerlendirilemediğine yönelik sorumuzun cevabını “ALDIKLARIM” seçeneğinde bulabilmekteyiz.

Uygulama kullanıcısı oyundaki kazançlarını Menü bölümü içerisinde bulunan Aldıklarım alanında kullanabilmektedir. Burada satın alma seçenekleri olduğunu göreceksiniz. Kazanılan puanlar ile satın alma seçeneklerini değerlendirerek alışverişler yapabilirsiniz.

Adım Para Kullanıcı Yorumları Uygulama İçin Neler Diyor?

Yürüyerek para kazanma imkânı sunan bir uygulama olan Adımpara uygulamasının, incelediğimiz tarih itibari ile Google Play Store üzerinden 4.6 puan ile değerlendirildiğini görebilmekteyiz.

Bu değer ortalamanın üzerinde bir rakam olarak görülebilir. Genel olarak kullanıcılarca beğenilen bir uygulama olduğu buradan anlaşılabilmektedir.

Uygulamayla ilgili okuyucularımızdan da konu altına düşüncelerini bekliyoruz.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

1 Adım Para Kaç Adıma Karşılık Gelir?

1 adımı Adımpara ile dönüştürme yapamazsınız. Dönüşüme sokabileceğiniz en az adım sayısı 10.000’dir.

Adım Para Ücretli Bir Uygulamamı?

Hayır, Adımpara ücretli bir uygulama değildir. İndirmek ve kullanmak tamimiyle ücretsizdir. Uygulamadaki amaç yürüyerek para kazanmak şeklindedir.

Adım Para Amacı Nedir?

Uygulamanın amacı kullanıcısına yürüyerek para kazandırmaktır. Atılan adımların sayılarak paraya dönüştürülmesi şeklinde çalışmaktadır. Adımlar dışında uygulama ile zaman aman hediye çekleri de kazanılabilmektedir.

Adım Para ile Nasıl Para Kazanılır?

Uygulama ile kazanmaya başlamak çok kolay. Platformu telefonunuza indirerek kurun. Sonrasında yapmanız gereken günlük yaşantınıza devam etmek ve yürümek.
 

İncelemek için Adımpara: Adımpara

ekishaberleri

10 yıllık teknoloji ve internet üzerine olan bilgi birikimimle özgün yazılar hazırlamaya gayret ediyorum. Ziyaretçiler için faydalı olabilecek içerikler hazırlamak en büyük hedefim. Özellikle android uygulamala rv ekullanım alanlarını inceleyerek içerikler üretmeye çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu